Winschoter Tafeltennis Club WTTC

 WTTC-1 


2e klasse Sen GFD - Poule A

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Ester Valentijn  3931948  6  3  3  50%
 Henk Scheffer  1238965  30  18  12  60%
 Alexander Schipper  3239399  27  20  7  74%
           

Adressen: 

TEAM WEDSRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Rotak 2  Klimop 2  9301 PK  Roden  
 Argus 5  Dorpshuisweg 36  9617 BN  Harkstede  050-4041624
 WTTC 1  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  
 Aktief 1  Schouwerzijlsterweg 7-A  9951 TG  Winsum Gn  
 The Batswingers 1  Betmersweg 4  9494 RB  Yde  050-4062215
 Beukema 1  Meint Veningastraat 114-116  9601 KJ  Hoogezand  0598-318911

 

Stand in de competitie: 

 The Batswingers 1  10-70
 WTTC 1  10-53
 Beukema 1  10-51
 Argus 5  10-50
 Rotak 2  10-45
 Aktief 1  10-31

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
22104  DI 29 jan 20:00  WTTC 1 -  Rotak 2
5-5
22105  DI 29 jan 19:30  Beukema 1 -  Aktief 1 8-2
22106  VR 01 feb 20:15  Argus 5 -  The Batswingers 1 2-8
           
22101  MA 04 feb 20:00  Rotak 2 -  Beukema 1 7-3
22102  DI 05 feb 19:45  Aktief 1
-  Argus 5 5-5
22103  DO 07 feb 19:30  The Batswingers 1 -  WTTC 1 3-7
           
22107  MA 11 feb 20:00  Rotak 2 -  Aktief 1
6-4
22108  DO 14 feb 19:30  The Batswigers 1 -  Beukema 1 5-5
22109  VR 15 feb 20:15  Argus 5 -  WTTC 1 4-6
           

22111

 DI 05 mrt 19:30  Beukema 1 -  Argus 5 6-4
22112  DI 05 mrt 19:45  Aktief 1 -  WTTC 1 4-6
22110  DO 07 mrt 19:30  The batswingers 1 -  Rotak 2
9-1
           
22113  MA 11 mrt 20:00  Rotak 2
-  Argus 5 5-5
22114  DI 12 mrt 20:00  WTTC 1 -  Beukema 1 5-5
22115  DI 12 mrt 20:00  Aktief 1 -  The batswingers 1 2-8
           
22116  DI 19 mrt 19:30  Beukema 1 -  Rotak 2 4-6
22118  DI 19 mrt 20:00  WTTC 1
-  The Batswingers 1 3-7
22117  VR 22 mrt 20:15  Argus 5 -  Aktief 1 9-1
           
22122  DI 02 apr 20:00  Aktief 1 -  Rotak 2 5-5
22123  DI 02 apr 19:30  Beukema 1 -  The Batswingers 1
1-9
22124  DI 02 apr 20:00  WTTC 1 -  Argus 5 4-6
           
22125  MA 08 apr 20:00  Rotak 2
-  The Batswingers 1
4-6
22127  DI 09 apr 20:00  WTTC 1 -  Actief 1 6-4
22126  VR 12 apr 20:15  Argus 5 -  Beukema 1 2-8
           
22129  DI 16 apr 19:30  Beukema 1 -  WTTC 1 4-6
22130  DO 18 apr 19:30  The Batswingers 1
-  Actief 1 9-1
22128  VR 19 apr 20:15  Argus 5 -  Rotak 2 9-1
           
22119  MA 22 apr 20:00  Rotak 2 -  WTTC 1 5-5
22120  DI 23 apr 19:45  Actief 1 -  Beukema 1 3-7
22122  DO 25 apr 19:30  The Batswingers 1 -  Argus 5

6-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-2


3e klasse Sen GFD - Poule C

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Henk Pater  3727813  30  21  9  70%
 Gert van der Meer  3937133  30  20  10  67%
 Harm Jan Wolterman  2351499  30  13  17  43%
           

Adressen: 

TEAM WEDSRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 DOTO 5  Kugelslaan 9  9628 TK  Siddeburen  0598-431641
 TALO 1  Bosweg 27-D  9919 TG  Loppersum  0596-571821
 Meteoor 2  Julianaplein 1  9649 BX  Muntendam  0598-616676
 WTTC 2  Jachtlaan 19  96745 JA  Winschoten  
 Vries 1  De Fledders 16  9481 GA  Vries  
 DTTC '78 3  Pastorielaan 2  9901 CE  Appingedam  

 

Stand in de competitie: 

 Vries 1  10-76
 WTTC 2  10-59
 Meteoor 2  10-54
 TALO 1  10-52
 DTTC '78 3  10-44
 DOTO 5  10-15

