Winschoter Tafeltennis Club WTTC

WTTC-1


Sen. 2e Klasse GFD - Poule B

 

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Henk Pater  3727813  27  13  14  48%
 Henk Scheffer  1238965  25  15  10  60%
 Harm Jan Wolterman  2351499  27  1  26  4%
           

  

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Argus 3
 Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
 The Batswingers 1
 Betmersweg 4
 9494 RB
 Yde  050-4062215
 Rotak 2
 Rodenburg 1-1
 9351 PV
 Leek  0594-780841
 Vinkhuizen 1
 Goudlaan 5
 9743 CA
 Groningen  
 WTTC 1
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 Beukema 1
 Meint Veningastraat 114-116
 9601 KJ
 Hoogezand  0598-318911

 

Stand in de competitie:

 Argus 3  10-74
 Vinkhuizen 1  10-56
 Beukema 1  10-54
 The Batswingers 1  10-49
 Rotak 2  10-36
 WTTC 1  10-31

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
22201  DI 27 jan 19:30  Beukema 1 -  Vinkhuizen 1  5-5
22202  DO 29 jan 19:30  Rotak 2 -  Argus 3  1-9
22203  DO 29 jan 19:30  The Batswingers 1 -  WTTC 1  8-2
           
22204  DI 03 feb 20:00  WTTC 1 -  Beukema 1  4-6
22205  VR 06 feb 19:30  Vinkhuizen 1 -  Rotak 2  7-3
22206  VR 06 feb 20:15  Argus 3 -  The Batswingers 1  6-4
           
22219  DI 17 feb 19:30  Beukema 1 -  WTTC 1  9-1
22220  DO 26 feb 19:30  Rotak 2 -  Vinkhuizen 1  1-9
22221  DO 12 feb 19:30  The Batswingers 1 -  Argus 3  1-9
           
22207  DI 03 mrt 19:30  Beukema 1 -  Rotak 2  8-2
22208  DO 05 mrt 19:30  The Batswingers 1 -  Vinkhuizen 1  4-6
22209  VR 06 mrt 20:15  Argus 3 -  WTTC 1  8-2
           
22210  DO 12 mrt 19:30  The Batswingers 1 -  Beukema 1  4-6
22212  DO 12 mrt 19:30  Rotak 2 -  WTTC 1  5-5
22211  VR 13 mrt 19:30  Vinkhuizen 1 -  Argus 3  4-6
           
22213  DI 17 mrt 19:30  Beukema 1 -  Argus 3  1-9
22214  DI 17 mrt 20:00  WTTC 1 -  Vinkhuizen 1  5-5
22215  DO 19 mrt 19:30  Rotak 2 -  The Batswingers 1  5-5
           
22218  DI 24 mrt 20:00  WTTC 1 -  The Batswingers 1  4-6
22216  VR 27 mrt 19:30  Vinkhuizen 1 -  Beukema 1  5-5
22217  VR 27 mrt 20:15  Argus 3 -  Rotak 2  8-2
           
22224  DI 07 apr 20:00  WTTC 1 -  Argus 3  4-6
22222  DO 09 apr 19:30  Rotak 2 -  Beukema 1  7-3
22223  VR 10 apr 20:15  Vinkhuizen 1 -  The Batswingers 1  4-6
           
22225  DI 14 apr 19:30  Beukema 1 -  The Batswingers 1  6-4
22227  DI 14 apr 20:00  WTTC 1 -  Rotak 2  3-7
22226  VR 17 apr 20:15  Argus 3 -  Vinkhuizen 1  8-2
           
22230  DO 23 apr 19:30  The Batswingers 1 -  Rotak 2  7-3
22228  VR 24 apr 20:15  Argus 3 -  Beukema 1  5-5
22229  VR 24 apr 19:30  Vinkhuizen 1 -  WTTC 1  9-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-2


 

Sen. 3e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
 Eline Nieborg  4080078  29  12  17  41%
 Marcel van der Veen  3953870  27  5  22  19%
 Gert van der Meer  3937133  29  12  17  41%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Rotak 3
 Rodenburg 1-1
 9351 PV
 Leek  0594-740841
 Meteoor 2
 Tussen Baide Meulens 16
 9651 BW
 Meeden  
 Midstars 5
 Coendersweg 15-A
 9991 CC
 Middelstum  085-8779660
 Detac 1
 Hallehuis 2
 9932 CR
 Delfzijl  
 WTTC 2
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 OLDAMBT 2
 Hardenberg 5
 9684 AM
 Finsterwolde  0597-331640

 

Stand in de competitie:

