Winschoter Tafeltennis Club WTTC

WTTC-1


 

Sen 2e Klasse GFD - Poule B

Teamindeling: 

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Henk Scheffer  1238965  21  10  11  48%
 Harm Jan Wolterman  2351499  21  4  17  19%
 Henk Pater  3727813  24  11  13  46%
 Gert van der Meer  3937133  21  3  18  14%
           
           

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Vries 1  De Fledders 16  9481 GA  Vries  0592-542674
 Meteoor 1  Julianaplein 1  9649 BX  Muntendam  0598-616676
 Argus 4  Dorpshuis 36  9617 BN  Harkstede  050-4041624
 WTTC 1  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  -
 Tornado '74 1  B. Kuiperweg 11  9792 PJ  Ten Post  050-3022623
 DOTO 2  Kugelslaan 9  9628 TK  Siddeburen  0598-431641

 

Stand in de competitie: 

 DOTO 2 10-81
 Tornado '74 1 10-61
 Meteoor 1 10-56
 Vries 1 10-49
 WTTC 1 10-30
 Argus 4 10-23

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
22202  DI 28 jan 19:30  Meteoor 1 -  Argus 4  8-1
22216  DO 30 jan 19:30  DOTO 2 -  Tornado '74 1  8-2
22203  VR 31 jan 20:00  Vries 1 -  WTTC 1  7-3
           
22204  DI 04 feb 20:00  WTTC 1 -  Tornado '74 1  3-7
22205  WO 19 feb 19:30  DOTO 2 -  Meteoor 1  9-1
22206  VR 07 feb 20:15  Argus 4 -  Vries 1  2-8
           
22207  DO 13 feb 19:30  Tornado '74 1 -  Meteoor 1  6-4
22208  VR 14 feb 20:00  Vries 1 -  DOTO 2  2-8
22209  VR 14 feb 20:15  Argus 4 -  WTTC 1  5-5
           

22212

 DI 04 mrt 19:30  Meteoor 1 -  WTTC 1  8-2
22210  VR 07 mrt 20:00  Vries 1 -  Tornado '74 1  3-7
22211  VR 07 mrt 19:30  DOTO 2 -  Argus 4  10-0
           
22214  DI 11 mrt 20:00  WTTC 1 -  DOTO 2  1-9
22215  DI 11 mrt 19:30  Meteoor 1 -  Vries 1  8-2
22213  DO 13 mrt 19:30  Tornado '74 1 -  Argus 4  8-2
           
22218  DI 18 mrt 20:00  WTTC 1 -  Vries 1  3-7
22201  DO 20 mrt 19:30  Tornado '74 1 -  DOTO 2  5-5
22217  VR 21 mrt 20:15  Argus 4 -  Meteoor 1  2-8
           
22220  DI 25 mrt 19:30  Meteoor 1 -  DOTO 2  3-7
22219  DO 27 mrt 19:30  Tornado '74 1 -  WTTC 1  10-0
22221  VR 28 mrt 20:00  Vries 1 -  Argus 4  8-2
           
22222  DI 01 apr 19:30  Meteoor 1 -  Tornado '74 1  4-6
22224  DI 01 apr 20:00  WTTC 1 -  Argus 4  7-3
22223  VR 04 apr 19:30  DOTO 2 -  Vries 1  8-2
           
22227  DI 08 apr 20:00  WTTC 1 -  Meteoor 1  3-7
22225  DO 10 apr 19:30  Tornado '74 1 -  Vries 1  5-5
22226  VR 11 apr 20:15  Argus 4 -  DOTO 2  0-10
           
22228  VR 18 apr 20:15  Argus 4 -  Tornado '74 1  5-5
22229  VR 18 apr 19:30  DOTO 2 -  WTTC 1  7-3
22230  VR 18 apr 20:00  Vries 1 -  Meteoor 1  5-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-2


 

Sen 4e Klasse GFD - Poule A

Teamindeling: 

