Winschoter Tafeltennis Club WTTC

WTTC-1


 

1e Klasse S Gr - Poule A

Teamindeling:

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Ester Valentijn-Stumpe 2931948  24 14  10  58%
Henk Scheffer 1238965  15  4  11  27%
Henk Pater 3727813  30  12  18  40%
Harm Jan Wolterman 2351499  12  0  12  0%

Adressen:

 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Rotak 1 Klimop 2 9301 PK Roden -
Idefix 1 Blauwborgje 16 9747 AC Groningen 050-3634641
DOTO 3 Kugelslaan 9 9628 TK Siddeburen 0598-431641
Reflex (S) 2 Hardenberg 5 9684 AM Finsterwolde 0597-331640
Meteoor 1 Julianaplein 1 9649 BX Muntendam 0598-616676
WTTC 1 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -

 Stand in de competitie:

 

Reflex (S) 2 10-81
DOTO 3 10-59
Idefix 1 10-49
Meteoor 1 10-38
Rotak 1 10-37
WTTC 1 10-36

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
20102 MA 12 sep 20:00 Rotak 1 - DOTO 3 2-8
20101 DI 13 sep 20:00 WTTC 1 - Reflex (S) 2 1-9
20103 VR 16 sep 19:15 Idefix 1 - Meteoor 1 6-4
           
20104 DI 20 sep 19:30 Meteoor 1 - WTTC 1 4-6
20106 WO 21 sep 19:30 DOTO 3 - Idefix 1 5-5
20105 VR 23 sep 20:00 Reflex (S) 2 - Rotak 1 8-2
           
20107 DI 27 sep 20:00 WTTC 1 - Rotak 1 2-8
20123 DI 27 sep 20:00 Reflex (S) 2 - Idefix 1 6-4
20109 WO 28 sep 19:30 DOTO 3 - Meteoor 1 9-1
           
20112 MA 03 okt 20:00 Rotak 1 - Meteoor 1 5-5
20110 VR 07 okt 19:15 Idefix 1 - WTTC 1 5-5
20111 VR 07 okt 20:00 Reflex (S) 2 - DOTO 3 9-1
           
20115 MA 10 okt 20:00 Rotak 1 - Idefix 1 5-5
20113 DI 11 okt 20:00 WTTC 1 - DOTO 3 2-8
20114 DI 11 okt 19:30 Meteoor 1 - Reflex (S) 2 2-8
           
20120 MA 24 okt 20:00 Rotak 1 - Reflex (S) 2 0-10
20119 DI 25 okt 20:00 WTTC 1 - Meteoor 1 5-5
20121 VR 28 okt 19:15 Idefix 1 - DOTO 3 3-7
           
20122 MA 31 okt 20:00 Rotak 1 - WTTC 1 8-2
20124 DI 01 nov 19:30 Meteoor 1 - DOTO 3 4-6
20108 VR 04 nov 19:15 Idefix 1 - Reflex (S) 2 2-8
           
20125 DI 15 nov 20:00 WTTC 1 - Idefix 1 4-6
20127 DI 15 nov 19:30 Meteoor 1 - Rotak 1 9-1
20126 WO 16 nov 19:30 DOTO 3 - Reflex (S) 2 0-10
           
20128 WO 23 nov 19:30 DOTO 3 - WTTC 1 7-3
20129 VR 25 nov 20:00 Reflex (S) 2 - Meteoor 1 9-1
20130 VR 25 nov 19:15 Idefix 1 - Rotak 1 6-4
           
20118 DI 29 nov 19:30 Meteoor 1 - Idefix 1 3-7
20117 WO 30 nov 19:30 DOTO 3 - Rotak 1 8-2
20116 Vr 02 Dec 20:00 Reflex (S) 2 - WTTC1 4-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-2


 

4e klasse S Gr - Poule C

Teamindeling:

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Koeno Vrieze 1238973  24  19  5  79%
Chris Smidtman 1377874  21  13  8  62%
Elle Zandstra 2204008  21  20  1  95%
Steven van der Kreeft 393862  21  4  17  19%

Adressen:

 

TEAM WEDSRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Midstars 7 Coendersweg 15-A 9991 CC Middelstum 0595-552336
GTTC Gron. 8 Verlengde Lodewijkstraat 7 9724 EK Groningen 050-8507226
De Finster 3 Hardenberg 5 9684 AM Finsterwolde 0597-331640
Ritola 1 Ludinge 4 9671 JD Zuidlaren 050-4095988
DTTC '78 4 Pastorielaan 2 9901 CE Appingedam -
WTTC 2 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -

 

Stand in de competitie:

 

WTTC 2 10-68
DTTC '78 4 10-57
Midstars 7 10-52
GTTC Groningen 8 10-48
De Finster 3 10-42
Ritola 1 10-33

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
21001 WO 14 sep 20:00 DTTC '78 4 - De Finster 3 8-2
21002 DO 15 sep 20:15 GTTC Gron. 8 - Ritola 1 9-1
21003 VR 16 sep 20:15 Midstars 7 - WTTC 2 4-6
           
