Winschoter Tafeltennis Club WTTC

 

 


WTTC-1


  Sen. 2e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Henk Pater  3727813  24  12  12  50%
Henk Scheffer  1238965  24  14  10  58%
Wijnold Broekema  3825247  18  7  11  39%
Eline Nieborg  4080078  24  8  16  33%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Rotak
 Rodenburg 1-1
 9351 PV
 Leek  0594-740841
 Meteoor
 Tussen Baide Meulens 16
 9651 BW
 Meeden  
 Vinkhuizen
 Goudlaan 5
 9743 CA
 Groningen  
 DTTC '78
 Pastorielaan 2
 9901 CE
 Appingedam  
 WTTC  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  
 Tjuchem
 Hoofdweg 59
 9939 PC
 Tjuchem  0596-533573

 

Stand in de competitie:

 Vinkhuizen 1  10-71
 Meteoor 1  10-57
 Tjuchem 1  10-54
 WTTC 1  10-46
 Rotak 2  10-37
 DTTC '78 3  10-35

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 22203  MA 25 jan 19:30  Tjuchem 1 -  WTTC 1  6-4
 22201  DI 26 jan 19:30  Meteoor 1 -  Rotak 2  9-1
 22203  VR 29 jan 19:30  Vinkhuizen 1 -  DTTC'78 3  7-3
           
 22204  DI 09 feb 20:00  WTTC 1 -  Meteoor 1  1-9
 22205  DO 11 feb 19:30  Rotak 2 -  Vinkhuizen 1  2-8
 22206  DO 11 feb 20:00  DTTC'78 3 -  Tjuchem 1  4-6
           
 22210  MA 15 feb 19:30  Tjuchem 1 -  Meteoor 1  7-3
 22211  DO 18 feb 19:30  Rotak 2 -  DTTC'78 3  5-5
 22212  VR 19 feb 19:30  Vinkhuizen 1 -  WTTC 1  6-4
           
 22208  MA 22 feb 19:30  Tjuchem 1 -  Rotak 2  6-4
 22207  DI 23 feb 19:30  Meteoor 1 -  Vinkhuizen 1  3-7
 22209  DO 25 feb 20:00  DTTC'78 3 -  WTTC 1  6-4
           
 22213  DI 08 mrt 19:30  Meteoor 1 -  DTTC'78 3  9-1
 22214  DI 08 mrt 20:00  WTTC 1 -  Rotak 2  7-3
 22215  VR 11 mrt 19:30  Vinkhuizen 1 -  Tjuchem 1  8-2
           
 22218  DI 15 mrt 20:00  WTTC 1 -  Tjuchem 1  6-4
 22216  DO 17 mrt 19:30  Rotak 2 -  Meteoor 1  4-6
 22217  DO 17mrt 20:00  DTTC'78 3 -  Vinkhuizen 1  3-7
           
 22221  MA 21 mrt 19:30  Tjuchem 1 -  DTTC'78 3  5-5
 22219  DI 29 mrt 19:30  Meteoor 1 -  WTTC 1  5-5
 22220  VR 01 apr 19:30  Vinkhuizen 1 -  Rotak 2  9-1
           
 22224  DI 05 apr 20:00  WTTC 1 -  DTTC'78 3  9-1
 22223  DO 07 apr 19:30  Rotak 2 -  Tjuchem 1  3-7
 22222  VR 08 apr 19:30  Vinkhuizen 1 -  Meteoor 1  8-2
           
 22225  DI 12 apr 19:30  Meteoor 1 -  Tjuchem 1  5-5
 22227  DI 12 apr 20:00  WTTC 1 -  Vinkhuizen 1  3-7
 22226  DO 14 apr 20:00  DTTC'78 3 -  Rotak 2  3-7
           
 22230  MA 18 apr 19:30  Tjuchem 1 -  Vinkhuizen 1  6-4
 22228  DO 21 apr 20:00  DTTC'78 3 -  Meteoor 1  4-6
 22229  MA 25 apr 19:30  Rotak 2 -  WTTC 1  7-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-2


