Winschoter Tafeltennis Club WTTC

 


WTTC-1


 Sen. 3e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Henk Pater  3727813  16  14  2  88%
Henk Scheffer  1238965  27  24  3  89%
Wijnold Broekema  3825247  30  20  10  67%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 Detac
 Hallehuis 2
 9932 CR
 Delfzijl  
 DOTO
 Kugelslaan 9
 9628 TK
 Siddeburen  0598-431641
 Midstars
 Coendersweg 15-A
 9991 CC
 Middelstum  085-8779660
 Vinkhuizen
 Goudlaan 5
 9743 CA
 Groningen  
 GTTC
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226

 

Stand in de competitie:

 WTTC 1  10-80
 Detac 1  10-68
 GTTC Gr. 5  10-52
 DOTO 4  10-43
 Vinkhuizen 2  10-29
 Midstars 5  10-28

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
23201  WO 09 sep 19:30  Detac 1 -  DOTO 4  6-4
23202  VR 11 sep 20:00  Midstars 5 -  WTTC 1  2-8
23203  VR 16 okt 19:30  Vinkhuizen 2 -  GTTC Gr. 5  4-6
           
23206  DI 15 sep 20:00  WTTC 1 -  Vinkhuizen 2  10-0
23204  VR 18 sep 20:15  GTTC Gr. 5 -  Detac 1  6-4
23205  VR 18 sep 19:30  DOTO 4 -  Midstars 5  4-6
           
23209  DI 22 sep 20:00  WTTC 1 -  GTTC Gr. 5  10-0
23207  WO 23 sep 19:30  Detac 1 -  Midstars 5  9-1
23208  VR 25 sep 19:30  Vinkhuizen 2 -  DOTO 4  4-6
           
23210  VR 02 okt 19:30  Vinkhuizen 2 -  Detac 1  1-9
23211  WO 30 sep 19:30  DOTO 4 -  WTTC 1  0-10
23212  VR 02 okt 20:00  Midstars 5 -  GTTC Gr. 5  3-7
           
23213  WO 07 okt 19:30  Detac 1 -  WTTC 1  5-5
23214  VR 09 okt 20:15  GTTC Gr. 5 -  DOTO 4  4-6
23215  VR 09 okt 20:00  Midstars 5 -  Vinkhuizen 2  3-7
           
23217  DI 13 okt 20:00  WTTC 1 -  Midstars 5  7-3
23216  VR 16 okt 19:30  DOTO 4 -  Detac 1  3-7
23218  DO 17 sep 19:45  GTTC Gr. 5 -  Vinkhuizen 2  7-3
           
23219  WO 28 okt 19:30  Detac 1 -  GTTC Gr. 5  4-6
23220  VR 30 okt 20:00  Midstars 5 -  DOTO 4  4-6
23221  MA 26 okt 19:30  Vinkhuizen 2 -  WTTC 1  0-10
           
23222  VR 06 nov 20:00  Midstars 5 -  Detac 1  1-9
23223  VR 06 nov 19:30  DOTO 4 -  Vinkhuizen 2  6-4
23224  VR 06 nov 20:15  GTTC Gr. 5 -  WTTC 1  3-7
           
23226  DI 17 okt 20:00  WTTC 1 -  DOTO 4  8-2
23225  WO 18 nov 19:30  Detac 1 -  Vinkhuizen 2  10-0
23227  VR 20 nov 20:15  GTTC Gr. 5 -  Midstars 5  9-1
           
23228  DI 24 nov 20:00  WTTC 1 -  Detac 1  5-5
23229  VR 27 nov 19:30  DOTO 4 -  GTTC Gr. 5  6-4
23230  VR 27 nov 19:30  Vinkhuizen 2 -  Midstars 5  6-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-2


Sen. 3e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Gert van der Meer  3937133  24  12  12  50%
Eline Nieborg  4080078  30  20  9  67%
Harm Jan Wolterman  2351499  30  16  14  53%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 Idéfix
 Blauwborgje 16
 9747 AC
 Groningen  050-3634641
 Tornado '74
 B. Kuiperweg 11
 9792 PJ
 Ten Post  050-3022623
 GTTC Gr.
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226
 DOTO
 Kugelslaan 9
 9628 TK
 Siddeburen  0598-431641
 Actief
 Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde  050-3080010

 

Stand in de competitie:

 DOTO 3
 10-71
 Actief 1
 10-67
 Tornado '74 2
 10-55
 WTTC 2
 10-54
 Idéfix 2  10-34
 GTTC Gr. 6
 10-19

