Winschoter Tafeltennis Club WTTC

 


WTTC-1


 

Sen. 2e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Henk Pater  3727813  24  12  12  50%
Henk Scheffer  1238965  24  15  9  63%
Eline Nieborg  4080078  21  15  6  71%
Ester Valentijn  2931984  21  18  3  86%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Detac
 Hallehuis 2
 9932 CR
 Delfzijl  
 Argus
 Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
 Oliemolen
 Oliemuldersweg 47
 9713 VA
 Groningen  
 Actief Vries
 Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde   
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 Tornado '74
 B. Kuiperweg 11
 9792 PJ
 Ten Post
 050-3022623

 

Stand in de competitie:

 WTTC 1
 10-66
 Oliemolen 1
 10-61
 Argus 3
 10-53
 Actief Vries 2
 10-51
 Detac 1
 10-35
 Tornado '74 1
 10-34

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 22102  DI 23 jan 19:45  Actief Vries 2 -  Tornado '74 1  5-5
 22103  DI 23 jan 20:00  WTTC 1 -  Oliemolen 1  6-4
 22101  WO 24 jan 19:30  Detac 1 -  Argus 3  1-9
           
 22104  DO 01 feb 20:00  Oliemolen 1 -  Detac 1  10-0
 22106  DO 01 feb 19:45  Tornado '74 1 -  WTTC 1  2-8
 22105  VR 02 feb 20:15  Argus 3 -  Actief Vries 2  7-3
           
 22108  DI 20 feb 20:00  WTTC 1 -  Argus 3  7-3
 22107  WO 21 feb 19:30  Detac 1 -  Actief Vries 2  7-3 
 22109  DO 22 feb 19:45  Tornado '74 1 -  Oliemolen 1  4-6
           
 22110  DI 06 mrt 20:00  WTTC 1 -  Detac 1  7-3
 22112  DI 20 mrt 19:45  Actief Vries 2 -  Oliemolen 1  7-3
 22111  VR 09 mrt 20:15  Argus 3 -  Tornado '74 1  8-2
           
 22115  DI 13 mrt 19:45  Actief Vries 2 -  WTTC 1  3-7
 22113  WO 14 mrt 19:30  Detac 1 -  Tornado '74 1  6-4
 22114  DO 15 mrt 20:00  Oliemolen 1 -  Argus 3  6-4
           
 22117  DO 22 mrt 19:45  Tornado '74 1 -  Actief Vries 2  2-8
 22118  DO 22 mrt 20:00  Oliemolen 1 -  WTTC 1  5-5
 22116  VR 23 mrt 20:15  Argus 3 -  Detac 1  7-3
           
 22120  DI 27 mrt 19:45  Actief Vries 2 -  Argus 3  8-2
 22121  DI 27 mrt 20:00  WTTC 1 -  Tornado '74 1  9-1
 22119  WO 28 mrt 19:30  Detac 1 -  Oliemolen 1  1-9
           
 22122  DI 03 apr 19:45  Actief Vries 2 -  Detac 1  6-4
 22124  DO 05 apr 20:00  Oliemolen 1 -  Tornado '74 1  8-2
 22123  VR 06 APR 20:15  Argus 3 -  WTTC 1  4-6
           
 22125  WO 11 apr 19:30  Detac 1 -  WTTC 1  6-4
 22126  DO 12 apr 19:45  Tornado '74 1 -  Argus 3  6-4
 22127  DO 12 apr 20:00  Oliemolen 1 -  Actief Vries 2  5-5
           
 22130  DI 17 apr 20:00  WTTC 1 -  Actief Vries 2  7-3
 22128  DO 19 apr 19:45  Tornado '74 1 -  Detac 1  6-4
 22129  VR 20 apr 20:15  Argus 3 -  Oliemolen 1  5-5

 

 


WTTC-2


 

