Winschoter Tafeltennis Club WTTC

WTTC-1


 

 

2e klasse S Gr - Poule a

Teamindeling:

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Henk Scheffer 1238965  21  10  11  48%
Ester Valentijn 2931948  21  20  1  95%
Henk Pater 3727813  24  13  11  54%
Alexander Schipper 3239399  24  16  8  67%

Adressen:

 

TEAM WEDSRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Tornado '74 1 B. Kuiperweg 11 9792 PJ Ten Post 050-3022623
The batswingers 2 Betmersweg 4 9494 RB Yde 050-4062215
Idefix 2 Blauwborgje 16 9747 AC Groningen 050-3634641
Detac 1 Prins Bernhardlaan 1 9934 EK Delfzijl 0596-617011
WTTC 1 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -
DTTC '78 2 Pastorielaan 2 9901 CE Appingedam -

 

Stand in de competitie:

 

 WTTC 1  10-66
 Tornado '74 1  10-53
 DTTC '78 2  10-49
 Detac 1  10-49
 The Batswingers  10-46
 Idefix 2  10-37

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
20304 DI 31 jan 19:30 Detac 1 - Idefix 2 7-3
20305 DO 02 feb 20:00 DTTC '78 2 - The Batswingers 2 6-4
20306 DO 02 feb 19:30 Tornado '74 1 - WTTC 1 4-6
           
20308 DI 07 feb 20:00 WTTC 1 - DTTC '78 2 7-3
20309 DO 09 feb 19:30 Tornado '74 1 - Detac 1 5-5
20307 VR 10 feb 19:15 Idefix 2 - The Batswingers 2 2-8
           
20303 DI 14 feb 20:00 WTTC 1 - Detac 1 5-5
20302 DO 16 feb 19:30 The Batswingers 2 - Tornado '74 1 3-7
20301 VR 17 feb 19:15 Idefix 2 - DTTC '78 2 5-5
           

20310

DI 06 mrt 20:00 WTTC 1 - Idefix 2 8-2
20311 DO 08 mrt 20:00 DTTC '78 2 - Tornado '74 1 5-5
20312 DO 08 mrt 19:30 The Batswingers 2
- Detac 1 4-6
           
20314 DI 13 mrt 19:30 Detac 1 - DTTC '78 2 3-7
20315 DO 15 mrt 19:30 The Batswingers 2 - WTTC 1 5-5
20313 VR 16 mrt 19:15 Idefix 2 - Tornado '74 1 3-7
           
20318 DI 20 mrt 19:30 Detac 1 - WTTC 1 3-7
20316 DO 22 mrt 20:00 DTTC '78 2 - Idefix 2 3-7
20317 DO 22 mrt 19:30 Tornado '74 1 - The Batswingers 2 6-4
           
20321 DI 27 mrt 20:00 WTTC 1 - Tornado '74 1 6-4
20320 DO 29 mrt 19:30 The Batswingers 2
- DTTC '78 2 6-4
20319 VR 30 mrt 19:15 Idefix 2 - Detac 1 6-4
           
20327 DI 10 apr 19:30 Detac 1 - The Batswingers 2 7-3
20326 DO 12 apr 19:30 Tornado '74 1 - DTTC '78 2 6-4
20325 VR 13 apr 19:15 Idefix 2 - WTTC 1 3-7
           
20330 DI 17 apr 20:00 WTTC 1 - The Batswingers 2 9-1
20328 DO 19 apr 19:30 Tornado '74 1 - Idefix 2 6-4
20329 DO 19 apr 20:00 DTTC '78 2 - Detac 1 8-2
           
20324 DI 24 apr 19:30 Detac 1 - Tornado '74 1 7-3
20322 DO 26 apr 19:30 The Batswingers 2 - Idefix 2 8-2
20323 Do 26 apr 20:00 DTT C '78 2 - WTTC 1 4-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-2


 

 

3e Klasse S Gr - Poule B

Teamindeling:

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Elle Zandstra 2204008  21  13  8  62%
Koeno Vrieze 1238973  21  5  16  24%
Chris Smidtman 1377874  21  5  16  24%
Harm Jan Wolterman 2351499  21  14  7  67%

Adressen:

 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Argus 6 Dorpshuisweg 36 9617 BN Harkstede 050-4041624
Vries 1 De Fledders 16 9481 GA Vries -
Idefix 3 Blauwborgje 16 9747 AC Groningen 050-3634641
OLDAMBT 4 Hardenberg 5 9684 AM Finsterwolde 0597-331640
Meteoor 2 Julianaplein 1 9649 BX Muntendam 0598-616676
WTTC 2 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -

 Stand in de competitie:

 

 Meteoor 2  10-73
 Vries 1  10-70
 WTTC 2  10-48
 OLDAMBT 4  10-40
 Idefix 3  10-35
 Argus 6  10-34

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
20604 DI 31 jan 20:00 WTTC 2 - Argus 6 7-3
20606 DI 31 jan 19:30 Meteoor 2 - OLDAMBT 4 10-0
20605 VR 03 feb 19:15 Idefix 3 - Vries 1 2-8
           