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
23101  DI 08 sep 19:45  Actief 1 -  DOTO 3  6-4
23102  DI 08 sep 20:00  WTTC 2 -  Tornado '74 2  6-4
23103  VR 11 sep 19:15  Idéfix 2
-  GTTC Gr. 6  7-3
           
23106  DO 22 okt 20:00  Tornado '74 2 -  Idéfix 2  5-5
23104  VR 18 sep 20:15  GTTC Gr. 6 -  Actief 1  0-10
23105  VR 18 sep 19:30  DOTO 3 -  WTTC 2  9-1
           
23107  DI 22 sep 19:45  Actief 1 -  WTTC 2  6-4
23109  DO 24 sep 20:00  Tornado '74 2 -  GTTC Gr. 6  9-1
23108  VR 25 sep 19:15  Idéfix 2 -  DOTO 3  2-8
           
23112  DI 29 sep 20:00  WTTC 2 -  GTTC Gr. 6  9-1
23110  VR 02 okt 19:15  Idéfix 2 -  Actief 1  4-6
23111  VR 20 nov 19:30  DOTO 3 -  Tornado '74 2  6-4
           
23113  DI 24 nov 19:45  Actief 1 -  Tornado '74 2  7-3
23115  DI 06 okt 20:00  WTTC 2 -  Idéfix 2  7-3
23114  VR 09 okt 20:15  GTTC Gr. 6 -  DOTO 3  1-9
           
23117  DO 15 okt 20:00  Tornado '74 2 -  WTTC 2  5-5
23116  VR 16 okt 19:30  DOTO 3 -  Actief 1  5-5
23118  VR 16 okt 20:15  GTTC Gr. 6 -  Idéfix 2  3-7
           
23119  DI 27 okt 19:45  Actief 1 -  GTTC Gr. 6  7-3
23120  DI 27 okT 20:00  WTTC 2 -  DOTO 3  4-6
23121  VR 13 nov 19:15  Idéfix 2 -  Tornado '74 2  3-7
           
23122  DI 03 nov 20:00  WTTC 2 -  Actief 1  4-6
23123  VR 06 nov 19:30  DOTO 3 -  Idéfix 2  10-0
23124  VR 06 nov 20:15  GTTC Gr. 6 -  Tornado '74 2  2-8
           
23125  DI 17 nov 19:45  Actief 1 -  Idéfix 2  10-0
23126  DO 01 okt 20:00  Tornado '74 2 -  DOTO 3  4-6
23127  VR 20 nov 20:15  GTTC Gr. 6 -  WTTC 2  3-7
           
23128  DO 08 okt 20:00  Tornado '74 2 -  Actief 1  6-4
23129  VR 27 nov 19:30  DOTO 3 -  GTTC Gr. 6  8-2
23130  VR 27 nov 19:15  Idéfix 2 -  WTTC 2  3-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-3


 Sen. 3e Klasse GFD - Poule C

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Elle Zandstra  2204008  27  16  11  59%
Koeno Vrieze  1238973  24  5  19  21%
Jan Slagt  3937117  30  4  26  13%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 OLDAMBT
 Hardenberg 5
 9684 AM
 Finsterwolde  0597-331640
 DTTC '78
 Pastorielaan 2
 9901 CE
 Appingedam  
 The Batswingers
 Betmersweg 4
 9494 RB
 Yde  050-4062215
 Argus
 Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
 Aktief
 Schouwerzijlsterweg 7-A
 9951 TG
 Winsum Gn  

 

Stand in de competitie:

 DTTC '78 3  10-71
 Aktief 1  10-71
 OLDAMBT 2  10-51
 Argus 5  10-41
 The Batswingers 3  10-35
 WTTC 3  10-31

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
23303  DI 08 sep 19:45  Aktief 1 -  Argus 5  6-4
23301  DO 10 sep 19:30  The Batswingers 3 -  OLDAMBT 2  4-6
23302  DO 10 sep 20:00  DTTC '78 3 -  WTTC 3  9-1
           
23306  DI 15 sep 20:00  WTTC 3 -  Aktief 1  4-6
23304  VR 18 sep 20:15  Argus 5 -  The Batswingers 3  8-2
23305  VR 18 sep 19:30  OLDAMBT 2 -  DTTC '78 3  6-4
           
23308  DI 22 sep 19:45  Aktief 1 -  OLDAMBT 2  7-3
23309  DI 22 sep 20:00  WTTC 3 -  Argus 5  2-8
23307  DO 24 sep 19:30  The Batswingers 3 -  DTTC '78 3  3-7
           
