Winschoter Tafeltennis Club WTTC

 


WTTC-1


 

Sen. 2e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Henk Pater  3727813  17  12  5  71%
Henk Scheffer  1238965  24  16  8  67%
Eline Nieborg  4080078  19  8  11  42%
Ester Valentijn  2931984  27  20  7  74%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Detac
 Hallehuis 2
 9932 CR
 Delfzijl  
 Argus
 Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
 Vinkhuizen
 Goudlaan 5
 9743 CA
 Groningen  
 DTTC '78
 Pastorielaan 2
 9901 CE
 Appingedam   
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 OLDAMBT
 Hardenberg 5
 9684 AM
 Finsterwolde  0597-331640

 

Stand in de competitie:

 DTTC '78 2  10-72
 WTTC 1
 10-63
 Vinkhuizen 1
 10-53
 Argus 4
 10-51
 Detac 1
 10-38
 OLDAMBT 2
 10-23

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 22202  DI 12 sep 20:00 WTTC 1 - Detac 1  8-2
 22201  DO 14 sep 20:00 DTTC '78 2 - Vinkhuizen 1  5-5
 22103  VR 15 sep 19:30 OLDAMBT 2 - Argus 4  2-8
           
 22206  WO 20 sep 19:30 Detac 1 - OLDAMBT 2  5-5
 22204  VR 22 sep 20:15 Argus 4 - DTTC '78 2  5-5
 22205  VR 22 sep 19:30 Vinkhuizen 1 - WTTC 1  6-4
           
 22209  WO 27 sep 19:30 Detac 1 - Argus 4  7-3
 22207  DO 28 sep 20:00 DTTC '78 2 - WTTC 1  7-3
 22208  VR 29 sep 19:30 OLDAMBT 2 - Vinkhuizen 1  4-6
           
 22212  DI 03 okt 20:00 WTTC 1 - Argus 4  5-5
 22210  VR 06 okt 19:30 OLDAMBT 2 - DTTC '78 2  1-9
 22211  VR 06 okt 19:30 Vinkhuizen 1 - Detac 1  6-4
           
 22215  DI 10 okt 20:00 WTTC 1 - OLDAMBT 2  9-1
 22213  DO 12 okt 20:00 DTTC '78 2 - Detac 1  10-0
 22214  VR 13 okt 20:15 Argus 4 - Vinkhuizen 1  6-4
           
 22217  WO 01 nov 19:30 Detac 1 - WTTC 1  3-7
 22216  VR 03 nov 19:30 Vinkhuizen 1 - DTTC '78 2  4-6
 22218  VR 03 nov 20:15 Argus 4 - OLDAMBT 2  7-3
           
 22220  DI 07 nov 20:00 WTTC 1 - Vinkhuizen 1  7-3
 22219  DO 09 nov 20:00 DTTC '78 2 - Argus 4  9-1
 22221  DI 07 nov 19:30 OLDAMBT 2 - Detac 1  2-8
           
 22222  DI 14 nov 20:00 WTTC 1 - DTTC '78 2  6-4
 22223  VR 17 nov 19:30 Vinkhuizen 1 - OLDAMBT 2  8-2
 22224  VR 24 nov 20:15 Argus 4 - Detac 1  7-3
           
 22226  WO 22 nov 19:30 Detac 1 - Vinkhuizen 1  5-5
 22225  DO 23 nov 20:00 DTTC '78 2 - OLDAMBT 2  8-2
 22224  VR 17 nov 20:15 Argus 4 - WTTC 1  5-5
           
 22228  WO 29 nov 19:30 Detac 1 - DTTC '78 2  1-9
 22229  VR 01 dec 19:30 Vinkhuizen 1 - Argus 4  6-4
 22230  VR 01 dec 19:30 OLDAMBT 2 - WTTC 1  1-9

 

 


WTTC-2


 

Sen. 3e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Elle Zandstra  2204008  21  12  9  57%
Catalin Groze  4079629  24  22  2  92%
Harm Jan Wolterman  2351499  18  12  6  67%
Marcel van der Veen  3953870  24  10  14  42%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 DTTC '78
 Pastorielaan 2
 9901 CE
 Appingedam  
 Actief Vries
 Betmersweg 4
 9494 RB
 Yde  050-4062215
 GTTC Groningen
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  050-8507226
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 Aktief
 Schouwerzijlsterweg 7-A
 9951 TG
 Winsum Gn
 
 DOTO
 Kugelslaan 9
 9628 TK
 Siddeburen  0598-431641

 

Stand in de competitie:

 DOTO 3  10-82
 WTTC 2
 10-62
 Actief Vries 3  10-50
 DTTC '78 3
 10-45
 Actief 1
 10-36
 GTTC Groningen 8
 10-25

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 23103  DI 12 sep 19:45 Aktief 1 - WTTC 2  3-7
 23101  DO 14 sep 20:00 DTTC '78 3 - DOTO 3  1-9
 23102  VR 15 sep 20:15 Actief Vries 3 - GTTC Gr. 8  8-2
           