Sen. 3e Klasse GFD - Poule C

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Elle Zandstra  2204008  18  9  9  50%
Jan Baas  3559553  23  10  13  43%
Harm Jan Wolterman  2351499  20  13  7  65%
Marcel van der Veen  3953870  23  5  18  22%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Argus
 Dorpshuisweg 36
 9617 BN
 Harkstede  050-4041624
 Oliemolen
 Oliemuldersweg 47
 9713 VA
 Groningen  
 GTTC Groningen
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  06-48072553
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 OLDAMBt 2
 Hardenberg 5
 9684 AM
 Finsterwolde
 0597-331640
 DOTO
 Kugelslaan 9
 9628 TK
 Siddeburen  0598-431641

 

Stand in de competitie:

 OLDAMBT
 10-69
 Argus 5
 10-55
 Oliemolen 2
 10-49
 DOTO 4
 10-45
 WTTC 2
 10-42
 GTTC Groningen
 10-40

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 23303  DO 25 jan 20:00  Oliemolen 2 -  WTTC 2  7-3
 23301  VR 26 jan 20:00  GTTC Gr. 7 -  Argus 5  5-5
 23302  VR 26 jan 19:30  DOTO 4 -  OLDAMBT 2  2-8
           
 23304  DI 30 jan 20:00  WTTC 2 -  GTTC Gr. 7  6-4
 23305  VR 02 feb 20:15  Argus 5 -  DOTO 4  8-2
 23306  VR 02 feb 19:30  OLDAMBT 2 -  Oliemolen 2  6-4
           
 23308  DO 22 feb 20:00  Oliemolen 2 -  Argus 5  2-8
 23307  VR 23 feb 20:00  GTTC Gr. 7 -  DOTO 4  3-7
 23309  VR 23 feb 19:30  OLDAMBT 2 -  WTTC 2  9-1
           
 23310  DO 08 mrt 20:00  Oliemolen 2 -  GTTC Gr. 7  7-3
 23311  VR 09 mrt 20:15  Argus 5 -  OLDAMBT 2  3-7
 23312  VR 09 mrt 19:30  DOTO 4 -  WTTC 2  9-1
           
 23314  DI 13 mrt 20:00  WTTC 2 -  Argus 5  6-4
 23313  VR 16 mrt 20:00  GTTC Gr. 7 -  OLDAMBT 2  3-7
 23315  VR 16 mrt 19:30  DOTO 4 -  Oliemolen 2  3-7
           
 23318  DI 27 mrt 20:00  WTTC 2 -  Oliemolen 2  7-3
 23316  VR 23 mrt 20:15  Argus 5 -  GTTC Gr. 7  6-4
 23317  VR 23 mrt 19:30  OLDAMBT 2 -  DOTO 4  8-2
           
 23321  DO 29 mrt 20:00  Oliemolen 2 -  OLDAMBT 2  4-6
 23319  VR 30 mrt 20:00  GTTC Gr. 7 -  WTTC 2  7-3
 23320  VR 30 mrt 19:30  DOTO 4 -  Argus 5  5-5
           
 23324  DI 03 apr 20:00  WTTC 2 -  OLDAMBT 2  3-7
 23322  VR 06 apr 19:30  DOTO 4 -  GTTC Gr. 7  8-2
 23323  VR 06 apr 20:15  Argus 5 -  Oliemolen 2  5-5
           
 23327  DI 10 apr 20:00  WTTC 2 -  DOTO 4  6-4
 23325  VR 13 apr 20:00  GTTC Gr. 7 -  Oliemolen 2  4-6
 23326  VR 13 apr 19:30  OLDAMBT 2 -  Argus 5  6-4
           
 23330  DO 19 apr 20:00  Oliemolen 2 -  DOTO 4  4-6
 23328  VR 20 apr 19:30  OLDAMBT 2 -  GTTC Gr. 7  5-5
 23329  VR 20 apr 20:15  Argus 5 -  WTTC 2  7-3

 

 


WTTC-3


 

