Winschoter Tafeltennis Club WTTC

 


WTTC-1


Sen. 2e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Henk Pater  3727813  26  11  15  42%
Henk Scheffer  1238965  30  12  18  40%
Eline Nieborg  4080078        00%
Ester Valentijn  2931984  24  13  11  54%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Vinkhuizen
 Goudlaan 5
 9743 CA
 Groningen  
 Argus
 Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
 OLDAMBT
 Hardenberg 5  9684 AM
 Finsterwolde  0597-331640
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten   
 Tjuchem
 Hoofdweg 59
 9939 PC
 Tjuchem  0596-533573
 SVK
 Pieter Venemakade 59
 9605 PL
 Kiel-Windeweer  0598-491567

 

Stand in de competitie:

 OLDAMBT 1
 10-80
 Argus 4
 10-53
 Vinkhuizen 1
 10-47
 Tjuchem 1
 10-47
 WTTC 1
 10-43
 SVK 1
 10-30

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 22103  MA 23 jan 19:45  Tjuchem 1 -  WTTC 1  5-5
 22101  VR 27 jan 19:30  Vinkhuizen 1 -  SVK 1  7-3
 22102  VR 27 jan 19:30  OLDAMBT 1 -  Argus 4  7-3
           
 22121  MA 30 jan 19:45  Tjuchem 1 -  Argus 4  3-7
 22119  VR 03 feb 19:30  Vinkhuizen 1 -  WTTC 1  8-2
 22120  VR 03 feb 19:30  OLDAMBT 1 -  SVK 1  9-1
           
 22104  DI 07 feb 20:00  WTTC 1 -  Vinkhuizen 1  4-6
 22105  DI 07 feb 19:30  SVK 1 -  OLDAMBT 1  0-10
 22106  VR 10 feb 20:15  Argus 4 -  Tjuchem 1  5-5
           
 22108  MA 13 feb 19:45  Tjuchem 1 -  SVK 1  9-1
 22107  VR 17 feb 19:30  Vinkhuizen 1 -  OLDAMBT 1  3-7
 22109  VR 17 feb 20:15  Argus 4 -  WTTC 1  4-6
           
 22110  MA 06 mrt 19:45  Tjuchem 1 -  Vinkhuizen 1  6-4
 22111  DI 07 mrt 19:30  SVK 1 -  Argus 4  3-7
 22112  VR 10 mrt 19:30  OLDAMBT 1 -  WTTC 1  8-2
           
 22114  DI 14 mrt 20:00  WTTC 1 -  SVK 1  7-3
 22113  VR 17 mrt 19:30  Vinkhuizen 1 -  Argus 4  5-5
 22115  VR 17 mrt 19:30  OLDAMBT 1 -  Tjuchem 1  9-1
           
 22116  DI 21 mrt 19:30  SVK 1 -  Vinkhuizen 1  6-4
 22118  DI 21 mrt 20:00  WTTC 1 -  Tjuchem 1  7-3
 22117  VR 24 mrt 20:15  Argus 4 -  OLDAMBT 1  4-6
           
 22127  DI 28 mrt 20:00  WTTC 1 -  OLDAMBT 1  1-9
 22125  VR 31 mrt 19:30  Vinkhuizen 1 -  Tjuchem 1  6-4
 22126  VR 31 mrt 20:15  Argus 4 -  SVK 1  7-3
           
 22123  DI 04 apr 19:30  SVK 1 -  Tjuchem 1  2-8
 22124  DI 04 apr 20:00  WTTC 1 -  Argus 4  7-3
 22122  VR 07 apr 19:30  OLDAMBT 1 -  Vinkhuizen 1  8-2
           
 22130  MA 10 apr 19:45  Tjuchem 1 -  OLDAMBT 1  3-7
 22129  DI 21 feb 19:45  SVK 1 -  WTTC 1  8-2
 22128  VR 21 apr 20:15  Argus 4 -  Vinkhuizen 1  8-2

 

 


WTTC-2


Sen. 3e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Elle Zandstra  2204008  26  11  15  42%
Catalin Groze  4079629  17  15  2  88%
Harm Jan Wolterman  2351499  29  10  19  34%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 GTTC Groningen
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226
 The Batswingers
 Betmersweg 4
 9494 RB
 Yde  050-4062215
 Actief Vries
 Achterweg 6
 9482 PJ
 Tynaarlo  
 TALO
 Bosweg 27-D
 9919 TG
 Loppersum  0596-571821
 WTTC
 Jachtlaan-19
 9675 JA
 Winschoten  
 OLDAMBT
 Hardenberg 5
 9684 AM
 Finsterwolde  0597-331640

 

Stand in de competitie:

 OLDAMBT 2  10-64
 TALO 1
 10-57
 Actief Vries 3
 10-55
 WTTC 2  10-47
 The Batswingers 4
 10-42
 GTTC Groningen 8  10-35

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 23203  DI 24 jan 20:00  WTTC 2 -  Actief Vries 3  9-1
 23201  VR 27 jan 20:15  GTTC Gr. 8 -  TALO 1  3-7
 23202  VR 27 jan 19:30  OLDAMBT 2 -  The Batswingers 4  5-5
           
 23221  DI 31 jan 20:00  WTTC 2 -  The Batswingers 4  8-2
 23219  VR 03 feb 20:15  GTTC Gr. 8 -  Actief Vries 3  5-5
 23220  VR 03 feb 19:30  OLDAMBT 2 -  TALO 1  5-5
           
 23205  DO 09 feb 19:30  TALO 1 -  OLDAMBT 2  4-6
 23206  DO 09 feb 20:00  The Batswingers 4 -  WTTC 2  4-6
 23204  VR 10 feb 20:15  Actief Vries 3 -  GTTC Gr. 8  6-4
           
 23208  DI 14 feb 20:00  WTTC 2 -  TALO 1  6-4
 23209  DO 16 feb 20:00  The Batswingers 4 -  Actief Vries 3  3-7
 23207  VR 17 feb 20:15  GTTC Gr. 8 -  OLDAMBT 2  1-9
           
 23210  DI 07 mrt 20:00  WTTC 2 -  GTTC Gr. 8  7-3
 23211  DO 09 mrt 19:30  TALO 1 -  The Batswingers 4  2-8
 23212  VR 10 mrt 19:30  OLDAMBT 2 -  Actief Vries 3  4-6
           
 23213  DO 13 apr 20:15  GTTC Gr. 8 -  The Batswingers 4  3-7
 23214  VR 17 mrt 20:15  Actief Vries 3 -  TALO 1  6-4
 23215  VR 17 mrt 19:30  OLDAMBT 2 -  WTTC 2  9-1
           
 23216  DO 23 mrt 19:30  TALO 1 -  GTTC Gr. 8  7-3
 23217  DO 23 mrt 20:00  The Batswingers 4 -  OLDAMBT 2  3-7
 23218  VR 24 mrt 20:15  Actief Vries 3 -  WTTC 2  9-1
           
 23226  DO 30 mrt 20:00  The Batswingers 4 -  TALO 1  3-7
 23225  VR 31 mrt 20:15  GTTC Gr. 8 -  WTTC 2  6-4
 23227  VR 31 mrt 20:15  Actief Vries 3 -  OLDAMBT 2  3-7
           
 23223  DO 06 apr 19:30  TALO 1 -  WTTC 2  9-1
 23222  VR 07 apr 19:30  OLDAMBT 2 -  GTTC Gr. 8  6-4
 23224  VR 07 apr 20:15  Actief Vries 3 -  The Batswingers 4  10-0
           
 23230  DI 25 apr 20:00  WTTC 2 -  OLDAMBT 2  4-6
 23228  DO 20 apr 20:00  The Batswingers 4 -  GTTC Gr. 8  7-3
 23229  DO 20 apr 19:30  TALO 1 -  Actief Vries 3  8-2

 

 


WTTC-3


Sen. 3e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jan Baas  3559553  27  10  14  37%
Marcel van der Veen  3953870  12  3  9  25%
Jan Slagt  3937117  27  2  25  7%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Detac
 Hallehuis 2
 9932 CR
 Delfzijl  
 Argus  Dorpshuisweg 36  9617 BN  Harkstede  050-4041624
 Actief Vries
 Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde  
 WTTC  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  
 GTTC Groningen
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226
 Oliemolen  Oliemuldersweg 41
 9713 VA
 Groningen  050-3126565

 

Stand in de competitie:

 Argus 5  10-75
 Oliemolen 2  10-59
 Detac 1  10-57
 GTTC Groningen 7  10-54
 Actief Vries 4  10-36
 WTTC 3  10-19

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 23103  DI 24 jan 19:45  Actief Vries 4 -  WTTC 3  9-1
 23101  VR 27 jan 20:15  GTTC Gr. 7 -  Detac 1  6-4
 23102  VR 27 jan 20:00  Oliemolen 2 -  Argus 5  2-8
           
 23121  DI 31 jan 19:45  Actief Vries 4 -  Argus 5  1-9
 23119  VR 03 feb 19:45  GTTC Gr. 7 -  WTTC 3  9-1
 23120  VR 03 feb 20:00  Oliemolen 2 -  Detac 1  5-5
           