 23104  DI 19 sep 20:00 WTTC 2 - DTTC '78 3  6-4
 23105  VR 22 sep 19:30 DOTO 3 - Actief Vries 3  6-4
 23106  VR 22 sep 20:00 GTTC Gr. 8 - Aktief 1  5-5
           
 23108  DI 26 sep 19:45 Aktief 1 - DOTO 3  2-8
 23107  DO 28 sep 20:00 DTTC '78 3 - Actief Vries 3  6-4
 23109  VR 29 sep 20:00 GTTC Gr. 8 - WTTC 2  1-9
           
 23110  DI 03 okt 19:45 Aktief 1 - DTTC '78 3  2-8
 23111  VR 06 okt 19:30 DOTO 3 - GTTC Gr. 8  9-1
 23112  VR 06 okt 20:15 Actief Vries 3 - WTTC 2  4-6
           
 23114  DI 10 okt 20:00 WTTC 2 - DOTO 3  5-5
 23113  DO 12 okt 20:00 DTTC '78 3 - GTTC Gr. 8  8-2
 23115  VR 13 okt 20:15 Actief Vries 3 - Aktief 1  2-8
           
 23118  DI 31 okt 20:00 WTTC 2 - Aktief 1  7-3
 23116  VR 03 nov 19:30 DOTO 3 - DTTC '78 3  9-1
 23117  VR 03 nov 20:00 GTTC Gr. 8 - Actief Vries 3  1-9
           
 23121  DI 07 nov 19:45 Aktief 1 - GTTC Gr. 8  6-4
 23119  DO 09 nov 20:00 DTTC '78 3 - WTTC 2  3-7
 23120  VR 10 nov 20:15 Actief Vries 3 - DOTO 3  2-8
           
 23124  DI 14 nov 20:00 WTTC 2 - GTTC Gr. 8  5-5
 23122  VR 17 nov 20:15 Actief Vries 3 - DTTC '78 3  8-2
 23123  VR 17 nov 19:30 DOTO 3 - Aktief 1  10-0
           
 23127  DI 21 nov 20:00 WTTC 2 - Actief Vries 3  8-2
 23125  DO 23 nov 20:00 DTTC '78 3 - Aktief 1  6-4
 23126  VR 24 nov 20:00 GTTC Gr. 8 - DOTO 3  0-10
           
 23130  DI 28 NOV 19:45 Aktief 1 - Actief Vries 3  3-7
 23128  VR 01 dec 20:00 GTTC Gr. 8 - DTTC '78 3  4-6
 23129  VR 01 dec 19:30 DOTO 3 - WTTC 2  8-2

 

 


WTTC-3


 

Sen. 4e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jan Baas  3559553  26  13  13  50%
Steven van der Kreeft  3953862  20  2  18  10%
Jan Woelders  4189377  14  2  12  14%
Hans Bosma  4173091  21  5  16  24%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Midstars
 Coendersweg 15-A
 9991 CC
 Middelstum  085-8879660
 Argus  Dorpshuisweg 36  9617 BN  Harkstede  050-4041624
 The Batswingers
 Betmersweg 4
 9494 RB
 Yde  050-4062215
 GTTC Groningen
 Verlengde Lodewijkstraat 7  9724 EK
 Groningen  050-8507226
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Groningen  
 OLDAMBT
 Hardenberg 5
 9684 AM
 Groningen  0597-331640

 

Stand in de competitie:

 Argus 6  10-67
 The Batswingers 4  10-62
 GTTC Groningen 10  10-61
 OLDAMBT 4  10-51
 Midstars 6  10-30
 WTTC 3  10-29

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
24101  DI 12 sep 20:00 WTTC 3 - GTTC Gr. 10  0-10
24102  DO 14 sep 20:00 The Batswingers 4 - Midstars 6  10-0
24103  VR 15 sep 19:30 OLDAMBT 4 - Argus 6  4-6
           
24104  VR 22 sep 20:15 Argus 6 - WTTC 3  10-0
24105  VR 22 sep 20:00 GTTC Gr. 10 - The Batswingers 4  5-5
24106  VR 22 sep 19:30 Midstars 6 - OLDAMBT 4  4-6
           
24107  DI 03 okt 20:00 WTTC 3 - The Batswingers 4  3-7
24108  VR 29 sep 19:30 OLDAMBT 4 - GTTC Gr. 10  6-4
24109  VR 29 sep 20:00 Midstars 6 - Argus 6  2-8
           
24112  DO 05 okt 20:00 The Batswingers 4 - Argus 6  6-4
24110  VR 06 okt 19:30 OLDAMBT 4 - WTTC 3  8-2
24111  VR 06 okt 20:00 GTTC Gr. 10 - Midstars 6  9-1
           
24113  DI 10 okt 20:00 WTTC 3 - Midstars 6  3-7
24115  DO 12 okt 20:00 The Batswingers 4 - OLDAMBT 4  6-4
24114  VR 13 okt 20:15 Argus 6 - GTTC Gr. 10  5-5
           
24116  VR 03 nov 20:00 GTTC Gr. 10 - WTTC 3  8-2
24117  VR 03 nov 19:30 Midstars 6 - The Batswingers 4  5-5
24118  VR 03 nov 20:15 Argus 6 - OLDAMBT 4  5-5
           