23310  DI 29 sep 19:45  Aktief 1 -  The Batswingers 3  9-1
23312  DO 01 okt 20:00  DTTC '78 3 -  Argus 5  8-2
23311  VR 02 okt 19:30  OLDAMBT 2 -  WTTC 3  5-5
           
23313  DO 08 okt 19:30  The Batswingers 3 -  WTTC 3  6-4
23315  DO 08 okt 20:00  DTTC '78 3 -  Aktief 1  5-5
23314  VR 09 okt 20:15  Argus 5 -  OLDAMBT 2  3-7
           
23317  DI 13 okt 20:00  WTTC 3 -  DTTC '78 3  3-7
23316  VR 16 okt 19:30  OLDAMBT 2 -  The Batswingers 3  4-6
23318  VR 16 okt 20:15  Argus 5 -  Aktief 1  1-9
           
23321  DI 27 okt 19:45  Aktief 1 -  WTTC 3  9-1
23319  DO 29 okt 19:30  The Batswingers 3 -  Argus 5  7-3
23320  DO 29 okt 20:00  DTTC '78 3 -  OLDAMBT 2  8-2
           
23322  DO 05 nov 20:00  DTTC '78 3 -  The Batswingers 3  9-1
23323  VR 06 nov 19:30  OLDAMBT 2 -  Aktief 1  4-6
23324  VR 06 nov 20:15  Argus 5 -  WTTC 3  6-4
           
23326  DI 17 nov 20:00  WTTC 3 -  OLDAMBT 2  2-8
23325  DO 19 nov 19:30  The Batswingers 3 -  Aktief 1  0-10
23327  VR 20 nov 20:15  Argus 5 -  DTTC '78 3  2-8
           
23328  DI 24 nov 20:00  WTTC 3 -  The Batswingers 3  5-5
23330  DI 24 nov 19:45  Aktief 1 -  DTTC '78 3  4-6
23329  VR 27 nov 19:30  OLDAMBT 2 -  Argus 5  6-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-4


Sen. 4e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Catalin Groze  4079629  12  11  1  92%
Jan Baas  3559553  15  11  4  73%
Marcel van der Veen  3953870  18  10  8  56%
Anja Slagt  3937109  18  7  11  39%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 DOTO
 Kugelslaan 9
 9628 TK
 Siddeburen  0898-431641
 SVK
 Pieter Venemakade 59
 9605 PL
 Kiel-Windeweer  0598-491567
 TTVG  Sportlaan 5  9843 BV
 Grijpskerk  
 Actief
 Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde  050-3080010
 
 
 
   050-3080010

 

Stand in de competitie:

 SVK 2  8-58
 WTTC 4  8-48
 Actief 2  8-47
 TTVG 1  8-30
 DOTO 5  8-17
   

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
24202  DI 08 sep 20:00  WTTC 4 -  Actief 2  2-8
24203     -  SVK 2  
24201  WO 11 nov 19:45  TTVG 1 -  DOTO 5  5-5
           
24204  DI 15 sep 20:00  SVK 2 -  TTVG 1  9-1
24206  DI 15 sep 19:45  Actief 2 -    
24205  VR 18 sep 19:30  DOTO 5 -  WTTC 4  0-10
           
24208     -  DOTO 5  
24209  DI 22 sep 19:45  Actief 2 -  SVK 2  4-6
24207  WO 23 SEP 19:45  TTVG 1 -  WTTC 4  2-8
           
24210     -  TTVG 1  
24212  DI 29 sep 20:00  WTTC 4 -  SVK 2  4-6
24211  VR 02 okt 19:30  DOTO 5 -  Actief 2  1-9
           
24214  DI 06 okt 20:00  SVK 2 -  DOTO 5  8-2
24215  DI 06 okt 20:00  WTTC 4 -    
24213  WO 07 okt 19:45  TTVG 1 -  Actief 2  3-7
           
24217  DI 13 okt 19:45  Actief 2 -  WTTC 4  5-5
24218  DI 13 okt 20:00  SVK 2 -    
24216  VR 16 okt 19:30  DOTO 5 -  TTVG 1  1-9
           
24220  DI 27 okt 20:00  WTTC 4 -  DOTO 5  7-3
24221     -  Actief 2  
24219  WO 28 okt 19:45  TTVG 1 -  SVK 2  3-7
           
24222  DI 03 nov 20:00  WTTC 4 -  TTVG 1  7-3
24224  DI 03 nov 20:00  SVK 2 -  Actief 2  10-0
24223  VR 06 nov 19:30  DOTO 5 -    
           
