Winschoter Tafeltennis Club WTTC

 


WTTC-1


Sen. 2e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Henk Pater  3727813  27  13  14  48%
Henk Scheffer  1238965  24  13  11  54%
Eline Nieborg  4080078  5  2  3  40%
Ester Valentijn  2931984  26  19  7  73%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Vries
 Achterweg 6
 9482 PJ
 Tynaarlo  
 Argus
 Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
 Midstars
 Coendersweg 15-B  9991 CC
 Middelstum  085-8779660
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 Tjuchem
 Hoofdweg 59
 9939 PC
 Tjuchem  0596-533573
 Oliemolen
 Oliemuldersweg 41
 9713 VA
 Groningen  050-3126565

 

Stand in de competitie:

 Midstars 4
 10-66
 Oliemolen 1
 10-52
 WTTC 1
 10-51
 Vries 1
 10-49
 Tjuchem 1
 10-43
 Argus 4
 10-39

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 22103  DI 13 sep 20:00  WTTC 1 -  Oliemolen 1  3-7
 22101  VR 16 sep 20:15  Argus 4 -  Tjuchem 1  3-7
 22102  VR 16 sep 20:15  Vries 1 -  Midstars 4  4-6
           
 22105  MA 19 sep 19:45  Tjuchem 1 -  Vries 1  4-6
 22104  VR 04 nov 20:00  Oliemolen 1 -  Argus 4  2-8
 22106  VR 23 sep 20:15  Midstars 4 -  WTTC 1  4-6
           
 22108  DI 15 nov 20:00  WTTC 1 -  Tjuchem 1  9-1
 22107  VR 30 sep 20:15  Argus 4 -  Vries 1  4-6
 22109  WO 28 sep 19:30  Midstars 4 -  Oliemolen 1  6-4
           
 22111  MA 03 okt 19:45  Tjuchem 1 -  Midstars 4  3-7
 22110  DI 04 okt 20:00  WTTC 1 -  Argus 4  6-4
 22112  VR 07 okt 20:15  Vries 1 -  Oliemolen 1  3-7
           
 22113  VR 14 okt 20:15  Argus 4 -  Midstars 4  4-6
 22114  VR 14 okt 20:00  Oliemolen 1 -  Tjuchem 1  5-5
 22115  VR 14 okt 20:15  Vries 1 -  WTTC 1  6-4
           
 22116  MA 24 okt 19:45  Tjuchem 1 -  Argus 4  4-6
 22117  VR 28 okt 20:15  Midstars 4 -  Vries 1  7-3
 22118  VR 02 dec 20:00  Oliemolen 1 -  WTTC 1  5-5
           
 22121  DI 01 nov 20:00  WTTC 1 -  Midstars 4  1-9
 22119  DO 22 sep 20:15  Argus 4 -  Oliemolen 1  1-9
 22120  VR 04 nov 20:15  Vries 1 -  Tjuchem 1  6-4
           
 22123  MA 07 nov 19:45  Tjuchem 1 -  WTTC 1  5-5
 22122  VR 11 nov 20:15  Vries 1 -  Argus 4  6-4
 22124  VR 11 nov 20:00  Oliemolen 1 -  Midstars 4  4-6
           
 22125  VR 25 nov 20:15  Argus 4 -  WTTC 1  4-6
 22126  VR 25 nov 20:15  Midstars 4 -  Tjuchem 1  5-5
 22127  VR 25 nov 20:00  Oliemolen 1 -  Vries 1  4-6
           
 22129  MA 28 nov 19:45  Tjuchem 1 -  Oliemolen 1  5-5
 22130  DI 29 nov 20:00  WTTC 1 -  Vries 1  6-4
 22128  VR 02 nov 20:15  Midstars 4 -  Argus 4  10-0

 

 


WTTC-2


 Sen. 3e Klasse GFD - Poule C

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Elle Zandstra  2204008  27  16  11  59%
Catalin Groze  4079629  24  19  5  79%
Harm Jan Wolterman  2351499  30  20  10  67%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 GTTC Groningen
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226
 Vries
 Kooistukken 86
 9766 JZ
 Eelde  
 Tornado ' 74
 B.Kuipersweg 11
 9792 PJ
 Ten Post  050-3022623
 TALO
 Bosweg 27-D
 9919 TG
 Loppersum  0596-571821
 WTTC
 Jachtlaan-19
 9675 JA
 Winschoten  
 DTTC '78
 Pastorielaan 2
 9901 CE
 Appingedam  

 

Stand in de competitie:

 DTTC '78 3  10-65
 TALO 1
 10-61
 WTTC 2
 10-60
 GTTC Groningen 6  10-47
 Vries 4
 10-39
 Tornado '74 2
 10-28