Sen. 3e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Elle Zandstra  2204008  30  19  11  63%
Harm Jan Wolterman  2351499  27  6  21  22%
Catalin Groze  4079629  27  18  9  67%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 GTTC Gr.  Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226
 Actief
 Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde  050-3080010
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 DOTO
 Kugelslaan 9
 9628 TK
 Siddeburen  0598-431641
 TALO
 Bosweg 27-D
 9919 TG
 Loppersum  0596-571821
 OLDAMBT
 Hardenberg 5
 9684 AM
 Finsterwolde  0597-331640

 

Stand in de competitie:

 Actief 1  10-69
 TALO 1  10-57
 OLDAMBT 2  10-51
 WTTC 2  10-49
 DOTO 4  10-46
 GTTC Gr. 7  10-28

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 23103

 DI 26 jan 20:00

 WTTC 2 -  OLDAMBT 2  5-5
 23102  DO 28 jan 19:30  TALO 1 -  DOTO 4  6-4
 23101  VR 29 jan 20:15  GTTC Gr. 7 -  Actief 1  1-9
           
 23105  DI 09 feb 19:45  Actief 1 -  TALO 1  6-4
 23104  VR 12 feb 19:30  OLDAMBT 2 -  GTTC Gr. 7  8-2
 23106  WO 10 feb 19:30  DOTO 4 -  WTTC 2  8-2
           
 23110  DI 16 feb 20:00  WTTC 2 -  GTTC Gr. 7  7-3
 23111  DI 16 feb 19:45  Actief 1 -  DOTO 4  6-4
 23112  DO 18 feb 19:30  TALO 1 -  OLDAMBT 2  10-0
           
 23108  DI 23 feb 20:00  WTTC 2 -  Actief 1  4-6
 23109  VR 26 feb 19:30  DOTO 4 -  OLDAMBT 2  5-5
 23107  VR 04 mrt 20:15  GTTC Gr. 7 -  TALO 1  3-7
           
 23115  DO 10 mrt 19:30  TALO 1 -  WTTC 2  4-6
 23113  VR 11 mrt 20:15  GTTC Gr. 7 -  DOTO 4  3-7
 23114  VR 11 mrt 19:30  OLDAMBT 2 -  Actief 1  4-6
           
 23116  DI 15 mrt 19:45  Actief 1 -  GTTC Gr. 7  8-2
 23117  VR 18 mrt 19:30  DOTO 4 -  TALO 1  6-4
 23118  DI 08 mrt 19:30  OLDAMBT 2 -  WTTC 2  5-5
           
 23121  DI 29 mrt 20:00  WTTC 2 -  DOTO 4  6-4
 23120  DO 31 mrt 19:30  TALO 1 -  Actief 1  4-6
 23119  VR 01 apr 20:15  GTTC Gr. 7 -  OLDAMBT 2  2-8
           
 23123  DI 05 apr 19:45  Actief 1 -  WTTC 2  7-3
 23122  DO 07 apr 19:30  TALO 1 -  GTTC Gr. 7  7-3
 23124  VR 07 apr 19:30  OLDAMBT 2 -  DOTO 4  7-3
           
 23125  VR 15 apr 20:15  GTTC Gr. 7 -  WTTC 2  3-7
 23126  VR 15 apr 19:30  DOTO 4 -  Actief 1  1-9
 23127  VR 15 apr 19:30  OLDAMBT 2 -  TALO 1  5-5
           
 23129  DI 19 apr 19:45  Actief 1 -  OLDAMBT 2  6-4
 23130  DI 19 apr 20:00  WTTC 2 -  TALO 1  4-6
 23128  VR 22 apr 19:30  DOTO 4 -  GTTC Gr. 7  4-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-3


  