 Meteoor 2  10-63
 Rotak 3  10-62
 Detac 1  10-56
 OLDAMBT 2  10-51
 WTTC 2  10-34
 Midstars 5  10-34

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
23203  DI 27 jan 20:00  WTTC 2 -  Detac 1  3-7
23202  DO 29 jan 19:30  Rotak 3 -  OLDAMBT 2  7-3
23201  VR 30 jan 20:15  Midstars 5 -  Meteoor 2  6-4
           
23205  DI 03 feb 19:30  Meteoor 2 -  Rotak 3  4-6
23204  WO 04 feb 19:30  Detac 1 -  Midstars 5  6-4
23206  VR 06 feb 19:30  OLDAMBT 2 -  WTTC 2  8-2
           
23221  DI 10 feb 20:00  WTTC 2 -  OLDAMBT 2  3-7
23220  DO 12 feb 19:30  Rotak 3 -  Meteoor 2  3-7
23219  VR 13 feb 20:15  Midstars 5 -  Detac 1  5-5
           
23208  DI 03 mrt 20:00  WTTC 2 -  Meteoor 2  3-7
23207  VR 06 mrt 20:15  Midstars 5 -  Rotak 3  0-10
23209  VR 06 mrt 19:30  OLDAMBT 2 -  Detac 1  8-2
           
23210  DI 10 mrt 20:00  WTTC 2 -  Midstars 5  6-4
23211  DI 10 mrt 19:30  Meteoor 2 -  OLDAMBT 2  10-0
23212  DO 12 mrt 19:30  Rotak 3 -  Detac 1  5-5
           
23214  WO 18 mrt 19:30  Detac 1 -  Meteoor 2  7-3
23215  DO 19 mrt 19:30  Rotak 3 -  WTTC 2  6-4
23213  VR 20 mrt 20:15  Midstars 5 -  OLDAMBT 2  6-4
           
23216  DI 24 mrt 19:30  Meteoor 2 -  Midstars 5  8-2
23218  WO 25 mrt 19:30  Detac 1 -  WTTC 2  7-3
23217  VR 27 mrt 19:30  OLDAMBT 2 -  Rotak 3  5-5
           
23223  DI 07 apr 19:30  Meteoor 2 -  WTTC 2  0-10
23224  WO 08 apr 19:30  Detac 1 -  OLDAMBT 2  4-6
23222  DO 09 apr 19:30  Rotak 3 -  Midstars 5  7-3
           
23227  WO 15 apr 19:30  Detac 1 -  Rotak 3  5-5
23225  VR 17 apr 20:15  Midstars 5 -  WTTC 2  2-8
23226  VR 17 apr 19:30  OLDAMBT 2 -  Meteoor 2  2-8
           
23229  DI 21 apr 19:30  Meteoor 2 -  Detac 1  2-8
23230  DI 21 apr 20:00  WTTC 2 -  Rotak 3  2-8
23228  VR 24 apr 19:30  OLDAMBT 2 -  Midstars 5  8-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-3


 

Sen. 4e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Elle Zandstra  2204008  12  10  2  83%
Koeno Vrieze  1238973  18  9  9  50%
Jan Baas  3559553  12  10  2  83%
Catalin Groze  4079629  21  12  8  57%
Anja Slagt  3937109  6  1  5  17%

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Actief 2
 Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde  050-3080010
 Midstars 6
 Coendersweg 15-A
 9991 CC
 Middelstum  085-8779660
 DTTC '78 4
 Pastorielaan 2
 9901 CE
 Appingedam  
 WTTC 3
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 OLDAMBT 3
 Hardenberg 5
 9684 AM
 Finsterwolde  0597-331640
 
 
 
   

 

Stand in de competitie:

 WTTC 3  8-50
 Midstars 6  8-47
 OLDAMBT 3  8-38
 Actief 2  8-37
 DTTC '78 4  8-28
   

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
24103  DI 27 jan 20:00  WTTC 3 -  DTTC '78 4  8-2
24102     -  OLDAMBT 3  
24101  VR 30 jan 20:15  Midstars 6 -  Actief 2  5-5
           
24105  DI 03 feb 19:45  Actief 2 -    
24104  DO 05 feb 20:00  DTTC '78 4 -  Midstars 6  5-5
24106  VR 06 feb 19:30  OLDAMBT 3 -  WTTC 3  5-5
           
24120     -  Actief 2  
24121  DI 10 feb 20:00  WTTC 3 -  OLDAMBT 3  8-2
24119  VR 13 feb 20:15  Midstars 6 -  DTTC '78 4  10-0
           
24108  DI 03 mrt 20:00  WTTC 3 -  Actief 2  10-0
24107  VR 06 mrt 20:15  Midstars 6 -    
24109  VR 06 mrt 19:30  OLDAMBT 3 -  DTTC '78 4  6-4
           