20608 DI 07 feb 19:30 OLDAMBT 4 - Idefix 3 5-5
20609 DI 07 feb 19:30 Meteoor 2 - WTTC 2 8-2
20607 VR 10 feb 20:15 Argus 6 - Vries 1 3-7
           
20603 DI 14 feb 19:30 OLDAMBT 4 - WTTC 2 5-5
20601 VR 23 mrt 20:15 Argus 6 - Idefix 3 6-4
20602 VR 17 feb 20:00 Vries 1 - Meteoor 2 7-3
           
20610 DI 06 mrt 19:30 OLDAMBT 4 - Argus 6 7-3
20611 VR 09 mrt 19:15 Idefix 3 - Meteoor 2 2-8
20627 DI 06 mrt 20:00 WTTC 2 - Vries 1 4-6
           
20614 DI 13 mrt 20:00 WTTC 2 - Idefix 3 8-2
20613 VR 16 mrt 20:15 Argus 6 - Meteoor 2 2-8
20615 VR 16 mrt 20:00 Vries 1 - OLDAMBT 4 7-3
           
20617 DI 20 mrt 19:30 Meteoor 2 - Vries 1 5-5
20618 DI 20 mrt 20:00 WTTC 2 - OLDAMBT 4 5-5
20616 VR 24 feb 19:15 Idefix 3 - Argus 6 7-3
           
20621 DI 27 mrt 19:30 OLDAMBT 4 - Meteoor 2 3-7
20619 VR 30 mrt 20:15 Argus 6 - WTTC 2 3-7
20620 VR 30 mrt 20:00 Vries 1 - Idefix 3 8-2
           
20626 DI 10 apr 19:30 Meteoor 2 - Idefix 3 9-1
20612 VR 13 apr 20:00 Vries 1 - WTTC 2 6-4
20625 VR 13 apr 20:15 Argus 6 - OLDAMBT 4 5-5
           
20628 DI 17 apr 19:30 Meteoor 2 - Argus 6 7-3
20630 Di 17 apr 19:30 OLDAMBT 4 - Vries 1 1-9
20629 VR 20 apr 19:15 Idefix 3 - WTTC 2 6-4
           
20624 DI 24 apr 20:00 WTTC 2 - Meteoor 2 2-8
20622 VR 27 apr 20:00 Vries 1 - Argus 6 7-3
20623 VR 27 apr 19:15 Idefix 3 - OLDAMBT 4 4-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-3


 

 

4e Klasse S Gr - Poule C

Teamindeling:

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jan Baas 3559553  14  10  4  71%
Steven van der Kreeft 393862  26  11  15  42%
Gert van der Meer 3937133  26  25  1  96%
Anja Slagt 3937109  15  7  8  47%

Adressen:

 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Midstars 7 Coendersweg 15-A 9991 CC Middelstum 0595-552336
GTTC Gr. 10 Verl.Lodewijkstraat 7 9724 EK Groningen 050-8507226
DOTO 5 Kugelslaan 9 9628 TK Siddeburen 0598-431641
OLDAMBT 6 Hardenberg 5 9684 AM Finsterwolde 0597-331640
WTTC 3 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten  
DTTC '78 5 Pastorielaan 2 9901 CE Appingedam -

 Stand in de competitie:

 

 DOTO 5  10-74
 WTTC 3  10-68
 Midstars 7  10-59
 OLDAMBT 6  10-49
 DTTC '78 5  10-25
 GTTC Groningen 10  10-25

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
21104 VR 03 feb 19:30 DOTO 5 - DTTC '78 5 9- 1
21105 VR 03 feb 20:15 Midstars 7 - GTTC Gr. 10 8-2
21106 VR 03 feb 20:00 OLDAMBT 6 - WTTC 3 1-9
           
21108 DI 07 feb 20:00 WTTC 3 - Midstars 7 5-5
21107 DO 09 feb 20:00 DTTC '78 5 - GTTC Gr. 10 6-4
21109 VR 10 feb 20:00 OLDAMBT 6 - DOTO 5 3-7
           
21103 DI 14 feb 20:00 WTTC 3 - DOTO 5 4-6
21101 DO 16 feb 20:00 DTTC '78 5 - Midstars 7 2-8
21102 VR 17 feb 20:15 GTTC Gr. 10 - OLDAMBT 6 6-4
           
21110 DI 06 mrt 20:00 WTTC 3 - DTTC '78 5 10-0
21111 VR 09 mrt 20:15 Midstars 7 - OLDAMBT 6 6-4
21112 VR 09 mrt 20:15 GTTC Gr. 10 - DOTO 5 0-10
           
21113 DO 15 mrt 20:00 DTTC '78 5 - OLDAMBT 6 2-8
21114 VR 16 mrt 19:30 DOTO 5 - Midstars 7 6-4
21115 VR 16 mrt 20:15 GTTC Gr. 10 - WTTC 3 1-9
           
21116 VR 23 mrt 20:15 Midstars 7 - DTTC '78 5 7-3
21117 VR 23 mrt 20:00 OLDAMBT 6 - GTTC Gr. 10 8-2
21118 VR 23 mrt 19:30 DOTO 5 - WTTC 3 8-2
           