Sen. 4e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jan Baas  3559553  26  19  7  73%
Jan Slagt  3937117  29  20  9  69%
Marcel van der Veen  3953870  23  11  12  48%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Idéfix  Blauwborgje 16
 9747 AC
 Groningen  050-3634641
 DTTC '78
 Pastorielaan 2
 9901 CE
 Appingedam  
 Argus
 Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
 The Batswingers
 Betmersweg 4
 9494 RB
 Yde  050-4062215
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 OLDAMBT
 Hardenberg 5
 9684 AM
 Finsterwolde  0597-331640

 

Stand in de competitie:

 The Batswingers 4  10-77
 WTTC 3  10-63
 OLDAMBT 3
 10-44
 Idéfix 1  10-42
 DTTC '78 6  10-38
 Argus 7  10-36

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 24101  DI 26 jan 20:00  WTTC 3 -  Argus 7  8-2
 24103  DO 28 jan 20:00  The Batswingers 4 -  OLDAMBT 3  6-4
 24102  VR 29 jan 19:15  Idéfix 1
-  DTTC '78 6  6-4
           
 24106  DO 11 feb 20:00  DTTC '78 6 -  The Batswingers 4
 1-9
 24104  VR 12 feb 19:30  OLDAMBT 3 -  WTTC 3  2-8
 24105  VR 12 feb 20:15  Argus 7 -  Idéfix 1  3-7
           
 24110  DO 18 feb 20:00  The Batswingers 4
-  WTTC 3  8-2
 24111  VR 19 feb 20:15  Argus 7 -  DTTC '78 6  4-6
 24112  VR 18 feb 19:15  Idéfix 1 -  OLDAMBT 3  5-5
           
 24107  DI 22 mrt 20:00  WTTC 3 -  Idéfix 1  10-0
 24108  DO 25 feb 20:00  The Batswingers 4
-  Argus 7  9-1
 24109  DO 25 feb 20:00  DTTC '78 6 -  OLDAMBT 3  7-3
           
 24113  DI 08 mrt 20:00  WTTC 3 -  DTTC '78 6  10-0
 24114  VR 11 mrt 19:30  OLDAMBT 3 -  Argus 7  5-5
 24115  VR 11 mrt 19:15  Idéfix 1 -  The Batswingers 4
 0-10
           
 24117  DO 17 mrt 20:00  DTTC '78 6 -  Idéfix 1  5-5
 24116  VR 18 mrt 20:15  Argus 7 -  WTTC 3  5-5
 24118  VR 18 mrt 19:30  OLDAMBT 3 -  The Batswingers 4
 3-7
           
 24119  DI 29 mrt 20:00  WTTC 3 -  OLDAMBT 3  3-7
 24121  DO 31 mrt 20:00  The Batswingers 4
-  DTTC '78 6  9-1
 24120  VR 01 apr 19:15  Idéfix 1 -  Argus 7  7-3
           
 24122  VR 08 apr 19:15  Idéfix 1 -  WTTC 3  5-5
 24123  VR 08 apr 20:15  Argus 7 -  The Batswingers 4
 2-8
 24124  VR 08 apr 19:30  OLDAMBT 3 -  DTTC '78 6  5-5
           
 24125  DI 12 apr 20:00  WTTC 3 -  The Batswingers 4
 5-5
 24126  DO 14 apr 20:00  DTTC '78 6 -  Argus 7  6-4
 24127  VR 15 apr 19:30  OLDAMBT 3 -  Idéfix 1  7-3
           
 24128  DO 21 apr 20:00  DTTC '78 6 -  WTTC 3  3-7
 24130  DO 21 apr 20:00  The Batswingers 4
-  Idéfix 1  6-4
 24129  VR 22 apr 20:15  Argus 7 -  OLDAMBT 3  7-3

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WTTC-4


  

Sen. 5e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jack Offens  2678744  15  9  6  60%
Anja Slagt  3937109  18  16  2  89%
Frans Venema  3937125  15  1  14  7%
Steven van der Kreeft  3953862  15  8  7  53%
           

 

Adressen:

 