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 23302  DI 13 sep 19:45  Vries 4 -  GTTC Gr. 6  5-5
 23301  DO 15 sep 20:00  DTTC '78 3 -  WTTC 2  6-4
 23303  DO 15 sep 19:45  Tornado '74 2 -  TALO 1  2-8
           
 23305  DI 20 sep 20:00  WTTC 2 -  Vries 4  6-4
 23304  MA 26 sep 19:30  TALO 1 -  DTTC '78 3  5-5
 23306  VR 23 sep 20:15  GTTC Gr. 6 -  Tornado '74 2  9-1
           
 23307  DO 29 sep 20:00  DTTC '78 3 -  Vries 4  6-4
 23308  DO 29 sep 19:45  Tornado '74 2 -  WTTC 2  5-5
 23309  VR 30 sep 20:15  GTTC Gr. 6 -  TALO 1  6-4
           
 23311  DI 04 okt 20:00  WTTC 2 -  GTTC Gr. 6  9-1
 23312  DI 04 okt 19:45  Vries 4 -  TALO 1  4-6
 23310  DO 24 nov 19:45  Tornado '74 2 -  DTTC '78 3  3-7
           
 23315  DI 11 okt 19:45  Vries 4 -  Tornado '74 2  6-4
 23313  DO 13 okt 20:00  DTTC '78 3 -  GTTC Gr. 6  4-6
 23314  DO 13 okt 19:30  TALO 1 -  WTTC 2  7-3
           
 23316  DI 25 okt 20:00  WTTC 2 -  DTTC '78 3  6-4
 23318  DO 27 okt 19:30  TALO 1 -  Tornado '74 2  8-2
 23317  VR 28 okt 20:15  GTTC Gr. 6 -  Vries 4  5-5
           
 23320  DI 01 nov 19:45  Vries 4 -  WTTC 2  3-7
 23319  DO 03 nov 20:00  DTTC '78 3 -  TALO 1  5-5
 23321  DO 03 nov 19:45  Tornado '74 2 -  GTTC Gr. 6  3-7
           
 23322  DI 08 nov 19:45  Vries 4 -  DTTC '78 3  2-8
 23323  DI 08 nov 20:00  WTTC 2 -  Tornado '74 2  8-2
 23324  DO 10 nov 19:30  TALO 1 -  GTTC Gr. 6  7-3
           
 23325  DO 06 okt 20:00  DTTC '78 3 -  Tornado '74 2  10-0
 23327  DO 24 nov 19:30  TALO 1 -  Vries 4  8-2
 23326  VR 25 nov 20:15  GTTC Gr. 6 -  WTTC 2  5-5
           
 23329  DI 29 nov 20:00  WTTC 2 -  TALO 1  7-3
 23330  DO 01 dec 19:45  Tornado '74 2 -  Vries 4  6-4
 23328  VR 02 dec 20:15  GTTC Gr. 6 -  DTTC '78 3  0-10

 


 WTTC-3


Sen. 4e Klasse GFD - Poule C

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jan Baas  3559553  27  20  7  74%
Marcel van der Veen  3953870  24  15  9  63%
Jan Slagt  3937117  30  21  9  70%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Vries
 Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde  
 Argus  Dorpshuisweg 36  9617 BN  Harkstede  050-4041624
 Midstars  Coendersweg 15-A  9991 CC  Middelstum  085-8779660
 WTTC  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  
 OLDAMBT  Hardenberg 5  9684 AM  Finsterwolde  0597-331640
 SVK  Pieter Venemakade 59  9605 PL  Kiel-Windeweer  0598-491567

 

Stand in de competitie:

 WTTC 3  10-69
 Midstars 6  10-60
 SVK 2  10-59
 Argus 6  10-53
 OLDAMBT 4  10-48
 Vries 5  10-11

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 24303  DI 13 sep 19:30  SVK 2 -  OLDAMBT 4  6-4
 24301  VR 16 sep 20:15  Argus 6 -  WTTC 3  5-5
 24302  VR 16 sep 20:15  Midstars 6 -  Vries 5  10-0
           
 24305  DI 20 sep 20:00  WTTC 3 -  Midstars 6  8-2
 24306  DI 20 sep 19:45  Vries 5 -  SVK 2  1-9
 24304  VR 23 sep 19:30  OLDAMBT 4 -  Argus 6  3-7
           
 24308  DI 27 sep 19:30  SVK 2 -  WTTC 3  3-7
 24309  DI 27 sep 19:45  Vries 5 -  OLDAMBT 4  4-6
 24307  VR 30 sep 20:15  Argus 6 -  Midstars 6  4-6
           
 24310  DI 04 okt 19:30  SVK 2 -  Argus 6  4-6
 24311  DI 04 okT 20:00  WTTC 3 -  Vries 5  9-1
 24312  VR 07 okt 20:15  Midstars 6 -  OLDAMBT 4  7-3
           