21004 DI 20 sep 20:00 WTTC 2 - DTTC '78 4 8-2
21005 DI 20 sep 19:30 De Finster 3 - GTTC Gron. 8 5-5
21006 DI 20 sep 20:15 Ritola 1 - Midstars 7 1-9
           
21009 DI 27 sep 20:15 Ritola 1 - WTTC 2 5-5
21007 WO 28 sep 20:00 DTTC '78 4 - GTTC Gron. 8 6-4
21008 VR 30 sep 20:15 Midstars 7 - De Finster 3 5-5
           

21011

DI 04 okt 19:30 De Finster 3 - Ritola 1 7-3
21012 DO 06 okt 20:15 GTTC Gron. 8 - WTTC 2 3-7
21010 VR 07 okt 20:15 Midstars 7 - DTTC '78 4 6-4
           
21014 DI 11 okt 20:00 WTTC 2 - De Finster 3 5-5
21013 WO 12 okt 20:00 DTTC '78 4 - Ritola 1 8-2
21015 DO 13 okt 20:15 GTTC Gron. 8 - Midstars 7 5-5
           
21019 WO 26 okt 20:00 DTTC '78 4 - WTTC 2 7-3
21020 DO 27 OKT 20:15 GTTC Gron. 8 - De Finster 3 7-3
21021 VR 28 okt 20:15 Midstars 7 - Ritola 1 7-3
           
21023 DI 01 nov 19:30 De Finster 3 - Midstars 7 7-3
21024 DI 01 nov 20:00 WTTC 2 - Ritola 1 8-2
21022 DO 03 nov 20:15 GTTC Gron. 8 - DTTC '78 4 3-7
           
21026 DI 15 nov 20:15 Ritola 1 - De Finster 3 7-3
21027 DI 15 nov 20:00 WTTC 2 - GTTC Gron. 8 8-2
21025 WO 16 nov 20:00 DTTC '78 4 - Midstars 7 5-5
           
21028 DI 22 nov 20:15 Ritola 1 - DTTC '78 4 6-4
21029 DI 22 nov 19:30 De Finster 3 - WTTC 2 1-9
21030 VR 25 nov 20:15 Midstars 7 - GTTC Gron. 8 7-3
           
21016 DI 29 nov 19:30 De Finster 3 - DTTC '78 4 4-6
21017 DI 29 nov 20:15 Ritola 1 - GTTC Gron. 8 3-7
21018 DI 29 nov 20:00 WTTC 2 - Midstars 7 9-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-3


 

4e klasse S Gr - Poule B

Teamindeling:

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jan Baas 3559553  21  10  11  48%
Alexander Schipper 3239399  27  23  4  85%
Jack Offens 2678744  30  3  27  10%

Adressen:

 

NAAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Helperzoom 2 Singelweg 54 9714 AV Groningen -
The Batswingers 3 Betmersweg 4 9494 RB Yde 050-4062215
Midstars 5 Coendersweg 15-A 9991 CC Middelstum 0595-552336
Vinkhuizen 1 ? ? ? ?
Actief 3 Kooistukken 86 9761 JZ Eelde 050-3080010
WTTC 3 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -

 

Stand in de competitie:

 

Vinkhuizen 1 10-63
The Batswingers 10-61
Midstars 5 10-61
Helperzoom 2 10-46
WTTC 3 10-46
Actief 3 10-23

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
20901 MA 12 sep 19:30 Vinkhuizen 1 - WTTC 3 6-4
20902 DO 15 sep 19:30 The Batswingers 3 - Helperzoom 2 6-4
20903 VR 16 sep 20:15 Midstars 5 - Actief 3 8-2
           
20904 DI 20 sep 19:45 Actief 3 - Vinkhuizen 1 1-9
20905 DI 20 sep 20:00 WTTC 3 - The Batswingers 3 5-5
20906 DO 22 sep 20:00 Helperzoom 2 - Midstars 5 1-9
           
20907 MA 26 sep 19:30 Vinkhuizen 1 - The Batswingers 3 7-3
20909 DO 29 sep 20:00 Helperzoom 2 - Actief 3 6-4
20908 VR 30 sep 20:15 Midstars 5 - WTTC 3 6-4
           
20911 DI 04 okt 20:00 WTTC 3 - Helperzoom 2 4-6
20912 DO 06 okt 19:30 The Batswingers 3 - Actief 3 10-0
20910 VR 07 okt 20:15 Midstars 5 - Vinkhuizen 1 4-6
           
20913 MA 10 okt 19:30 Vinkhuizen 1 - Helperzoom 2 5-5
20914 DI 11 okt 19:45 Actief 3 - WTTC 3 0-10
20915 DO 13 okt 19:30 The Batswingers 3 - Midstars 5 7-3
           