 TEAM  WEDSTRIJD ADRES  POSTCODE  PLAATS  TEL. ZAAL
 Argus  Dorpshuisweg 36  9617 BN  Harkstede  050-4041624
 Tornado '74  B. Kuiperweg 11  9792 PJ  Ten Post  050-3022623
 Midstars  Coendersweg 15-A  9991 CC  Middelstum  085-8779660
 Ritola  Ludinge 4  9471 JD  Zuidlaren  050-4095988
 Actief  Kooistukken 86  9761 JZ  Eelde  050-3080010
 WTTC  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  
 The Batswingers  Betmersweg 4  9494 RB  Yde  050-4062215
 DOTO  Kugelslaan 9  9628 TK  Siddeburen  0598-431641

Stand in de competitie:

 

 Actief 3  7-44
 Ritola 2  7-42
 The Batswingers 5  7-41
 WTTC 4  7-39
 Tornado '74 3  7-35
 Midstars 8  7-30
 DOTO 5  7-29
 Argus 8  7-20

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 25101  DI 26 jan 20:00  WTTC 4 -  The Batswingers 5  4-6
 25104  DI 26 jan 19:45  Actief 3 -  DOTO 5  7-3
 25103  DO 28 jan 20:00  Tornado '74 -  Argus 8  8-2
 25102  VR 29 jan 20:00  Midstars 8 -  Ritola 2  3-7
           
 25108  DI 09 feb 20:15  Ritola 2 -  Tornado '74  4-6
 25105  DO 11 feb 20:00  The Batswingers 5 -  Actief 3  6-4
 25106  VR 12 feb 20:15  Argus 8 -  Midstars 8  5-5
 25107  VR 12 feb 19:30  DOTO 5 -  WTTC 4  2-8
           
 25116  DI 16 feb 20:15  Ritola 2 -  DOTO 5  8-2
 25113  DO 18 feb 20:00  Tornado '74 -  WTTC 4  4-6
 25114  VR 19 feb 20:15  Argus 8 -  The Batswingers 5  3-7
 25115  VR 18 feb 20:00  Midstars 8 -  Actief 3  4-6
           
 25109  DO 25 feb 20:00  WTTC 4 -  Midstars 8  7-3
 25112  DI 23 feb 19:45  Actief 3 -  Ritola 2  8-2
 25110  DO 25 feb 20:00  Tornado '74 -  The Batswingers 5  4-6
 25111  VR 26 feb 19:30  DOTO 5 -  Argus 8  7-3
           
 25117  DI 08 mrt 20:00  WTTC 4 -  Ritola 2  4-6
 25120  DI 08 mrt 19:45  Actief 3 -  Argus 8  9-1
 25118  DO 10 mrt 20:00  The Batswingers 5 -  DOTO 5  7-3
 25119  VR 11 mrt 20:00  Midstars 8 -  Tornado '74  7-3
           
 25124  DI 15 mrt 19:45  Actief 3 -  WTTC 4  7-3
 25123  DO 17 mrt 20:00  The Batswingers 5 -  Midstars 8  7-3
 25121  VR 18 mrt 20:15  Argus 8 -  Ritola 2  3-7
 25122  VR 18 mrt 19:30  DOTO 5 -  Tornado '74  7-3
           
 25125  DI 29 mrt 20:00  WTTC 4 -  Argus 8  7-3
 25128  DI 29 mrt 20:15  Ritola 2 -  The Batswingers 5  8-2
 25127  DO 31 mrt 20:00  Tornado '74 -  Actief 3  7-3
 25126  VR 01 apr 20:00  Midstars 8 -  DOTO 5  5-5
           
           
           
           
           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen Promotie Poule :

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
25205  DI 05 apr 20:15  Ritola 2 -  Actief 3  7-3
25206  DO 07 apr 20:00  The Batswingers 5 -  WTTC 4  5-5
           
