Winschoter Tafeltennis Club WTTC

 


WTTC-1


Sen 2e Klasse GFD - Poule B

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Ester Valentijn-Stumpe 2931948  15  12  3  80%
Henk Scheffer 1238965  21  9  12  43%
Alexander Schipper 3239399  21  12  6  57%
           

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Idefix 1 Blauwborgje 16 9747 AC Groningen 050-3634641
DTTC '78 2 Pastorielaan 2 9901 CE Appingedam -
SVK 1 Pieter Venemakade 59 9605 PL Kiel-Windeweer 0598-491567
WTTC 1 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -
Vries 1 De Fledders 16 9481 GA Vries -
Actief 1 Kooistukken 86 9761 JZ Eelde 050-3080010

 

Stand in de competitie: 

Idefix 1 10-81
Vries 1 10-56
DTTC '78 2 10-49
WTTC 1 10-42
SVK 1 10-39
Actief 1 10-33

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
22202 DI 10 sep 20:00 WTTC 1 - DTTC '78 2 4-6
22203 DI 10 sep 19:30 SVK 1 - Idefix 1 1-9
22201 VR 13 sep 20:00 Vries 1 - Actief 1 9-1
           
22205 DI 17 sep 19:45 Actief 1 - WTTC 1 6-4
22206 DO 19 sep 20:00 DTTC '78 2 - SVK 1 8-2
22204 VR 20 sep 19:15 Idefix 1 - Vries 1 6-4
           
22208 DI 24 sep 19:30 SVK 1 - Actief 1
5-5
22209 DO 26 sep 20:00 DTTC '78 2 - Idefix 1 3-7
22207 VR 27 sep 20:00 Vries 1 - WTTC 1 4-6
           

22210

DI 01 okt 19:30 SVK 1 - Vries 1 4-6
22211 DI 01 okt 19:45 Actief 1 - DTTC '78 2 6-4
22212 DI 01 okt 20:00 WTTC 1 - Idefix 1 5-5
           
22215 DI 08 okt 20:00 WTTC 1 - SVK 1 2-8
22213 VR 11 okt 20:00 Vries 1 - DTTC '78 2 7-3
22214 VR 11 okt 19:15 Idefix 1 - Actief 1 10-0
           
22216 DI 15 okt 19:45 Actief 1 - Vries 1 3-7
22217 DO 17 okt 20:00 DTTC '78 2 - WTTC 1 8-2
22218 VR 04 okt 19:45 Idefix 1 - SVK 1 8-2
           
22220 DI 29 okt 20:00 WTTC 1 - Actief 1 8-2
22221 DI 29 okt 19:30 SVK 1 - DTTC '78 2 6-4
22219 Vr 01 nov 20:00 Vries 1 - Idefix 1 1-9
           
22222 DI 05 nov 20:00 WTTC 1
- Vries 1 6-4
22223 DI 05 nov 19:45 Actief 1 - SVK 1 5-5
22224 VR 08 nov 19:15 Idefix 1 - DTTC '78 2 7-3
           
22229 DI 19 nov 19:45 Actief 1 - Idefix 1 0-10
22230 DI 19 nov 19:30 SVK 1 - WTTC 1 5-5
22228 DO 21 nov 20:00 DTTC '78 2 - Vries 1 5-5
           
22226 DO 28 nov 20:00 DTTC '78 2 - Actief 1 5-5 (ovb)
22225 VR 29 nov 20:00 Vries 1 - SVK 1 9-1 (ovb)
22227 VR 29 nov 19:15 Idefix 1 - WTTC 1 10-0 (ovb)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-2


 

Sen. 3e klasse GFD - Poule B

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Henk Pater 3727813  24  21  3  88%
Gert van der meer 3937133  30  24  6  80%
Harm Jan Wolterman 2351499  20  15  15  50%
           

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
The Batswingers 3 Betmersweg 4 9494 RB Yde 050-4062215
Rotak 3 Rodenburg 1-1 9351 PV Leek 0594-740841
Midstars 6 Coendersweg 15-A 9991 CC Middelstum 085-8779660
WTTC 2 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -
Helperzoom 1 Singelweg 54 9714 AV Groningen -
OLDAMBT 5 Hardenberg 5 9684 AM Finsterwolde 0597-331640

 

Stand in de competitie: 

Rotak 3 10-82
WTTC 2 10-68
The Batswingers 3 10-46
OLDAMBT 5 10-41
Helperzoom 1 10-35
Midstars 6 10-28

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
23201 DO 12 sep 19:45 Rotak 3 - Midstars 6 9-1
23202 DO 12 sep 19:30 The Batswingers 3 - WTTC 2 0-10
23203 DO 14 nov 20:00 Helperzoom 1 - OLDAMBT 5 2-8
           