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
23304  DI 29 jan 19:30  Meteoor 2 -  WTTC 2
6-4
23305  VR 01 feb 20:00  Vries 1 -  DTTC '78 3 8-2
23306  VR 01 feb 19:30  DOTO 5 -  TALO 1 3-7
           
23303  MA 04 feb 19:30  TALO 1 -  Meteoor 2 4-6
23301  DI 05 feb 20:00  WTTC 2
-  Vries 1 5-5
23302  DO 07 feb 20:00  DTTC '78 3 -  DOTO 5 7-3
           
23308  MA 11 feb 19:30  TALO 1 -  Vries 1
4-6
23307  DI 12 feb 20:00  WTTC 2 -  DTTC '78 3 5-5
23309  VR 15 feb 19:30  DOTO 5 -  Meteoor 2 2-8
           

23310

 MA 04 mrt 19:30  TALO 1 -  WTTC 2 2-8
23312  DO 07 mrt 20:00  DTTC '78 3 -  Meteoor 2 4-6
23311  VR 08 mrt 20:00  Vries 1 -  DOTO 5
8-2
           
23313  DI 12 mrt 20:00  WTTC 2
-  DOTO 5 10-0
23314  DI 12 mrt 19:30  Meteoor 2 -  Vries 1 4-6
23315  DO 14 mrt 20:00  DTTC '78 3 -  TALO 1 7-3
           
23318  DI 19 mrt 19:30  Meteoor 2 -  TALO 1 3-7
23316  VR 22 mrt 20:00  Vries 1
-  WTTC 2 8-2
23317  VR 22 mrt 19:30  DOTO 5 -  DTTC '78 3 4-6
           
23324  DI 02 apr 19:30  Meteoor 2 -  DOTO 5 9-1
23322  DO 04 apr 20:00  DTTC '78 3 -  WTTC 2
4-6
23323  VR 05 apr 20:00  Vries 1 -  TALO 1 6-4
           
23325  DI 09 apr 20:00  WTTC 2
-  TALO 1
6-4
23327  DI 09 apr 19:30  Meteoor 2 -  DTTC '78 3 5-5
23326  VR 12 apr 19:30  Vries 1 -  Vries 1 0-10
           
23330  MA 15 apr 19:30  TALO 1 -  DTTC '78 3 7-3
23328  VR 19 apr 19:30  DOTO 5
-  WTTC 2 0-10
23329  VR 19 apr 20:00  Vries 1 -  Meteoor 2 10-0
           
23321  MA 22 apr 19:30  TALO 1 -  DOTO 5 10-0
23319  DI 23 apr 20:00  WTTC 1 -  Meteoor 2 3-7
23320  DO 25 apr 20:00  DTTC '78 3 -  Vries 1
1-9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-3


4e klasse Sen GFD - Poule C

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Chris Smidtman  1377874  21  8  13  38%
 Elle Zandstra  2204008  12  10  2  83%
 Anja Slagt  3937109  18  10  8  56%
 Jan Baas  3559553  18  7  11  39%

Adressen: 

TEAM WEDSRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Helperzoom 2  Singelweg 54  9714 AV  Groningen  
 WTTC 3  Jactlaan 19  9675 JA  Winschoten  
 Midstars 5  Coendersweg 15-A  9991 CC  Middelstum  085-8779660
 OLDAMBT 8  Hardenberg 5  9684 AM  Finsterwolde  0597-331640
 OLDAMBT 6  Hardenberg 5  9684 AM  Finsterwolde  0597-331640
         

 

Stand in de competitie: 

 Midstars 5  8-53
 OLDAMBT 6  8-51
 Helperzoom 2  8-39
 WTTC 3  8-38
 OLDAMBT 8  8-19
   

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
24305  DI 29 jan 20:00  WTTC 3 -  Midstars 5
4-6
24306  DO 31 jan 20:00  Helperzoom 2 -  OLDAMBT 8 9-1
24304  VR 01 feb 20:00  OLDAMBT 6 -  - -
           
24303  DI 05 feb 20:00  OLDAMBT 8 -  OLDAMBT 6 2-8
24302  VR 08 feb 20:15  Midstars 5
-  Helperzoom 2 8-2
24301    - -  WTTC 3 -
           
24308  DI 12 feb 20:00  OLDAMBT 8 -  WTTC 3
3-7
24309  DO 14 feb 20:00  Helperzoom 2 -  OLDAMBT 6 4-6
24307    - -  Midstars 5 -
           

24310

 DI 05 mrt 20:00  OLDAMBT 8 -  - -
24311  DI 05 mrt 20:00  WTTC 3 -  Helperzoom 2 6-4
24312  VR 08 mrt 20:15  Midstars 5 -  OLDAMBT 6
5-5
           
24313    -
-  Helperzoom 2 -
24314  VR 15 mrt 20:00  OLDAMBT 6 -  WTTC 3 3-7
24315  VR 15 mrt 20:15  Midstars 5 -  OLDAMBT 8 9-1
           