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Koeno Vrieze  1238973  21  14  7  67%
 Elle Zandstra  2204008  18  16  2  89%
 Jan Baas  3559553  15  12  3  80%
 Eline Nieborg  4080078  21  10  11  48%
 Anja Slagt  3937109  15  7  8  47%
           

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 WTTC 2  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  -
 Argus 5  Dorpshuisweg 36  9617 BN  Harkstede  050-4041624
 GTTC Gr. 7  Verlengde Lodewijkstreaat 7  9724 EK  Groningen  050-8507226
 DTTC '78 5  Pastorielaan 2  9901 CE  Appingedam  -
 TTVG 1  Sportlaan 5  9843 BV  Grijpskerk  -
 Midstars 6  Coendersweg 15-A  9991 CC  Middelstum  085-8779660

 

Stand in de competitie: 

 WTTC 2 10 - 67
 Argus 5 10 - 60
 Midstars 6 10 - 58
 DTTC '78 5 10 - 39
 TTVG 1 10 - 39
 GTTC Gr. 7 10 - 37

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
24102  DI 28 jan 20:00  WTTC 2 -  Argus 5  6-4
24101  VR 31 jan 20:15  Midstars 6 -  DTTC '78 5  9-1
23103  VR 31 jan 20:15  GTTC Gr. 7 -  TTVG 1  4-6
           
24104  WO 05 feb 19:45  TTVG 1 -  Midstars 6  4-6
24105  DO 06 feb 20:00  DTTC '78 5 -  WTTC 2  4-6
24106  VR 07 feb 20:15  Argus 5 -  GTTC Gr. 7  9-1
           
24107  VR 14 feb 20:15  Midstars 6 -  WTTC 2  5-5
24108  VR 14 feb 20:15  GTTC Gr. 7 -  DTTC '78 5  6-4
24109  VR 14 feb 20:15  Argus 5 -  TTVG 1  9-1
           
24112  DI 04 mrt 20:00  WTTC 2 -  TTVG 1  8-2
24111  DO 06 mrt 20:00  DTTC '78 5 -  Argus 5  6-4
24110  VR 07 mrt 20:15  GTTC Gr. 7 -  Midstars 6  3-7
           
24115  DI 11 mrt 20:00  WTTC 2 -  GTTC Gr. 7  9-1
24114  WO 12 mrt 19:45  TTVG 1 -  DTTC '78 5  5-5
24113  VR 14 mrt 20:15  Midstars 6 -  Argus 5  3-7
           
24118  WO 19 mrt 19:45  TTVG 1 -  GTTC Gr. 7  6-4
24116  DO 20 mrt 20:00  DTTC '78 5 -  Midstars 6  5-5
24117  VR 21 mrt 20:15  Argus 5 -  WTTC 2  5-5
           
24120  DI 25 mrt 20:00  WTTC 2 -  DTTC '78 5  8-2
24119  VR 28 mrt 20:15  Midstars 6 -  TTVG 1  7-3
24121  VR 28 mrt 20:15  GTTC Gr. 7 -  Argus 5  5-5
           
24122  DI 01 apr 2:00  WTTC 2 -  Midstars 6  7-3
24124  WO 02 apr 19:45  TTVG 1 -  Argus 5  4-6
24123  DO 03 apr 20:00  DTTC '78 5 -  GTTC Gr. 7  4-6
           
24127  WO 09 apr 19:45  TTVG 1 -  WTTC 2  3-7
24125  VR 11 apr 20:15  Midstars 6 -  GTTC Gr. 7  7-3
24126  VR 11 apr 20:15  Argus 5 -  DTTC '78 5  7-3
           
24129  DO 17 apr 20:00  DTTC '78 5 -  TTVG 1  5-5
24128  VR 18 apr 20:15  Argus 5 -  Midstars 6  4-6
24130  VR 18 apr 20:15  GTTC Gr. 7 -  WTTC 2  4-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-3


 

Sen 5e Klasse GFD - Poule C

Teamindeling: 