 24313  DO 17 nov 20:15  Argus 6 -  Vries 5  9-1
 24314  VR 14 okt 19:30  OLDAMBT 4 -  WTTC 3  5-5
 24315  VR 14 okt 20:15  Midstars 6 -  SVK 2  2-8
           
 24316  DI 25 okt 20:00  WTTC 3 -  Argus 6  8-2
 24317  DI 25 okt 19:45  Vries 5 -  Midstars 6  1-9
 24318  VR 28 okt 19:30  OLDAMBT 4 -  SVK 2  4-6
           
 24321  DI 01 nov 19:30  SVK 2 -  Vries 5  9-1
 24319  VR 04 nov 20:15  Argus 6 -  OLDAMBT 4  4-6
 24320  VR 04 nov 20:15  Midstars 6 -  WTTC 3  5-5
           
 24323  DI 08 nov 20:00  WTTC 3 -  SVK 2  6-4
 24322  VR 11 nov 20:15  Midstars 6 -  Argus 6  7-3
 24324  VR 11 nov 19:30  OLDAMBT 4 -  Vries 5  9-1
           
 24326  DI 22 nov 19:45  Vries 5 -  WTTC 3  0-10
 24325  VR 25 nov 20:15  Argus 6 -  SVK 2  4-6
 24327  VR 25 nov 19:30  OLDAMBT 4 -  Midstars 6  4-6
           
 24328  DI 19 nov 19:45  Vries 5 -  Argus 6  1-9
 24329  DI 19 nov 20:00  WTTC 3 -  OLDAMBT 4  6-4
 24330  DI 19 nov 19:30  SVK 2 -  Midstars 6  4-6

 

 


 WTTC-4 


 Sen. 5e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jack Offens  2678744  29  15  14  52%
Steven van der Kreeft  3953862  20  10  10  50%
Frans Venema  3937125  9  0  9  0%
Anja Slagt  3937109  18  13  5  72%
Christiaan Sterenborg  4143038  11  5  6  45%

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Ritola
 Ludinge 4
 9471 JD
 Zuidlaren  050-4095988
 The Batswingers
 Betmersweg 4  9494 RB  Yde  050-4062215
 Midstars  Coendersweg 15-A  9991 CC  Middelstum  085-8779660
 DOTO  Kugelslaan 9  9628 TK  Siddeburen  0598-431641
 Tornado '74  B. Kuiperweg 11  9792 PJ  Ten Post  050-3022623
 WTTC  Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  

 

Stand in de competitie:

 Ritola 2  10-59
 The Batswingers 5  10-58
 Tornado '74 3  10-54
 WTTC 4  10-54
 Midstars 8  10-43
 DOTO 5  10-32

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 25101  DI 13 sep 20:00  WTTC 4 -  The Batswingers 5  6-4
 25102  VR 16 sep 20:15  Midstars 8 -  Ritola 2  4-6
 25103  VR 16 sep 19:30  DOTO 5 -  Tornado '74 3  1-9
           
 25106  DI 20 sep 20:15  Ritola 2 -  DOTO 5  4-6
 25104  DO 22 sep 19:45  Tornado '74 3 -  WTTC 4  6-4
 25105  DO 22 sep 20:00  The Batswingers 5 -  Midstars 8  9-1
           
 25107  DI 04 okt 20:00  WTTC 4 -  Midstars 8  1-9
 25109  DI 15 nov 20:15  Ritola 2 -  Tornado '74 3  5-5
 25108  VR 30 sep 19:30  DOTO 5 -  The Batswingers 5  3-7
           
 25111  DO 06 okt 20:00  The Batswingers 5 -  Ritola 2  4-6
 25110  VR 07 okt 19:30  DOTO 5 -  WTTC 4  4-6
 25112  VR 07 okt 20:15  Midstars 8 -  Tornado '74 3  3-7
           
 25113  DI 11 okt 20:00  WTTC 4 -  Ritola 2  7-3
 25114  DO 13 okt 19:45  Tornado '74 3 -  The Batswingers 5  3-7
 25115  VR 14 okt 20:15  Midstars 8 -  DOTO 5  6-4
           
 25117  DI 25 okt 20:15  Ritola 2 -  Midstars 8  6-4
 25116  DO 27 okt 20:00  The Batswingers 5 -  WTTC 4  4-6
 25118  DO 27 okt 19:45  Tornado '74 3 -  DOTO 5  8-2
           
 25119  DI 01 nov 20:00  WTTC 4 -  Tornado '74 3  4-6
 25120  VR 04 nov 20:15  Midstars 8 -  The Batswingers 5  4-6
 25121  VR 04 nov 19:30  DOTO 5 -  Ritola 2  2-8
           