23206 DI 17 sep 20:00 WTTC 2 - Helperzoom 1 6-4
23204 VR 20 sep 20:00 OLDAMBT 5 - Rotak 3 2-8
23205 VR 20 sep 20:15 Midstars 6 - The batswingers 3 4-6
           
23209 DI 24 sep 20:00 WTTC 2 - OLDAMBT 5
8-2
23207 DO 26 sep 19:45 Rotak 3 - The Batswingers 3 9-1
23208 DO 26 sep 20:00 Helperzoom 1 - Midstars 6 6-4
           

23210

DO 03 okt 20:00 Helperzoom 1 - Rotak 3 0-10
23212 DO 03 okt 19:30 The Batswingers 3 - OLDAMBT 5 6-4
23211 VR 04 okt 20:15 Midstars 6 - WTTC 2 1-9
           
23213 MA 07 okt 19:45 Rotak 3 - WTTC 2 6-4
23215 DO 10 okt 19:30 The Batswingers 3 - Helperzoom 1 7-3
23214 VR 11 okt 20:00 OLDAMBT 5 - Midstars 6 5-5
           
23217 DI 15 okt 20:00 WTTC 2 - The Batswingers 3 6-4
23216 VR 18 okt 20:15 Midstars 6 - Rotak 3 0-10
23218 Vr 18 okt 20:00 OLDAMBT 5 - Helperzoom 1 5-5
           
23219 DO 31 okt 19:45 Rotak 3 - OLDAMBT 5 8-2
23220 DO 31 okt 19:30 The Batswingers 3 - Midstars 6 6-4
23221 DO 31 okt 20:00 Helperzoom 1 - WTTC 2 4-6
           
23222 DO 07 nov 19:30 The Batswingers 3
- Rotak 3 2-8
23223 VR 08 nov 20:15 Midstars 6 - Helperzoom 1 4-6
23224 VR 08 nov 20:00 OLDAMBT 5 - WTTC 2 3-7
           
23228 DI 19 nov 20:00 WTTC 2 - Rotak 3 2-8
23230 DO 21 nov 20:00 Helperzoom 1 - The Batswingers 3 1-9
23229 VR 22 nov 20:15 Midstars 6 - OLDAMBT 5 5-5
           
23226 DI 26 nov 20:00 WTTC 2 - Midstars 6 10-0
23225 DO 28 nov 19:45 Rotak 3 - Helperzoom 1 6-4 (ovb)
23227 VR 29 nov 20:00 OLDAMBT 5 - The batswingers 3 5-5 (ovb)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-3


Sen. 4e klasse GFD - Poule B

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jan Baas 3559553  11  5  6  45%
Koeno Vrieze 1238973  20  12  8  60%
Elle Zandstra 2204008  17  15  2  88%
Anja Slagt 3937109  18  5  13  28%
           

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Argus 6 Dorpshuisweg 36 9617 BN Harkstede 050-4041624
Idefix 2 Blauwborgje 16 9747 AC Groningen 050-3534641
DOTO 4 Kugelslaan 9 9628 TK Siddeburen 0598-431641
WTTC 3 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -
Vries 2 De Fledders 16 9481 GA Vries -
- - - - -

 

Stand in de competitie: 

DOTO 4 8-58
WTTC 3 8-47
Idefix 2 8-42
Vries 2 8-35
Argus 6 8-18
   

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
24202 DI 10 sep 20:00 WTTC 3 - Idefix 2 7-3
24201 VR 13 sep 20:00 Vries 2 - Argus 6 5-5
24203 VR 13 sep 19:30 DOTO 4 - - -
           
24204 - - - Vries 2 -
24205 VR 20 sep 20:15 Argus 6 - WTTC 3 1-9
24206 VR 13 sep 19:15 Idefix 2 - DOTO 4 6-4
           
24207 VR 27 sep 20:00 Vries 2 - WTTC 3
3-7
24208 VR 27 sep 19:30 DOTO 4 - Argus 6 9-1
24209 VR 27 sep 19:15 Idefix 2 - - -
           

24212

DI 01 okt 20:00 WTTC 3 - - -
24210 VR 04 okt 19:30 DOTO 4 - Vries 2 8-2
24211 VR 04 okt 20:15 Argus 6 - Idefix 2 3-7
           
24214 - - - Argus 6 -
24215 DI 08 okt 20:00 WTTC 3 - DOTO 4 4-6
24213 VR 11 okt 20:00 Vries 2 - Idefix 2 7-3
           
24216 VR 18 okt 20:15 Argus 6 - Vries 2 6-2
24217 VR 18 okt 19:15 Idefix 2 - WTTC 3 8-2
24218 - - - DOTO 4 -
           
24220 DI 29 okt 20:00 WTTC 3 - Argus 6 0-0
24219 VR 01 nov 20:00 Vries 2 - - -
24221 VR 01 nov 19:30 DOTO 4 - Idefix 2 10-0
           
