Winschoter Tafeltennis Club WTTC

 


 WTTC-1 


Sen 3e Klasse GFD - Poule C

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Henk Pater  3727813  21  17  4  81%
 Henk Scheffer  1238965  18  17  1  94%
 Gert van der Meer  3937133  24  15  9  63%
 Harm Jan Wolterman  2351499  27  17  10  63%

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 DTTC '78 3  Pastorielaan 2  9901 CE  Appingedam  
 Detac 1  Hallehuis 2  9932 CR  Delfzijl  
 GTTC Gr. 5  Verlengde Lodewijkstraat 7  9724 EK  Groningen  050-8507226
 WTTC 1
 Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  
 Beukema 2  Meint Veningastraat 114-116  9601 KJ  Hoogezand  0598-318911
 OLDAMBT 4  Hardenberg 5  9684 AM  Finsterwolde  0597-331640

 

Stand in de competitie: 

 WTTC 1  10-75
 Detac 1  10-54
 DTTC '78 3  10-48
 GTTC Gr. 5  10-46
 OLDAMBT 4  10-43
 Beukema 2  10-34

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
23301  DI 09 sep 20:00  WTTC 1 -  Detac 1  7-3
23302  DI 11 sep 20:00  DTTC '78 3 -  Beukema 2  7-3
23303  VR 12 sep 20:15  GTTC Gr. 5 -  OLDAMBT 4  6-4
           
23306  DI 16 sep 19:30  Beukema 2 -  GTTC Gr. 5  7-3
23305  WO 17 sep 19:30  Detac 1 -  DTTC '78 3  5-5
23304  VR 19 sep 19:30  OLDAMBT 4 -  WTTC 1  2-8
           
23307  DI 23 sep 20:00  WTTC 1 -  DTTC '78 3  8-2
23309  DI 23 sep 19:30  Beukema 2 -  OLDAMBT 4  5-5
23308  VR 26 sep 20:15  GTTC Gr. 5 -  Detac 1  1-9
           

23311

 WO 01 okt 19:30  Detac 1 -  Beukema 2  7-3
23312  DO 02 okt 20:00  DTTC '78 3 -  OLDAMBT 4  4-6
23310  VR 03 okt 20:15  GTTC Gr. 5 -  WTTC 1  3-7
           
23313  DI 07 okt 20:00  WTTC 1 -  Beukema 2  9-1
23315  DO 09 okt 20:00  DTTC '78 3 -  GTTC Gr. 5  2-8
23314  VR 10 okt 19:30  OLDAMBT 4 -  Detac 1  5-5
           
23317  DI 21 okt 19:30  Beukema 2 -  DTTC '78 3  4-6
23316  WO 22 okt 19:30  Detac 1 -  WTTC 1  4-6
23318  VR 24 okt 19:30  OLDAMBT 4 -  GTTC Gr. 5  5-5
           
23319  DI 28 okt 20:00  WTTC 1 -  OLDAMBT 4  7-3
23320  DO 30 okt 20:00  DTTC '78 3 -  Detac 1  7-3
23321  VR 31 okt 20:15  GTTC Gr. 5 -  Beukema 2  7-3
           
23323  WO 05 nov 19:30  Detac 1 -  GTTC Gr. 5  5-5
23322  DO 06 nov 20:00  DTTC '78 3 -  WTTC 1  3-7
23324  VR 07 nov 19:30  OLDAMBT 4 -  Beukema 2  7-3
           
23325  DI 18 nov 20:00  WTTC 1 -  GTTC Gr. 5  8-2
23326  DI 18 nov 19:30  Beukema 2 -  Detac 1  3-7
23327  VR 21 nov 19:30  OLDAMBT 4 -  DTTC '78 3  2-8
           
23328  DI 25 nov 19:30  Beukema 2 -  WTTC 1  2-8
23329  WO 26 nov 19:30  Detac 1 -  OLDAMBT 4  6-4
23330  VR 28 nov 20:15  GTTC Gr. 5 -  DTTC '78 3  6-4 (ovb)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-2


Sen 3e Klasse GFD - Poule B

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Elle Zandstra  2204008  21  13  8  62%
 Koeno Vrieze  1238973  30  7  23  23%
 Jan Baas  3559553  30  6  24  20%
           

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 TALO 1  Bosweg 27-d  9919 TG  Loppersum  0596-571821
 Meteoor 2  Julianaplein 1  9649 BX  Muntendam  0598-616676
 Rotak 3  Rodenburg 1-1  9351 PV  Leek  0594-740841
 Tornado '74 2  B. Kuiperweg 11  9792 PJ  Ten Post  050-3022623
 Argus 4  Dorpshuisweg 36  9617 BN  Harkstede  050-4041624
 WTTC 2  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  

 

Stand in de competitie: 

 Argus 4  10-72
 Rotak 3  10-54
 Meteoor 2  10-49
 Tornado '74 2  10-47
 TALO 1  10-46
 WTTC 2  10-32