21121 DI 27 mrt 20:00 WTTC 3 - OLDAMBT 6 5-5
21119 DO 29 mrt 20:00 DTTC '78 5 - DOTO 5 4-6
21120 VR 30 mrt 20:15 GTTC Gr. 10 - Midstars 7 2-8
           
21125 DO 12 apr 20:00 DTTC '78 5 - WTTC 3 1-9
21126 VR 13 apr 20:00 OLDAMBT 6 - Midstars 7 4-6
21127 VR 13 apr 19:30 DOTO 5 - GTTC Gr. 10 9-1
           
21130 DI 17 apr 20:00 WTTC 3 - GTTC Gr. 10 8-2
21128 VR 20 apr 20:00 OLDAMBT 6 - DTTC '78 5 9-1
21129 VR 20 apr 20:15 Midstars 7 - DOTO 5 4-6
           
21122 VR 27 apr 20:15 GTTC Gr. 10 - DTTC '78 5 5-5
21123 VR 27 apr 20:15 Midstars 7 - WTTC 3 3-7
21124 VR 27 apr 19:30 DOTO 5 - OLDAMBT 6 7-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-4


 

5e Klasse S Gr - Poule B

Teamindeling:

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Frans Venema 3937125  27  8  17  30%
Marcel van der Veen 3953870  30  24  6  80%
Jan Slagt 3937117  3  3  0  100%
Jack Offens 2678744  30  15  15  50%

Adressen:

 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Tornado '78 3 B. Kuiperweg 11 9792 PJ Ten Post 050-3022623
The Batswingers 5 Betmersweg 4 9494 RB Yde 050-4062215
Vinkhuizen 2 Goudlaan 5 9743 CA Vinkhuizen -
Detac 3 Prins Bernhardlaan 1 9934 EK Delfzijl 0596-617011
Actief 4 Kooistukken 86 9761 JZ Eelde 050-3080010
WTTC 4 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -

 Stand in de competitie:

 

 Actief 4  10-67
 Detac 3  10-57
 The Batswingers 5  10-53
 WTTC 4  10-53
 Vinkhuizen 2  10-38
 Tornado '74 3  10-32

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
21305 MA 30 jan 19:30 Vinkhuizen 2 - The Batswingers 5 4-6
21304 DI 31 jan 19:30 Detac 3 - WTTC 4 5-5
21306 DO 02 feb 19:30 Tornado '74 3 - Actief 4 5-5
           
21308 DI 07 feb 19:45 Actief 4 - Vinkhuizen 2 5-5
21307 DI 07 feb 20:00 WTTC 4 - The Batswingers 5 7-3
21309 DO 09 feb 19:30 Tornado '74 3 - Detac 3 3-7
           
21303 DI 14 feb 19:45 Actief 4 - Detac 3 6-4
21301 DI 14 feb 20:00 WTTC 4 - Vinkhuizen 2 7-3
21302 DO 16 feb 19:30 The Batswingers 5 - Tornado '74 3 9-1
           
21311 MA 05 mrt 19:30 Vinkhuizen 2 - Tornado '74 3 5-5
21310 DI 06 mrt 19:45 Actief 4 - WTTC 4 7-3
21312 DO 08 mrt 19:30 The Batswingers 5 - Detac 3 3-7
           
21314 DI 13 mrt 19:30 Detac 3 - Vinkhuizen 2 6-4
21313 DI 13 mrt 20:00 WTTC 4 - Tornado '74 3 7-3
21315 DO 15 mrt 19:30 The Batswingers 5 - Actief 4 3-7
           
21316 MA 19 mrt 19:30 Vinkhuizen 2 - WTTC 4 2-8
21318 DI 20 mrt 19:30 Detac 3 - Actief 4 4-6
21317 DO 22 mrt 19:30 Tornado '74 3 - The Batswingers 5 3-7
           
21321 DI 27 mrt 19:45 Actief 4 - Tornado '74 3 10-0
21319 DI 27 mrt 20:00 WTTC 4 - Detac 3 4-6
21320 DO 29 mrt 19:30 The Batswingers 5 - Vinkhuizen 2 6-4
           
21327 DI 10 apr 19:30 Detac 3 - The Batswingers 5 6-4
21325 DI 10 apr 20:00 WTTC 4 - Actief 4 4-6
21326 DO 12 apr 19:30 Tornado '74 3 - Vinkhuizen 2 3-7
           
21329 MA 16 apr 19:30 Vinkhuizen 2 - Detac 3 2-8
21330 DI 17 apr 19:45 Actief 4 - The Batswingers 5 7-3
21328 DO 19 apr 19:30 Tornado '74 3 - WTTC 4 3-7
           
21323 MA 23 apr 19:30 Vinkhuizen 2 - Actief 4 4-6
21324 DI 24 apr 19:30 Detac 3 - Tornado '74 3 4-6
21322 DO 26 apr 19:30 The Batswingers 5 - WTTC 4 7-3