24226  DI 17 nov 19:45  Actief 2 -  DOTO 5  8-2
24227  DI 17 nov 20:00  SVK 2 -  WTTC 4  5-5
24225  WO 18 nov 19:45  TTVG 1 -    
           
24228  DI 24 nov 19:45  Actief 2 -  TTVG 1  6-4
24230     -  WTTC 4  
24229  VR 27 okt 19:30  DOTO 5 -  SVK 2  3-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-5


Sen. 5e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jack Offens  2678744  15  8  7  53%
Frans Venema  3937125  15  2  13  13%
Steven van der Kreeft  3953862  18  9  9  50%
Siemon Haaima  4130776  15  3  12  20%
           

 

Adressen:  

TEAM WEDSTRIJDADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
WTTC  Jachtlaan 19  9675 JA
 Winschoten  
DTTC '78  Pastorielaan 2
 9901 EK
 Appingedam  
GTTC Gr.  Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226
Argus  Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
The Batswingers  Betmersweg 4
 9494 RB
 Yde  050-4062215
Ritola  Ludinge 4
 9471 JD
 Zuidlaren  050-4095988
Actief  Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde  050-3080010
         

 

Stand in de competitie:

Argus 8
7-50
Actief 3
7-40
Argus 7
7-40
DTTC '78 6
7-36
The Batswingers
7-35
Ritola 2
7-33
WTTC 5
7-23
GTTC Gr. 9
7-23

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
25101  DI 08 sep 20:15  Ritola 2 -  Argus 7  5-5
25102  DO 10 sep 20:00  DTTC '78 6 -  Actief 3  4-6
25103  VR 11 sep 20:15  GTTC Gr. 9 -  The Batswingers 5  4-6
25104  DO 10 sep 20:15  Argus 8 -  WTTC 5  7-3
           
25107  DI 15 sep 20:00  WTTC 5 -  Ritola 2  3-7
25108  DI 15 sep 19:45  Actief 3 -  GTTC Gr. 9  8-2
25106  DO 17 sep 19:30  The Batswingers 5 -  DTTC '78 6  5-5
25105  VR 18 sep 20:15  Argus 7 -  Argus 8  2-8
           
25109  DI 22 sep 20:15  Ritola 2 -  DTTC '78 6  5-5
25111  DI 22 sep 20:00  WTTC 5 -  The Batswingers 5  2-8
25110  VR 25 sep 20:15  GTTC Gr. 9 -  Argus 7  6-4
25112  VR 25 sep 20:15  Argus 8 -  Actief 3  3-7
           
25116  DI 29 sep 19:45  Actief 3 -  WTTC 5  6-4
25114  DO 01 okt 19:30  The Batswingers 5 -  Argus 7  2-8
25115  DO 01 okt 20:00  DTTC '78 6 -  Argus 8  3-7
25113  VR 02 okt 20:15  GTTC Gr. 9 -  Ritola 2  6-4
           
25117  DI 06 okt 20:15  Ritola 2 -  Actief 3  5-5
25119  DO 08 okt 20:00  DTTC '78 6 -  GTTC Gr. 9  8-2
25118  VR 09 okt 20:15  Argus 7 -  WTTC 5  7-3
25120  VR 09 okt 20:15  Argus 8 -  The Batswingers 5  8-2
           
25122  DI 13 okt 20:00  WTTC 5 -  GTTC Gr. 9  6-4
25121  DO 15 okt 19:30  The Batswingers 5 -  Actief 3  5-5
25123  VR 16 okt 20:15  Argus 7 -  DTTC '78 6  7-3
25124  VR 16 okt 20:15  Argus 8 -  Ritola 2  6-4
           
25125  DI 27 okt 20:15  Ritola 2 -  The Batswingers 5  5-5
25128  DI 27 okt 19:45  Actief 3 -  Argus 7  6-4
25126  DO 29 okt 20:00  DTTC '78 6 -  WTTC 5  8-2
25127  VR 30 okt 20:15  GTTC Gr. 9 -  Argus 8  2-8
           
           
           
           
           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen Degradatie Poule :

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
25303 DI 03 nov 20:15 Ritola 2 - WTTC 5  5-5
25304 DO 05 nov 19:30 The Batswingers 5 - GTTC Gr. 9  8-2
           
25301 DI 17 nov 20:15 Ritola 2 - GTTC Gr. 9  7-3
25302 DO 19 nov 19:30 The Batswingers 5
- WTTC 5  7-3
           
25305 DO 26 nov 19:30 The Batswingers 5
- Ritola 2  6-4
25306 VR 27 nov 20:15 GTTC Gr. 9 - WTTC 5  5-5