24110  DI 10 mrt 20:00  WTTC 3 -  Midstars 6  6-4
24111  DI 10 mrt 19:45  Actief 2 -  OLDAMBT 3  5-5
24112     -  DTTC '78 4  
           
24114  DO 19 mrt 20:00  DTTC '78 4 -  Actief 2  8-2
24113  VR 20 mrt 20:15  Midstars 6 -  OLDAMBT 3  6-4
24115     -  WTTC 3  
           
24116  DI 24 mrt 19:45  Actief 2 -  Midstars 6  4-6
24118  DO 26 mrt 20:00  DTTC '78 4 -  WTTC 3  3-7
24117  VR 27 mrt 19:30  OLDAMBT 3 -    
           
24122     -  Midstars 6  
24123  DI 07 apr 19:45  Actief 2 -  WTTC 3  9-1
24124  DO 09 apr 20:00  DTTC '78 4 -  OLDAMBT 3  2-8
           
24127  DO 16 apr 20:00  DTTC '78 4 -    
24125  VR 17 apr 20:15  Midstars 6 -  WTTC 3  5-5
24126  VR 17 apr 19:30  OLDAMBT 3 -  Actief 2  4-6
           
24129  DI 21 apr 19:45  Actief 2 -  DTTC '78 4  6-4
24130  DI 21 apr 20:00  WTTC 3 -    
24128  VR 24 apr 19:30  OLDAMBT 3 -  Midstars 6  4-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-4


 

Sen. 5e Klasse GFD - Poule C

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jack Offens  2678744  20  18  2  90%
Frans Venema  3937125  9  3  6  33%
Steven van der Kreeft  3953862  20  12  8  60%
Wijnold Broekema  3825247  11  11  0  100%
Jan Slagt  3937117  9  9  0  100%

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Actief 3
 Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde  050-3080010
 Ritola 2
 Ludinge 4
 9471 JD
 Zuidlaren  050-4095988
 Argus 6
 Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
 Idéfix 3
 Blauwborgje 16
 9747 AC
 Groningen  050-3634641
 WTTC 4
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 
 
 
   

 

Stand in de competitie:

 WTTC 4  8-64
 Ritola 2  8-57
 Argus 6  8-39
 Actief 3  8-22
 Idéfix 3  8-18
   

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
25301  DI 27 jan 20:15  Ritola 2 -  Actief 3  8-2
25302  VR 30 jan 19:15  Idéfix 3 -  Argus 6  1-9
25303     -  WTTC 4  
           
25304  DI 03 feb 20:00  WTTC 4 -  Ritola 2  9-1
25305  Do 29 jan 19:45  Actief 3 -  Idéfix 3  6-4
25306  VR 06 feb 20:15  Argus 6 -    
           
25319  DI 10 feb 20:15  Ritola 2 -  WTTC 4  7-3
25320  VR 13 feb 19:15  Idéfix 3 -  Actief 3  3-7
25321     -  Argus 6  
           
25307  DI 03 mrt 20:15  Ritola 2 -  Idéfix 3  9-1
25308     -  Actief 3  
25309  VR 06 mrt 20:15  Argus 6 -  WTTC 4  3-7
           
25310     -  Ritola 2  
25311  DI 10 mrt 19:45  Actief 3 -  Argus 6  3-7
25312  VR 13 mrt 19:15  Idéfix 3 -  WTTC 4  4-6
           
25313  DI 17 mrt 20:15  Ritola 2 -  Argus 6  8-2
25314  DI 17 mrt 20:00  WTTC 4 -  Actief 3  10-0
25315  VR 20 mrt 19:15  Idéfix 3 -    
           
25316  DI 24 mrt 19:45  Actief 3 -  Ritola 2  0-10
25318  DI 24 mrt 20:00  WTTC 4 -    
25317  VR 27 mrt 20:15  Argus 6 -  Idéfix 3  8-2
           
25323  DI 07 apr 19:45  Actief 3 -    
25324  DI 07 apr 20:00  WTTC 4 -  Argus 6  10-0
25322  VR 10 apr 19:15  Idéfix 3 -  Ritola 2  2-8
           
25325  DI 14 apr 20:15  Ritola 2 -    
25327  DI 14 apr 20:00  WTTC 4 -  Idéfix 3  9-1
25326  VR 17 apr 20:15  Argus 6 -  Actief 3  6-4
           
25329  DI 21 apr 19:45  Actief 3 -  WTTC 4  0-10
25328  VR 24 apr 20:15  Argus 6 -  Ritola 2  4-6
25330     -  Idéfix 3