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
23202  MA 08 sep 19:30  TALO 1 -  WTTC 2  8-2
23203  DI 09 sep 19:30  Meteoor 2 -  Rotak 3  6-4
23201  DO 11 sep 20:00  Tornado '74 2 -  Argus 4  4-6
           
23206  DI 16 sep 20:00  WTTC 2 -  Meteoor 2  2-8
23204  DO 18 sep 19:30  Rotak 3 -  Tornado '74 2  6-4
23205  VR 19 sep 20:15  Argus 4 -  TALO 1  8-2
           
23209  DI 23 sep 20:00  WTTC 2 -  Rotak 3  6-4
23208  DI 23 sep 19:30  Meteoor 2 -  Argus 4  6-4
23207  DO 25 sep 20:00  Tornado '74 2 -  TALO 1  6-4
           

23210

 DI 30 sep 19:30  Meteoor 2 -  Tornado '74 2  3-7
23212  MA 29 sep 19:30  TALO 1 -  Rotak 3  5-5
23211  VR 03 okt 20:15  Argus 4 -  WTTC 2  9-1
           
23215  MA 06 okt 19:30  TALO 1 -  Meteoor 2  7-3
23213  DO 09 okt 20:00  Tornado '74 2 -  WTTC 2  6-4
23214  DO 09 okt 19:30  Rotak 3 -  Argus 4  4-6
           
23217  DI 21 okt 20:00  WTTC 2 -  TALO 1  6-4
23218  DO 23 okt 19:30  Rotak 3 -  Meteoor 2  7-3
23216  VR 24 okt 20:15  Argus 4 -  Tornado '74 2  8-2
           
23220  MA 27 okt 19:30  TALO 1 -  Argus 4  2-8
23221  DI 28 okt 19:30  Meteoor 2 -  WTTC 1  5-5
23219  DO 30 okt 20:00  Tornado '74 2 -  Rotak 3  4-6
           
23222  MA 03 nov 19:30  TALO 1 -  Tornado '74 2  7-3
23224  DO 06 nov 19:30  Rotak 3 -  WTTC 2  9-1
23223  VR 07 nov 20:15  Argus 4 -  Meteoor 2  8-2
           
23226  DI 18 nov 20:00  WTTC 2 -  Argus 4  1-9
23225  DO 20 nov 20:00  Tornado '74 2 -  Meteoor 2  5-5
23227  DO 20 nov 19:30  Rotak 3 -  TALO 1  5-5 (ovb)
           
23228  DI 25 nov 20:00  WTTC 2 -  Tornado '74 2  4-6
23230  DI 25 nov 19:30  Meteoor 2 -  TALO 1  8-2
23229  VR 28 nov 20:15  Argus 4 -  Rotak 3  6-4 (ovb)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-3


Sen 4e Klasse GFD - Poule B

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Anja Slagt  3937109  21  12  7  57%
 Eline Nieborg  4080078  24  22  2  92%
 Catalin Groze  4079629  21  11  10  52%
 Marcel van der Veen  3953870  21  13  8  62%

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 GTTC Gr. 6  Verlengde Lodewijkstraat 7  9724 EK  Groningen  050-850226
 Detac 2  Hallehuis 2  9932 CR  Delfzijl  
 Actief 2  Kooistukken 86  9761 JZ  Eelde  050-3080010
 WTTC 3  Jachtlaan 19  9674 JA  Winschoten  
 OLDAMBT 5  Hardenberg 5
 9684 AM  Finsterwolde  0597-331640
 TTVG 1  Sportlaan 5  9843 BV  Grijpskerk  

 

Stand in de competitie: 

 WTTC 3  10-68
 GTTC Gr. 6  10-61
 OLDAMBT 5  10-52
 Detac 2  10-50
 Actief 2  10-37
 TTVG 1  10-32

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
24201  DI 09 sep 20:00  WTTC 3 -  Actief 2  8-2
24202  WO 10 sep 19:45  TTVG 1 -  Detac 2  4-6
24203  VR 12 sep 20:15  GTTC Gr. 6 -  OLDAMBT 5  9-1
           
24206  DI 16 sep 19:45  Actief 2 -  GTTC Gr. 6  3-7
24205  WO 17 sep 19:30  Detac 2 -  WTTC 3  4-6
24204  VR 19 sep 19:30  OLDAMBT 5 -  TTVG 1  6-4
           
24207  WO 24 sep 19:45  TTVG 1 -  WTTC 3  0-10
24209  WO 15 okt 19:45  Actief 2 -  OLDAMBT 5  5-5
24208  VR 26 sep 20:15  GTTC Gr. 6 -  Detac 2  4-6
           

24211

 WO 15 okt 19:30  Detac 2 -  Actief 2  5-5
24212  DI 30 sep 20:00  WTTC 3 -  OLDAMBT 5  4-6
24210  VR 03 okt 20:15  GTTC Gr. 6 -  TTVG 1  8-2
           