24222 DI 05 nov 20:00 WTTC 3
- Vries 2 6-4
24223 VR 08 nov 20:15 Argus 6 - DOTO 4 2-8
24224 - - - Idefix 2 -
           
24228 VR 22 nov 19:15 Idefix 2 - Vries 2 5-5
24229 VR 22 nov 20:15 Argus 6 - - -
24230 VR 22 nov 19:30 DOTO 4 - WTTC 3 8-2
           
24225 VR 29 nov 20:00 Vries 2 - DOTO 4 5-5 (ovb)
24226 VR 29 nov 19:15 Idefix 2 - Argus 6 10-0 (ovb)
24227 - - - WTTC 3 -

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-4


 

Sen. 5e klasse GFD - Poule B

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jack Offens 2678744  18  6  12  33%
Jan Slagt 3937117  9  7  2  78%
Frans Venema 3937125  24  3  18  13%
Louis fernandes 4055240  12  0  12  00%
Groze Catalin 4079629  24  14  10  58%

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
Vinkhuizen 2 Goudlaan 5 9743 CA Groningen -
DTTC '78 5 Pastorielaan 2 9901 CE Appingedam -
TTVG 1 Sportlaan 5 9843 BV Grijpskerk -
WTTC 4 Jachtlaan 19 9675 JA Winschoten -
GTTC Gr. 9 Verlengde Lodewijkstraat 7 9724 EK Groningen 050-8507226
OLDAMBT 8 Hardenberg 5 9684 AM Finsterwolde 0597-331640

 

Stand in de competitie: 

TTVG 1 10-68
DTTC '78 5 10-61
Vinkhuizen 2 10-47
OLDAMBT 8 10-45
GTTC Gr. 9 10-44
WTTC 4 10-35

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
25201 DI 10 sep 20:00 OLDAMBT 8 - GTTC Gr. 9 4-6
25203 WO 11 sep 19:45 TTVG 1 - Vinkhuizen 2 2-8
25202 DO 12 sep 20:00 DTTC '78 5 - WTTC 4 7-3
           
25206 DI 17 sep 20:00 WTTC 4 - TTVG 1 2-8
25204 VR 20 sep 19:30 Vinkhuizen 2 - OLDAMBT 8 5-5
25205 VR 20 sep 20:15 GTTC Gr. 9 - DTTC '78 5 4-6
           
25207 DI 24 sep 20:00 OLDAMBT 8 - DTTC '78 5
4-6
25209 DI 24 sep 20:00 WTTC 4 - Vinkhuizen 2 4-6
25208 WO 25 sep 19:45 TTVG 1 - GTTC Gr. 9 8-2
           

25210

WO 02 okt 19:45 TTVG 1 - OLDAMBT 8 7-3
25212 DO 03 okt 20:00 DTTC '78 5 - Vinkhuizen 2 7-3
25211 VR 04 okt 20:15 GTTC Gr. 9 - WTTC 4 3-7
           
25213 DI 08 okt 20:00 OLDAMBT 8 - WTTC 4 7-3
25215 DO 10 okt 20:00 DTTC '78 5 - TTVG 1 3-7
25214 VR 11 okt 19:30 Vinkhuizen 2 - GTTC Gr. 9 6-4
           
25217 DI 15 okt 20:00 WTTC 4 - DTTC '78 5 2-8
25216 VR 18 okt 20:15 GTTC gr. 9 - OLDAMBT 8 5-5
25218 VR 18 okt 19:30 Vinkhuizen 2 - TTVG 1 3-7
           
25219 DI 29 okt 20:00 OLDAMBT 8 - Vinkhuizen 2 5-5
25221 WO 30 okt 19:45 TTVG 1 - WTTC 4 10-0
25220 DO 31 okt 20:00 DTTC '78 5 - GTTC Gr. 9 8-2
           
25222 DO 07 nov 20:00 DTTC '78 5
- OLDAMBT 8 4-6
25223 VR 08 nov 20:15 GTTC Gr. 9 - TTVG 1 3-7
25224 VR 08 nov 19:30 Vinkhuizen 2 - WTTC 4 5-5
           
25228 DI 19 nov 20:00 WTTC 4 - OLDAMBT 8 7-3
25230 WO 20 nov 19:45 TTVG 1 - DTTC '78 5 5-5
25229 VR 22 nov 20:15 GTTC Gr. 9 - Vinkhuizen 2 7-3
           
25225 DI 26 nov 20:00 OLDAMBT 8 - TTVG 1 3-7
25226 DI 26 nov 20:00 WTTC 4 - GTTC Gr. 9 2-8
25227 Vr 29 nov 19:30 Vinkhuizen 2 - DTTC '78 5 3-7 (ovb)