 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Jack Offens  2678744  24  13  11  54%
 John Hodiamont  3725714        
 Jan Slagt  3937117  24  19  5  79%
 Frans Venema  3937125  18  6  12  33%
 Louis Fernandes  4055340        
 Catalin Groze  4079629  24  19  5  79%

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 WTTC 3  Jachtlaan 19  9675 JA Winschoten -
 SVK 2  Pieter Venemakade 59  9605 PL  Kiel-Windeweer 0598-491567
 Idéfix 3  Blauwborgje 16  9747 AC  Groningen 050-3634641
 GTTC Gr. 10  Verlengde Lodewijkstraat7  9724 RK  Groningen 050-8507226
 DTTC '78 6  Pastorielaan 2  9901 CE  Appingedam -
 Ritola 1  Ludinge 4  9471 JD  Zuidlaren 050-4095988

 

Stand in de competitie: 

 Ritola 1 10 - 80
 WTTC 3 10 - 65
 GTTC Gr. 10 10 - 63
 DTTC '78 6 10 - 55
 Idéfix 3 10 - 22
 SVK 2 10 - 15

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
25301  DI 28 jan 20:15  Ritola 1 -  WTTC 3  7-3
25303  DO 30 jan 20:00  DTTC '78 6 -  GTTC Gr. 10  2-8
25302  VR 31 jan 20:15  Idéfix 3 -  SVK 2  8-2
           
25305  DI 04 feb 20:00  WTTC 3 -  Idéfix 3  9-1
25306  DI 04 feb 19:30  SVK 2 -  DTTC '78 6  1-9
25304  VR 07 feb 19:15  GTTC Gr. 10 -  Ritola 1  2-8
           
25307  DI 11 feb 20:15  Ritola 1 -  Idéfix 3  9-1
25309  DI 11 feb 19:30  SVK 2 -  GTTC Gr. 10  0-10
25308  DO 13 feb 20:00  DTTC '78 6 -  WTTC 3  5-5
           
25311  DI 04 mrt 20:00  WTTC 3 -  SVK 2  9-1
25310  DO 06 mrt 20:00  DTTC '78 6 -  Ritola 1  2-8
25312  VR 07 mrt 20:15  Idéfix 3 -  GTTC Gr. 10  2-8
           
25313  DI 11 mrt 20:15  Ritola 1 -  SVK 2  9-1
25314  VR 14 mrt 19:15  GTTC Gr. 10 -  WTTC 3  7-3
25315  VR 14 mrt 20:15  Idéfix 3 -  DTTC '78 6  2-8
           
25316  DI 18 mrt 20:00  WTTC 3 -  Ritola 1  6-4
25317  DI 18 mrt 19:30  SVK 2 -  Idéfix 3  6-4
25318  VR 21 mrt 19:15  GTTC Gr. 10 -  DTTC '78 6  2-8
           
25319  DI 25 mrt 20:15  Ritola 1 -  GTTC Gr. 10  5-5
25321  DO 27 mrt 20:00  DTTC '78 6 -  SVK 2  9-1
25320  VR 28 mrt 20:15  Idéfix 3 -  WTTC 3  1-9
           
25323  DI 01 apr 20:00  WTTC 3 -  DTTC '78 6  6-4
25322  VR 04 apr 20:15  Idéfix 3 -  Ritola 1  0-10
25324  VR 04 apr 19:15  GTTC Gr. 10 -  SVK 2  8-2
           
25325  DI 08 apr 20:15  Ritola 1 -  DTTC '78 6  10-0
25326  DI 08 apr 19:30  SVK 2 -  WTTC 3  1-9
25327  VR 11 apr 19:15  GTTC Gr. 10 -  Idéfix 3  9-1
           
25328  DI 15 apr 19:30  SVK 2 -  Ritola 1  0-10
25329  DI 15 apr 20:00  WTTC 3 -  GTTC Gr. 10  6-4
25330  DO 17 apr 20:00  DTTC '78 6 -  Idéfix 3  8-2