24119  DI 07 nov 20:00 WTTC 3 - Argus 6  6-4
24120  DO 09 nov 20:00 The Batswingers 4 - GTTC Gr. 10  6-4
24121  VR 10 nov 19:30 OLDAMBT 4 - Midstars 6  5-5
           
24122  DO 16 nov 20:00 The Batswingers 4 - WTTC 3  9-1
24123  VR 17 nov 20:00 GTTC Gr. 10 - OLDAMBT 4  4-6
24124  VR 17 nov 20:15 Argus 6 - Midstars 6  9-1
           
24125  DI 21 nov 20:00 WTTC 3 - OLDAMBT 4  6-4
24126  VR 24 nov 19:30 Midstars 6 - GTTC Gr. 10  1-9
24127  VR 24 nov 20:15 Argus 6 - The Batswingers 4  9-1
           
24128  VR 01 dec 19:30 Midstars 6 - WTTC 3  4-6
24129  VR 01 dec 20:00 GTTC Gr. 10 - Argus 6  3-7
24130  VR 01 dec 19:30 OLDAMBT 4 - The Batswingers 4  3-7

 

 


WTTC-4


 

Sen. 5e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

 NAAM  BONDSNR.  GESPEELD  GEWONNEN  VERLOREN  PERCENTAGE
 Jack Offens  2678744  21  18  3  86%
 Anja Slagt  3937109  3  2  1  67%
 Jan Slagt  3937117  3  3  0  100%
 Frans Venema  3937125        00%
 Johan Klootsema  4133910  20  5  15  25%
 Wernar Kick  4140250  20  3  17  15%
 Christiaan Sterenborg  4143038  20  11  9  55%

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 DTTC '78
 Pastorielaan 2
 9901 CE
 Appingedam  
 Ritola
 Ludinge 4
 9471 JD
 Zuidlaren  050-4095988
 TALO
 Bosweg 27-D
 9919 TG
 Loppersum  0596-571821
 Midstars
 Coendersweg 15-A  9991 CC
 Middelstum  085-8779660
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten
 
 DOTO  Kugelslaan 9
 9628 TK
 Siddeburen  0598-431641

 

Stand in de competitie:

 Midstars 7  10-76
 DTTC '78 7  10-53
 Ritola 2  10-53
 WTTC 4  10-48
 TALO 2  10-44
 DOTO 5  10-26

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 25203  DI 12 sep 20:00 WTTC 4 - DTTC '78 7  5-5
 25201  DO 14 sep 19:30 TALO 2 - DOTO 5  5-5
 25202  DI 24 okt 19:30 Midstars 7 - Ritola 2  8-2
           
 25206  DI 19 sep 19:45 Ritola 2 - WTTC 4  9-1
 25204  DO 21 sep 20:00 DTTC '78 7 - TALO 2  4-6
 25205  WO 20 sep 19:30 DOTO 5 - Midstars 7  2-8
           
 25208  DI 26 sep 20:00 WTTC 4 - DOTO 5  6-4
 25209  DI 26 sep 19:45 Ritola 2 - DTTC '78 7  6-4
 25207  VR 28 sep 19:30 TALO 2 - Midstars 7  2-8
           
 25210  DI 03 okt 20:00 WTTC 4 - TALO 2  6-4
 25211  VR 06 okt 19:45 DOTO 5 - Ritola 2  3-7
 25212  VR 06 okt 19:30 Midstars 7 - DTTC '78 7  9-1
           
 25213  DO 12 okt 19:30 TALO 2 - Ritola 2  5-5
 25214  DO 12 okT 20:00 DTTC '78 7 - DOTO 5  9-1
 25215  VR 13 okt 19:30 Midstars 7 - WTTC 4  4-6
           
 25217  DI 31 okt 19:45 Ritola 2 - Midstars 7  1-9
 25218  DO 02 nov 20:00 DTTC '78 7 - WTTC 4  5-5
 25216  VR 03 nov 19:30 DOTO 5 - TALO 2  5-5
           
 25221  DI 07 nov 20:00 WTTC 4 - Ritola 2  4-6
 25219  DO 09 nov 19:30 TALO 2 - DTTC '78 7  5-5
 25220  VR 10 nov 19:30 Midstars 7 - DOTO 5  10-0
           
 25224  DO 16 nov 20:00 DTTC '78 7 - Ritola 2  6-4
 25222  VR 17 nov 19:30 Midstars 7 - TALO 2  9-1
 25223  VR 17 nov 19:30 DOTO 5 - WTTC 4  3-7
           
 25226  DI 21 nov 19:45 Ritola 2 - DOTO 5  8-2
 25225  DO 23 nov 19:30 TALO 2 - WTTC 4  6-4
 25227  DO 23 nov 20:00 DTTC '78 7 - Midstars 7  5-5
           
 25228  DI 28 nov 19:45 Ritola 2   TALO 2  5-5
 25230  DI 28 nov 20:00 WTTC 4   Midstars 7  4-6
 25229  VR 01 dec 19:30 DOTO 5   DTTC '78 7  1-9