24316  DI 19 mrt 20:00  WTTC 3 -  - -
24317  DO 21 mrt 20:00  Helperzoom 2
-  Midstars 5 6-4
25318  VR 22 mrt 20:00  OLDAMBT 6 -  Helperzoom 2 8-2
           
24323  DI 02 apr 20:00  WTTC 3 -  OLDAMBT 8 8-2
24322  VR 05 apr 20:15  Midstars 5 -  -
-
24324  VR 05 apr 20:00  OLDAMBT 6 -  Helperzoom 2 9-1
           
24325    -
-  OLDAMBT 8
-
24326  DO 11 apr 20:00  Helperzoom 2 -  WTTC 3 9-1
24327  VR 12 apr 20:00  OLDAMBT 6 -  Midstars 5 4-6
           
24329  DI 16 apr 20:00  WTTC 3 -  OLDAMBT 6 2-8
24330  DI 16 apr 20:00  OLDAMBT 8
-  Midstars 5 2-8
24328  DO 18 apr 20:00  Helperzoom 2 -  - -
           
24319    - -  OLDAMBT 6 -
24321  DI 23 apr 20:00  OLDAMBT 8 -  Helperzoom 2 6-4
24320  VR 29 mrt 20:15  Midstars 5 -  WTTC 3
7-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-4


6e klasse Sen GFD - Poule A

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Jan Slagt  3937117  17  16  1  94%
 Louis Fernandes  4055340  13  4  9  31%
 Jack Offens  2678744  19  18  1  95%
 Frans Venema  3937125  17  10  7  59%

Adressen: 

TEAM WEDSRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Tornado '74 3  B. Kuiperweg 11  9792 PJ  Ten Post  050-3022623
 DOTO 6  Kugelslaan 9  9628 TK  Siddeburen  0598-431641
 Idefix 5  Blauwborgje 16  9747 AC  Groningen  050-3634641
 WTTC 4  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  
 GTTC Gr. 10  Verlengde Lodewijkstraat 7  9724 EK  Groningen  050-8507226
         

 

Stand in de competitie: 

 WTTC 4  8-61
 Tornado '74 3  8-54
 Idefix 5  8-41
 GTTC Gr. 10  8-28
 DOTO 6  8-16
   

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
26106  WO 30 jan 19:30  DOTO 6 - -
-
26104  VR 01 feb 19:15  Idefix 5 -  Tornado '74 3 2-8
26105  VR 01 feb 20:15  GTTC Gr. 10 -  WTTC 4 2-8
           
26102  DI 05 feb 20:00  WTTC 4 -  DOTO 6 10-0
26101  DO 07 feb 19:30  Tornado '74 3
-  GTTC Gr. 10 8-2
26103    - -  Idefix 5 -
           
26108    - -  GTTC Gr. 10
-
26109  WO 13 feb 19:30  DOTO 6 -  Idefix 5 2-8
26107  DO 14 feb 19:30  Tornado '74 3 -  WTTC 4 3-7
           

26110

   - -  Tornado '74 3 -
26112  DI 05 mrt 20:00  WTTC 4 -  Idefix 5 9-1
26111  VR 08 mrt 20:15  GTTC Gr. 10 -  DOTO 6
7-3
           
26115  DI 12 mrt 20:00  WTTC 4
-  - -
26113  DO 14 mrt 19:30  Tornado '74 3 -  DOTO 6 8-2
26114  VR 15 mrt 19:15  Idefix 5 -  GTTC Gr. 10 6-4
           
26117  WO 20 mrt 19:30  DOTO 6 -  WTTC 4 1-9
26116  VR 22 mrt 20:15  GTTC Gr. 10
-  Tornado '74 3 3-7
26118  VR 22 mrt 19:15  Idefix 5 -  - -
           
26122  DI 02 apr 20:00  WTTC 4 -  Tornado '74 3 5-5
26123  VR 05 apr 20:15  GTTC Gr. 10 -  -
-
26124  VR 05 apr 19:15  Idefix 5 -  DOT 6 9-1
           
26126  WO 10 apr 19:30  DOTO 6
-  GTTC Gr. 10
5-5
26125  DO 11 apr 19:30  Tornado '74 3 -  - -
26127  VR 12 apr 19:15  Idefix 5 -  WTTC 4 5-5
           
26128  WO 17 apr 19:30  DOTO 6 -  Tornado '74 3 2-8
26129  VR 19 apr 20:15  GTTC Gr. 10
-  Idefix 5 3-7
26130    - -  WTTC 4 -
           
26120  DI 23 apr 20:00  WTTC 4 -  GTTC Gr. 10 8-2
26119  DO 25 apr 19:30  Tornado '74 3 -  Idefix 5 7-3
26121     -  DOTO 6
-