20919 MA 24 okt 19:30 Vinkhuizen 1 - Actief 3 8-2
20920 DO 27 okt 19:30 The Batswingers 3 - WTTC 3 6-4
20921 VR 28 okt 20:15 Midstars 5 - Helperzoom 2 7-3
           
20923 DI 01 nov 20:00 WTTC 3 - Midstars 5 4-6
20924 DI 01 nov 19:45 Actief 3 - Helperzoom 2 5-5
20922 DO 03 nov 19:30 The Batswingers 3 - Vinkhuizen 1 2-8
           
20925 MA 14 nov 19:30 Vinkhuizen 1 - Midstars 5 6-4
20927 DI 15 nov 19:45 Actief 3 - The Batswingers 3 0-10
20926 DO 17 nov 20:00 Helperzoom 2 - WTTC 3 7-3
           
20929 DI 22 nov 20:00 WTTC 3 - Actief 3 1-9
20928 DO 24 nov 20:00 Helperzoom 2 - Vinkhuizen 1 5-5
20930 VR 25 nov 20:15 Midstars 5 - The Batswingers 3 4-6
           
20916 DI 29 nov 20:00 WTTC 3 - Vinkhuizen 1 7-3
20918 DI 29 nov 19:45 Actief 3 - Midstars 5 0-10
20917 DO 01 dec 20:00 Helperzoom 2 - The Batswingers 3 4-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-4


 

4e klasse S Gr - Poule A

Teamindeling:

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Anja Slagt 3937109  23  10  13  43%
Jan Slagt 3937117  8  4  4  50%
Frans Venema 3937125  15  1  14  7%
Gert van der Meer 3937133  23  20  3  87%
Marcel van der Veen 3953870  18  3  15  17%

Teamindeling:

 

NAAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
De Finster 4 Hardenberg 5 9684 AM Finsterwolde 0597-331640
Midstars 6 Coendersweg 15-A 9991 CC Middelstum 0595-552336
TALO 2 Bosweg 27-D 9919 TG Loppersum 0596-571821
DOTO 6 Kugelslaan 9 9628 TK Siddeburen 0598-431641
Reflex (S) 4 Hardenberg 5 9684 AM Finsterwolde 0597-331640
WTTC 4 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -

Stand in de competitie:

 

Midstars 6 10-56
Reflex (S) 4 10-55
De Finster 4 10-50
TALO 2 10-48
WTTC 4 10-47
DOTO 6 10-44

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
20803

DI 13 sep 20:00

WTTC 4 - Midstars 6 5-5
20801 DO 15 sep 19:30 TALO 2 - Reflex (S) 4 7-3
20802 VR 16 sep 19:30 DOTO 6 - De Finster 4 4-6
           
20806 DI 20 sep 19:30 De Finster 4 - WTTC 4 4-6
20804 VR 23 sep 20:15 Midstars 6 - TALO 2 6-4
20805 VR 23 sep 20:00 Reflex (S) 4 - DOTO 6 5-5
           
20808 DI 27 sep 20:00 WTTC 4 - Reflex (S) 4 2-8
20809 DI 27 sep 19:30 De Finster 4 - Midstars 6 5-5
20807 DO 29 sep 19:30 TALO 2 - DOTO 6 5-5
           
20810 DI 04 okt 20:00 WTTC 4 - TALO 2 4-6
20811 VR 07 okt 20:00 Reflex (S) 4 - De Finster 4 4-6
20812 VR 07 okt 19:30 DOTO 6 - Midstars 6 5-5
           
20813 DO 13 okt 19:30 TALO 2 - De Finster 4 3-7
20814 VR 14 okt 20:15 Midstars 6 - Reflex (S) 4 7-3
20815 VR 14 okt 19:30 DOTO 6 - WTTC 4 6-4
           
20821 DI 25 okt 20:00 WTTC 4 - De Finster 4 7-3
20819 DO 27 okt 19:30 TALO 2 - Midstars 6 3-7
20820 VR 28 okt 19:30 DOTO 6 - Reflex (S) 4 4-6
           
20822 VR 04 nov 19:30 DOTO 6 - TALO 2 3-7
20823 VR 04 nov 20:00 Reflex (S) 4 - WTTC 4 6-4
20824 VR 04 nov 20:15 Midstars 6 - De Finster 4 4-6
           
20826 DI 15 nov 19:30 De Finster 4 - Reflex (S) 4 2-8
20825 DO 17 nov 19:30 TALO 2 - WTTC 4 3-7
20827 VR 18 nov 20:15 Midstars 6 - DOTO 6 9-1
           
20828 DI 22 nov 19:30 De Finster 4 - TALO 2 5-5
20830 DI 22 nov 20:00 WTTC 4 - DOTO 6 3-7
20829 VR 25 nov 20:00 Reflex (S) 4 - Midstars 6 7-3
           
20817 DI 29 nov 19:30 De Finster 4 - DOTO 6 6-4
20816 VR 02 dec 20:00 Reflex (S) 4 - TALO 2 5-5
20818 VR 02 dec 20:15 Midstars 6 - WTTC 4 5-5