25201  DI 12 apr 20:00  WTTC 4 -  Actief 3  6-4
25202  DO 14 apr 20:00  The Batswingers 5
-  Ritola 2  6-4
           
25203  DI 19 apr 19:45  Actief 3 -  The Batswingers 5  9-1
25204  DI 19 apr 20:15  Ritola 2 -  WTTC 5  6-4

 

 


WTTC-5


  

Sen. 6e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jenny Dokter  4144482  12  8  4  67%
Johan Klootsema  4133910  27  10  17  37%
Wernar Kick  4140250  24  1  23  4%
Linda Boltendal-Meijering  4140268  27  23  4  85%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Vries
 De Fledders 16
 9481 GA
 Vries  0592-542674
 Ritola
 Ludinge 4
 9471 JD
 Zuidlaren  050-4095988
 GTTC Gr.
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226
 Detac
 Hallehuis 2
 9932 CR
 Delfzijl  
 Oliemolen
 Oliemuldersweg 41
 9713 VA
 Groningen  050-3126565
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  

 

Stand in de competitie:

 GTTC Gr. 10  10-65
 Oliemolen 3  10-60
 Detac 2  10-51
 WTTC 5  10-45
 Vries 3  10-42
 Ritola 3  10-37

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 26102  DI 26 jan 20:15  Ritola 3 -  Detac 2  4-6
 26101  VR 29 jan 20:00  Vries 3 -  GTTC Gr. 10  4-6
 26103  VR 29 jan 20:00  Oliemolen 3 -  WTTC 5  5-5
           
 26104  DI 29 mrt 20:00  WTTC 5 -  Vries 3  9-1
 26106  WO 10 feb 19:30  Detac 2 -  Oliemolen 3  8-2
 26105  VR 12 feb 20:15  GTTC Gr. 10 -  Ritola 3  6-4
           
 26112  DI 16 feb 20:15  Ritola 3 -  WTTC 5  4-6
 26110  VR 19 feb 20:00  Oliemolen 3 -  Vries 3  8-2
 26111  VR 19 feb 20:15  GTTC Gr. 10 -  Detac 2  5-5
           
 26109  WO 24 feb 19:30  Detac 2 -  WTTC 5  7-3
 26107  VR 26 feb 20:00  Vries 3 -  Ritola 3  5-5
 26108  VR 26 feb 20:00  Oliemolen 3 -  GTTC Gr. 10  5-5
           
 26114  DI 08 mrt 20:00  WTTC 5 -  GTTC Gr. 10  3-7
 26115  DI 08 mrt 20:15  Ritola 3 -  Oliemolen 3  3-7
 26113  VR 11 mrt 20:00  Vries 3 -  Detac 2  4-6
           
 26118  DI 15 mrt 20:00  WTTC 5 -  Oliemolen 3  3-7
 26117  WO 16 mrt 19:30  Detac 2 -  Ritola 3  5-5
 26116  VR 18 mrt 20:15  GTTC Gr. 10 -  Vries 3  5-5
           
 26120  DI 29 mrt 20:15  Ritola 3 -  GTTC Gr. 10  2-8
 26119  VR 12 feb 20:00  Vries 3 -  WTTC 5  6-4
 26121  VR 25 mrt 20:00  Oliemolen 3 -  Detac 2  6-4
           
 26122  DI 05 apr 20:15  Ritola 3 -  Vries 3  6-4
 26124  DI 05 apr 20:00  WTTC 5 -  Detac 2  3-7
 26123  VR 08 apr 20:15  GTTC Gr. 10 -  Oliemolen 3  7-3
           
 26127  DI 12 apr 20:00  WTTC 5 -  Ritola 3  6-4
 26126  WO 13 apr 19:30  Detac 2 -  GTTC Gr. 10  3-7
 26125  VR 29 apr 20:00  Vries 3 -  Oliemolen 3  5-5
           
 26128  WO 20 apr 19:30  Detac 2 -  Vries 3  4-6
 26129  VR 22 apr 20:15  GTTC Gr. 10 -  WTTC 5  7-3
 26130  VR 22 apr 20:00  Oliemolen 3 -  Ritola 3  8-2