 23104  DI 07 feb 20:00  WTTC 3 -  GTTC Gr. 7  4-6
 23105  WO 08 feb 19:30  Detac 1 -  Oliemolen 2  3-7
 23106  VR 10 feb 20:15  Argus 5 -  Actief Vries 4  8-2
           
 23108  DI 14 feb 19:45  Actief Vries 4 -  Detac 1  6-4
 23107  VR 17 feb 20:15  GTTC Gr. 7 -  Oliemolen 2  4-6
 23109  VR 17 feb 20:15  Argus 5 -  WTTC 3  8-2
           
 23110  DI 07 mrt 19:45  Actief Vries 4 -  GTTC Gr. 7  5-5
 23111  WO 08 mrt 19:30  Detac 1 -  Argus 5  5-5
 23112  VR 10 mrt 20:00  Oliemolen 2 -  WTTC 3  8-2
           
 23114  DI 14 mrt 20:00  WTTC 3 -  Detac 1  3-7
 23113  VR 17 mrt 20:15  GTTC Gr. 7 -  Argus 5  5-5
 23115  VR 17 mrt 20:00  Oliemolen 2 -  Actief Vries 4  9-1
           
 23118  DI 21 mrt 20:00  WTTC 3 -  Actief Vries 4  3-7
 23116  WO 22 mrt 19:30  Detac 1 -  GTTC Gr. 7  6-4
 23117  VR 24 mrt 20:15  Argus 5 -  Oliemolen 2  8-2
           
 23127  DI 28 mrt 20:00  WTTC 3 -  Oliemolen 2  1-9
 23125  VR 31 mrt 20:15  GTTC Gr. 7 -  Actief Vries 4  10-0
 23126  VR 31 mrt 20:15  Argus 5 -  Detac 1  6-4
           
 23124  DI 04 apr 20:00  WTTC 3 -  Argus 5  2-8
 23123  WO 05 apr 19:30  Detac 1 -  Actief Vries 4  9-1
 23122  VR 07 apr 20:00  Oliemolen 2 -  GTTC Gr. 7  5-5
           
 23130  DI 18 apr 19:45  Actief Vries 4 -  Oliemolen 2  4-6
 23129  WO 19 apr 19:30  Detac 1 -  WTTC 3  10-0
 23128  VR 21 apr 20:15  Argus 5 -  GTTC Gr. 7  10-0

  

 


WTTC-4


Sen. 5e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jack Offens  2678744  18  10  8  56%
Steven van der Kreeft  3953862  21  8  13  38%
Christiaan Sterenborg  4143038  18  9  9  50%
Anja Slagt  3937109  9  7  2  78%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 Actief Vries
 Achterweg 6
 9482 PJ
 Tynaarlo  
 Argus  Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
 GTTC Groningen
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226
 Midstars  Coendersweg 15-A
 9991 CC
 Middelstum
 085-8779660
   
 
   

 

Stand in de competitie:

 GTTC Groningen 10  8-49
 Midstars 9  8-46
 Argus 8  8-41
 WTTC 4  8-40
 Actief Vries 6  8-24
   

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 25101    - -  GTTC Gr. 10  
 25103  DI 24 jan 20:00  WTTC 4 -  Midstars 9  5-5
 25102  VR 27 jan 20:15  Actief Vries 6 -  Argus 8  2-8
           
 25125    - -  WTTC 4  
 25126  DO 16 feb 20:15  Argus 8 -  GTTC Gr. 10  4-6
 25127  VR 03 mrt 19:30  Midstars 9 -  Actief Vries 6  7-3
           
 25104  VR 10 feb 19:30  Midstars 9 -  -  
 25105  VR 10 feb 20:15  GTTC Gr. 10 -  Actief Vries 6  6-4
 25106  VR 10 feb 20:15  Argus 8 -  WTTC 4  7-3
           
 25107    - -  Actief Vries 6  
 25108  DI 14 feb 20:00  WTTC 4 -  GTTC Gr. 10  6-4
 25109  VR 17 feb 20:15  Argus 8 -  Midstars 9  3-7
           
 25110  DI 07 mrt 20:00  WTTC 4 -  -  
 25111  VR 10 mrt 20:15  GTTC Gr. 10 -  Argus 8  6-4
 25112  VR 10 mrt 20:15  Actief Vries 6 -  Midstars 9  6-4
           
 25113    - -  Argus 8  
 25114  VR 17 mrt 19:30  Midstars 9 -  GTTC Gr. 10  4-6
 25115  VR 17 mrt 20:15  Actief Vries 6 -  WTTC 4  4-6
           
 25116  VR 24 mrt 20:15  GTTC Gr. 10 -  -  
 25117  VR 24 mrt 20:15  Argus 8 -  Actief Vries 6  8-2
 25118  VR 24 mrt 19:30  Midstars 9 -  WTTC 4  8-2
           