24213  WO 08 okt 19:45  TTVG 1 -  Actief 2  4-6
24215  DI 07 okt 20:00  WTTC 3 -  GTTC Gr. 6  5-5
24214  VR 10 okt 19:30  OLDAMBT 5 -  Detac 2  5-5
           
24217  DI 21 okt 19:45  Actief 2 -  WTTC 3  3-7
24216  WO 22 okt 19:30  Detac 2 -  TTVG 1  6-4
24218  VR 24 okt 19:30  OLDAMBT 5 -  GTTC Gr. 6  5-5
           
24219  WO 29 okt 19:45  TTVG 1 -  OLDAMBT 5  2-8
24220  DI 28 okt 20:00  WTTC 3 -  Detac 2  7-3
24221  VR 31 okt 20:15  GTTC Gr. 6 -  Actief 2  9-1
           
24222  DI 04 nov 20:00  WTTC 3 -  TTVG 1  9-1
24223  WO 05 nov 19:30  Detac 2 -  GTTC Gr. 6  4-6
24224  VR 07 nov 19:30  OLDAMBT 5 -  Actief 2  5-5
           
24225  WO 19 nov 19:45  TTVG 1 -  GTTC Gr. 6  4-6
24226  DI 18 nov 20:00  Actief 2 -  Detac 2  4-6
24227  VR 21 nov 19:30  OLDAMBT 5 -  WTTC 3  6-4
           
24228  DI 25 nov 19:45  Actief 2 -  TTVG 1  3-7
24229  WO 26 nov 19:30  Detac 2 -  OLDAMBT 5  5-5
24230  VR 28 nov 20:15  GTTC Gr. 6 -  WTTC 3  2-8 (ovb)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-4


Sen 5e Klasse GFD - Poule C

Teamindeling: 

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Jan Slagt  3937117  18  17  1  94%
 Jack Offens  2678744  17  9  8  53%
 Frans Venema  3937125  17  1  16  6%
 Steven van der Kreeft  3953862  17  9  8  53%

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Meteoor 3  Julianaplein 1  9649 BX  Muntendam  0598-616676
 Tornado '74 3  B. Kuiperweg 11  9792 PJ  Ten Post  050-3022623
 GTTC Gr. 7  Verlengde Lodewijkstraat 7  9724 EK  Groningen  050-8507226
 Actief 3  Kooistukken 86  9761 JZ  Eelde  050-3080010
 WTTC 4  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  
         

 

Stand in de competitie: 

 GTTC Gr. 7  8-54
 WTTC 4  8-45
 Actief 3  7-37
 Meteoor 3  8-27
 Tornado '74 3  7-27
   

 

 

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
25302     -  Actief 3  
25303  DI 09 sep 19:30  Meteoor 3 -  GTTC Gr. 7  2-8
25301  DO 11 sep 20:00  Tornado '74 3 -  WTTC 4  4-6
           
25305  DI 16 sep 20:00  WTTC 4 -    
25306  DI 16 sep 19:45  Actief 3 -  Meteoor 3  9-1
25304  VR 19 sep 20:15  GTTC Gr. 7 -  Tornado '74 3  6-4
           
25308  DI 23 sep 19:30  Meteoor 3 -  WTTC 4  4-6
25309  DI 23 sep 19:45  Actief 3 -  GTTC Gr. 7  5-5
25307  DO 25 sep 20:00  Tornado '74 3 -    
           

25310

 DI 30 sep 19:30  Meteoor 3 -  Tornado '74 3  4-6
25311  DI 30 sep 20:00  WTTC 4 -  Actief 3  7-3
25312     -  GTTC Gr. 7  
           
25313  DO 09 okt 20:00  Tornado '74 3 -  Actief 3  2-8
25314  VR 10 okt 20:00  GTTC Gr. 7 -  WTTC 4  5-5
25315     -  Meteoor 3  
           
25316  DI 21 okt 20:00  WTTC 4 -  Tornado '74 3  7-3
25317

 DI 21 okt 19:45

 Actief 3 -    
25318  VR 24 OKT 20:15  GTTC Gr. 7 -  Meteoor 3  10-0
           
25320     -  WTTC 4  
25321  DI 28 okT 19:30  Meteoor 3 -  Actief 3  5-5
25319  DO 30 okt 20:00  Tornado '74 3 -  GTTC Gr. 7  4-6
           
25322     -  Tornado '74 3  
25323  DI 04 nov 20:00  WTTC 4 -  Meteoor 3  5-5
25324  VR 07 nov 20:15  GTTC Gr. 7 -  Actief 3  8-2
           
25326  DI 18 nov 19:45  Actief 3 -  WTTC 4  5-5
25325  DO 13 nov 20:00  Tornado '74 3 -  Meteoor 3  4-6
25327  VR 21 nov 20:15  GTTC Gr. 7 -    
           
25328  DI 25 nov 19:45  Actief 3 -  Tornado '74 3  
25329  DI 25 nov 20:00  WTTC 4 -  GTTC Gr. 7  4-6
25330  DI 25 nov 19:30  Meteoor 3 -