 25123  DO 10 nov 20:00  The Batswingers 5 -  DOTO 5  7-3
 25124  DO 10 nov 19:45  Tornado '74 3 -  Ritola 2  1-9
 25122  VR 11 nov 20:15  Midstars 8 -  WTTC 4  3-7
           
 25125  DI 22 nov 20:00  WTTC 4 -  DOTO 5  9-1
 25126  DI 22 nov 20:15  Ritola 2 -  The Batswingers 5  6-4
 25127  DO 24 nov 19:45  Tornado '74 3 -  Midstars 8  5-5
           
 25128  DI 29 nov 20:15  Ritola 2 -  WTTC 4  6-4
 25129  DO 01 dec 20:00  The Batswingers 5 -  Tornado '74 3  6-4
 25130  VR 02 dec 19:30  DOTO 5 -  Midstars 8  6-4

 

 


 WTTC-5  


Sen. 5e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Linda Boltendal-Meijering  4140268  24  18  6  75%
Jenny Dokter  4144482  3  1  2  33%
Johan Klootsema  4133910  24  8  16  33%
Wernar Kick  4140250  24  0  24  0%
Hans Bosma  4173091  15  12  3  80%

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 GTTC
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226
 Vries
 Achterweg 6
 9482 PJ
 Tynaarlo  
 Detac
 Hallehuis 2
 9932 CR
 Delfzijl  
 Idéfix  
 
   050-3634641
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 Oliemolen
 Oliemuldersweg 41
 9713 VA
 Groningen  050-3126565

 

Stand in de competitie:

 Idéfix 1  10-75
 GTTC Groningen 10
 10-69
 WTTC 5  10-43
 Detac 2
 10-41
 Vries 6  10-38
 Oliemolen 3  10-34

 

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 25201  DI 13 sep 20:00  WTTC 5 -  Vries 6  5-5
 25202  VR 16 sep 20:15  GTTC Gr. 10 -  Detac 2  6-4
 25203  VR 16 sep 19:30  Idéfix 1 -  Oliemolen 3  8-2
           
 25206  WO 21 sep 19:30  Detac 2 -  Idéfix 1  2-8
 25204  VR 04 nov 20:00  Oliemolen 3 -  WTTC 5  4-6
 25205  VR 23 sep 20:15  Vries 6 -  GTTC Gr. 10  1-9
           
 25207  DI 27 sep 20:00  WTTC 5 -  GTTC Gr. 10  1-9
 25209  WO 28 sep 19:30  Detac 2 -  Oliemolen 3  5-5
 25208  MA 07 nov 19:30  Idéfix 1 -  Vries 6  7-3
           
 25210  VR 07 okt 19:30  Idéfix 1 -  WTTC 5  9-1
 25211  VR 25 nov 20:15  Vries 6 -  Detac 2  5-5
 25212  VR 07 okt 20:15  GTTC Gr. 10 -  Oliemolen 3  10-0
           
 25213  DI 11 okt 20:00  WTTC 5 -  Detac 2  6-4
 25214  VR 09 dec 20:00  Oliemolen 3 -  Vries 6  5-5
 25215  VR 14 okt 20:15  GTTC Gr. 10 -  Idéfix 1  5-5
           
 25217  WO 26 okt 19:30  Detac 2 -  GTTC Gr. 10  3-7
 25216  VR 28 okt 20:15  Vries 6 -  WTTC 5  5-5
 25218  VR 28 okt 20:00  Oliemolen 3 -  Idéfix 1  1-9
           
 25219  DI 20 sep 20:00  WTTC 5 -  Oliemolen 3  5-5
 25220  VR 04 nov 20:15  GTTC Gr. 10 -  Vries 6  8-2
 25221  VR 04 nov 19:30  Idéfix 1 -  Detac 2  6-4
           
 25222  VR 18 nov 20:15  GTTC Gr. 10 -  WTTC 5  4-6
 25223  VR 21 okt 20:15  Vries 6 -  Idéfix 1  2-8
 24224  VR 18 nov 20:00  Oliemolen 3 -  Detac 2  6-4
           
 25225  DI 22 nov 20:00  WTTC 5 -  Idéfix 1  2-8
 25226  WO 05 okt 19:30  Detac 2 -  Vries 6  6-4
 25227  VR 25 nov 20:00  Oliemolen 3 -  GTTC Gr. 10  2-8
           
 25228  WO 30 nov 19:30  Detac 2 -  WTTC 5  4-6
 25229  VR 02 dec 20:15  Vries 6 -  Oliemolen 3  6-4
 25230  VR 02 dec 19:30  Idéfix 1 -  GTTC Gr. 10  7-3