Winschoter Tafeltennis Club WTTC

 


 WTTC-1


1e Klasse S Gr - Poule B

Teamindeling:

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Ester Valentijn-Stumpe 2931948  00  00  00  00%
Henk Scheffer 1238965  00  00  00  00%
Henk Pater 3727813  00  00  00  00%
Alexander Schipper 3239399  00  00  00  00%

 

Het eerste team is door omstandigheden uit de competitie genomen!


 WTTC-2


3e klasse S Gr - Poule A

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Koeno Vrieze 1238973  00  00  00  00%
Chris Smidtman 1377874  30  7  23  23%
Elle Zandstra 2204008  27  14  13  52%
           

Adressen: 

TEAM WEDSRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
DOTO 4 Kugelslaan 9 9628 TK Siddeburen 0598-431641
Argus 6 Dorpshuisweg 36 9617 BN Harkstede 050-4041624
The Batswingers 4 Betmersweg 4 9494 RB Yde 050-4062215
WTTC 2 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -
OLDAMBT 5 Hardenberg 5 9684 AM Finsterwolde 0597-331640
DTTC '78 3 Pastorielaan 2 9901 CE Appingedam -

 

Stand in de competitie: 

Argus 6 10-86
DTTC "78 3 10-55
OLDAMBT 5 10-47
DOTO 4 10-44
WTTC 2 10-39
The Batswingers 4 10-29

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
20503 DO 13 sep 20:00 DTTC '78 3 - The Batswingers 4 6-4
20501 VR 14 sep 19:30 DOTO 4 - OLDAMBT 5 8-2
20502 VR 07 sep 20:15 Argus 6 - WTTC 2 10-0
           
20506 DI 18 sep 20:00 WTTC 2 - DTTC '78 3 4-6
20505 DO 20 sep 19:30 The Batswingers 4 - DOTO 4 5-5
20505 VR 21 sep 20:00 OLDAMBT 5 - Argus 6 1-9
           
20524 DO 27 sep 19:30 The Batswingers 4 - WTTC 2 3-7
20508 DO 25 okt 20:00 DTTC '78 3 - OLDAMBT 5 7-3
21507 VR 29 sep 19:30 DOTO 4 - Argus 6 1-9
           

20510

DO 04 okt 20:00 DTTC '78 6 - DOTO 4 6-4
20526 DI 02 okt 20:00 WTTC 2 - OLDAMBT 5 5-5
20512 VR 05 okt 20:15 Argus 6 - The Batswingers 4 9-1
           
20514 D0 11 okt 19:30 The Batswingers 4 - OLDAMBT 5 4-6
20513 VR 12 okt 19:30 DOTO 4 - WTTC 2 5-5
20515 VR 12 okt 20:15 Argus 6 - DTTC '78 3 9-1
           
20517 DI 16 okt 20:00 WTTC 2 - Argus 6 1-9
20518 DO 18 OKT 19:30 The Batswingers 4 - DTTC '78 3 2-8
20516 VR 19 okt 20:00 OLDAMBT 5 - DOTO 4 7-3
           
20521 D0 01 nov 20:00 DTTC '78 3 - WTTC 2 9-1
20519 VR 02 nov 19:30 DOTO 4 - The Batswingers 4 6-4
20520 VR 02 nov 20:15 Argus 6 - OLDAMBT 5 8-2
           
20509 DO 08 nov 19:30 WTTC 2
- The Batswingers 4 7-3
20522 VR 09 nov 20:15 Argus 6 - DOTO 4 9-1
20523 VR 09 nov 20:00 OLDAMBT 5 - DTTC '78 3 6-4
           
20511 DI 13 nov 20:00 OLDAMBT 5 - WTTC 2 5-5
20527 DO 15 nov 19:30 The Batswingers 4 - Argus 6 3-7
20525 VR 16 nov 19:30 DOTO 4 - DTTC '78 3 5-5
           
20528 DI 20 nov 20:00 WTTC 2 - DOTO 4 4-6
20530 WO 14 nov 20:00 DTTC '78 3 - Argus 6 3-7
20529 VR 23 nov 20:00 OLDAMBT 5 - The Batswingers 4 10-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-3


4e klasse S Gr - Poule B

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jan Baas 3559553  12  8  4  67%
Gert van der Meer 3937133  18  17  1  94%
Harm Jan Wolterman 2351499  21  17  4  81%
Anja Slagt 3937109  21  12  9  57%
           

 

 Adressen:

NAAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Rotak 3 Klimop 2 9301 PK Roden -
Actief 3 Kooistukken 86 9761 JZ Eelde 050-3080010
GTTC Gr. 8 Verl. Lodewijkstraat 7 9724 EK Groningen 050-8507226
WTTC 3 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -
OLDAMBT 7 Hardenberg 5 9684 AM Finsterwolde 0597-331640
         

 

Stand in de competitie: 

WTTC 3 8-59
OLDAMBT 7 8-44
Rotak 3 8-40
GTTC Gr. 8 8-39
Actief 3 8-18
   

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
20901     -    
20902 DI 11 sep 20:00 WTTC 3 - Rotak 3 5-5
20903 DI 11 sep 19:45 Actief 3 - GTTC Gr. 8 2-8
           