 25119    - -  Midstars 9  
 25121  DI 28 mrt 20:00  WTTC 4 -  Argus 8  7-3
 25120  VR 31 mrt 20:15  Actief Vries 6 -  GTTC Gr. 10  1-9
           
 25122  VR 07 apr 20:15  Actief Vries 6 -  -  
 25123  VR 07 apr 20:15  GTTC Gr. 10 -  WTTC 4  7-3
 25124  VR 07 apr 19:30  Midstars 9 -  Argus 8  6-4
           
 25130  DI 18 apr 20:00  WTTC 4    Actief Vries 6  8-2
 25128  VR 21 apr 20:15  Argus 8    -  
 25129  VR 21 apr 20:15  GTTC Gr. 10    Midstars 9  5-5

 

 


WTTC-5


Sen. 5e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Linda Boltendal-Meijering  4140268  22  12  10  55%
Johan Klootsema  4133910  21  4  16  19%
Wernar Kick  4140250  20  1  19  5%
Hans Bosma  4173091  19  13  6  68%
Frans Venema  3937125  3  0  3  00%

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 DTTC '78
 Patorielaan 2
 9901 CE
 Appingedam  
 Ritola
 Ludinge 4
 9471 JD
 Zuidlaren  050-4095988
 Detac
 Hallehuis 2
 9932 CR
 Delfzijl  
 Actef Vries  Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde  
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 DOTO
 Kugelslaan 9
 9628 TK
 Siddeburen  0598-431641

 

Stand in de competitie:

 DTTC '78 6  10-74
 Actief Vries 5  10-67
 DOTO 4  10-59
 Detac 2
 10-46
 WTTC 5  10-38
 Ritola 3  10-16

 

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 25203  DI 24 jan 19:45  Ritola 3 -  WTTC 5  3-7
 25202  WO 25 jan 19:30  Detac 2 -  Actief Vries 5  3-7
 25201  VR 27 jan 19:30  DOTO 4 -  DTTC '78 6  4-6
           
 25221  DI 31 jan 19:45  Ritola 3 -  Actief Vries 5  1-9
 25220  WO 01 feb 19:30  Detac 2 -  DTTC '78 6  5-5
 25219  VR 03 feb 19:30  DOTO 4 -  WTTC 5  7-3
           
 25204  DI 07 feb 20:00  WTTC 5 -  DOTO 4  5-5
 25206  DI 07 feb 19:45  Actief Vries 5 -  Ritola 3  9-1
 25205  DO 09 feb 20:00  DTTC '78 6 -  Detac 2  7-3
           
 25208  DI 04 apr 19:45  Ritola 3 -  DTTC '78 6  0-10
 25209  DI 14 feb 19:45  Actief Vries 5 -  WTTC 5  8-2
 25207  VR 17 feb 19:30  DOTO 4 -  Detac 2  6-4
           
 25210  DI 07 mrt 19:45  Ritola 3 -  DOTO 4  0-10
 25212  WO 08 mrt 19:30  Detac 2 -  WTTC 5  7-3
 25211  DO 09 mrt 20:00  DTTC '78 6 -  Actief Vries 5  7-3
           
 25214  DI 14 mrt 20:00  WTTC 5 -  DTTC '78 6  2-8
 25215  WO 15 mrt 19:30  Detac 2 -  Ritola 3  6-4
 25213  VR 17 mrt 19:30  DOTO 4 -  Actief Vries 5  2-8
           
 25217  DI 21 mrt 19:45  Actief Vries 5 -  Detac 2  7-3
 25218  DI 21 mrt 20:00  WTTC 5 -  Ritola 3  7-3
 25216  DO 23 mrt 20:00  DTTC '78 6 -  DOTO 4  5-5
           
 25226  DI 28 mrt 19:45  Actief Vries 5 -  DTTC '78 6  3-7
 25227  DI 28 mrt 20:00  WTTC 5 -  Detac 2  5-5
 24225  VR 31 mrt 19:30  DOTO 4 -  Ritola 3  10-0
           
 25224  DI 04 apr 20:00  WTTC 5 -  Actief Vries 5  3-7
 25222  WO 05 apr 19:30  Detac 2 -  DOTO 4  4-6
 25223  VR 07 apr 20:00  DTTC '78 6 -  Ritola 3  10-0
           
 25228  DI 18 apr 19:45  Actief Vries 5 -  DOTO 4  6-4
 25230  DI 18 apr 19:45  Ritola 3 -  Detac 2  4-6
 25229  DO 20 apr 20:00  DTTC '78 6 -  WTTC 5  9-1