20906 MA 17 sep 20:00 Rotak 3 - Actief 3 8-2
20904     -
 
20905 VR 21 sep 20:00 OLDAMBT 7 - WTTC 3 3-7
           
20907     -    
20909 MA 24 sep 20:00 Rotak 3 - GTTC Gr. 8 2-8
20908 DI 25 sep 19:45 Actief 3 - OLDAMBT 7 3-7
           
20910     -    
20912 Di 02 okt 19:30 WTTC 3 - GTTC Gr. 8 8-2
20911 VR 05 okt 20:15 OLDAMBT 7 - Rotak 3 5-5
           
20913     -    
20915 DI 09 okt 20:00 WTTC 3 - Actief 3 9-1
20914 DO 13 okt 19:30 GTTC Gr. 8 - OLDAMBT 7 3-7
           
20917 MA 15 okt 20:00 Rotak 3 - WTTC 3 6-4
20916     -    
20918 VR 19 okt 20:15 GTTC Gr. 8 - Actief 3 8-2
           
20919     -    
20920 DI 30 okt 20:00 WTTC 3 - OLDAMBT 7 7-3
20921 DI 30 okt 19:45 Actief 3 - Rotak 3 4-6
           
20922     -    
20923 VR 09 nov 20:00 OLDAMBT 7 - Actief 3 7-3
20924 VR 09 nov 20:15 GTTC Gr. 8 - Rotak 3 5-5
           
20925     -    
20926 MA 12 nov 20:00 Rotak 3 - OLDAMBT 7 3-7
20927 VR 16 nov 20:15 GTTC Gr. 8 - WTTC 3 0-10
           
20916     -    
20918 DI 20 nov 19:45 Actief 3 - WTTC 3

1-9

20917 VR 23 nov 20:00 OLDAMBT 7 - GTTC Gr. 8 5-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-4


5e klasse S Gr - Poule B

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jack Offens 2678744  30  12  18  40%
Jan Slagt 3937117  6  5  1  83%
Frans Venema 3937125  27  4  23  15%
Steven van der Kreeft 3953862  27  13  14  48%
           

Teamindeling: 

NAAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Actief 4 Kooistukken 86 9761 JZ Eelde 050-3080010
Idefix 4 Blauwborgje 16 9747 AC Groningen 050-3634641
WTTC 4 Jachtlaan 19 9919 TG Winschoten -
Detac 3 Prins Bernhardlaan 1 9628 TK Delfzijl 0596-617011
Ritola 1 Ludinge 4 9684 AM Zuidlaren 050-4095988
DTTC '78 6 pastorielaan 2 9675 JA Appingedam -

Stand in de competitie: 

Actief 4 10-69
Detac 3 10-59
DTTC '78 6 10-55
Ritola 1 10-51
WTTC 4 10-36
Idefix 4 10-30

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
21301

DI 11 sep 20:15

Ritola 1 - Detac 3 5-5
21302 DI 11 sep 19:45 Actief 4 - WTTC 4 8-2
21393 VR 14 sep 19:30 Idefix 4 - DTTC '78 6 3-7
           
21305 DI 18 sep 19:30 Detac 3 - Actief 4 3-7
21306 DI 18 sep 20:00 WTTC 4 - Idefix 4 5-5
21304 DO 20 sep 20:00 DTTC '78 6 - Ritola 1 4-6
           
21307 DI 25 sep 20:15 Ritola 1 - Actief 4 4-6
21309 DI 25 sep 20:00 WTTC 4 - DTTC '78 6 4-6
21308 VR 28 sep 19:30 Idefix 4 - Detac 3 2-8
           
21311 DI 02 okt 19:30 Detac 3 - WTTC 4 8-2
21312 DI 02 okt 19:45 Actief 4 - DTTFC '78 6 5-5
21310 VR 05 okt 19:30 Idefix 4 - Ritola 1 4-6
           
21313 DI 09 okt 20:15 Ritola 1 - WTTC 4 5-5
21315 DI 09 okt 19:45 Actief 4 - Idefix 4 9-1
21314 DO 11 okt 20:00 DTTC '78 6 - Detac 3 2-8
           
21316 DI 16 okt 19:30 Detac 3 - Ritola 1 0-0
21317 Di 16 okt 20:00 WTTC 4 - Actief 4 1-9
21318 do 18 okt 20:00 DTTC '78 6 - Idefix  4 6-4
           
21319 DI 30 okt 20:15 Ritola 1 - DTTC '78 6 5-5
21320 DI 30 okt 19:45 Actief 4 - Detac 3 6-4
21321 VR 02 nov 19:30 Idefix 4 - WTTC 4 1-9
           
21322 DI 06 nov 19:45 Actief 4 - Ritola 1 8-2
21323 DI 06 nov 19:30 Detac 3 - Idefix 4 7-3
21324 DO 08 nov 20:00 DTTC '78 6 - WTTC 4 8-2
           
21325 DI 13 nov 20:15 Ritola 1 - Idefix 4 6-4
21326 DI 13 nov 20:00 WTTC 4 - Detac 3 2-8
21327 DO 15 nov 20:00 DTTC '78 6 - Actief 4 6-4
           
21328 DI 20 nov 20:00 WTTC 4 - Ritola 1 4-6
21329 DI 20 nov 19:30 Detac 3 - DTTC '78 6 4-6
21330 VR 23 nov 19:30 Idefix 4 - Actief 4 3-7