Sen. 5e Klasse GFD - Poule C

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Jack Offens  2678744  24  9  15  38%
Ciska Dik  4207963  24  0  24  00%
Jan Woelders  4189377  18  1  17  6%
Hans Bosma  4173091  18  4  14  22%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Midstars
 Coendersweg 15-A
 9991 CC
 Middelstum  085-8879660
 DTTC '78 4  Pastorielaan 2
 9901 CE
 Appingedam  
 Actief Vries
 Betmersweg 15-A
 9494 RB
 Yde  050-4062215
 Tjuchem
 Hoofdweg 59  9939 PC
  Tjuchem  0596-533573
 WTTC
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten  
 OLDAMBT 
 Hardenberg 5
 9684 AM
 Groningen  0597-331640

 

Stand in de competitie:

 Tjuchem 2
 10-75
 Actief Vries 5
 10-71
 OLDAMBT 3  10-67
 Midstars 6
 10-39
 DTTC '78 4
 10-33
 WTTC 3
 10-15

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
24303  DI 23 jan 20:00  WTTC 3 -  DTTC '78 4  4-6
24317  DI 23 jan 19:30  OLDAMBT 3 -  Midstars 6  7-3
24301  WO 24 jan 19:45  Tjuchem 2 -  Actief Vries 5  6-4
           
24304  DO 01 feb 20:00  DTTC '78 4 -  Tjuchem 2  1-9
24305  VR 02 feb 20:15  Actief Vries 5 -  Midstars 6  9-1
24306  VR 02 feb 19:30  OLDAMBT 3 -  WTTC 3  7-3
           
24308  DI 20 feb 20:00  WTTC 3 -  Actief Vries 5  1-9
24307  WO 21 feb 19:45  Tjuchem 2 -  Midstars 6  8-2
24309  VR 23 feb 19:30  OLDAMBT 3 -  DTTC '78 4  10-0
           
24310  DI 06 mrt 20:00  WTTC 3 -  Tjuchem 2  0-10
24311  VR 09 mrt 20:15  Actief Vries 5 -  OLDAMBT 3  6-4
24312  VR 09 mrt 20:00  Midstars 6 -  DTTC '78 4  5-5
           
24313  WO 14 mrt 19:45  Tjuchem 2 -  OLDAMBT 3  8-2
24314  DO 15 mrt 20:00  DTTC '78 4 -  Actief Vries 5  3-7
24315  VR 16 mrt 20:00  Midstars 6 -  WTTC 3  9-1
           
24318  DO 22 mrt 20:00  DTTC '78 4 -  WTTC 3  8-2
24302  VR 23 mrt 20:00  Midstars 6 -  OLDAMBT 3  1-9
24316  VR 23 mrt 20:15  Actief Vries 5 -  Tjuchem 2  6-4
           
24321  DI 27 mrt 20:00  WTTC 3 -  OLDAMBT 3  1-9
24319  WO 28 mrt 19:45  Tjuchem 2 -  DTTC '78 4  9-1
24320  VR 30 mrt 20:00  Midstars 6 -  Actief Vries 5  2-8
           
24324  DO 05 apr 20:00  DTTC '78 4 -  OLDAMBT 3  1-9
24322  VR 06 apr 20:00  Midstars 6 -  Tjuchem 2  3-7
24323  VR 06 apr 20:00  Actief Vries 5 -  WTTC 3  10-0
           
24325  WO 11 apr 19:45  Tjuchem 2 -  WTTC 3  9-1
24327  DO 12 apr 20:00  DTTC '78 4 -  Midstars 6  5-5
24326  VR 13 apr 19:30  OLDAMBT 3 -  Actief Vries 5  5-5
           
24330  DI 17 apr 20:00  WTTC 3 -  Midstars 6  2-8
24328  VR 20 apr 19:30  OLDAMBT 3 -  Tjuchem 2  5-5
24329  VR 20 apr 20:15  Actief Vries 5 -  DTTC '78 4  7-3

 

 


WTTC-4


 

Sen. 5e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

 NAAM  BONDSNR.  GESPEELD  GEWONNEN  VERLOREN  PERCENTAGE
 Steven van der Kreeft  2678744  24  19  5  79%
 Christiaan Sterenborg  4143038  27  23  4  85%
 Wernar Kick  4140250  18  2  16  11%
 Frans Venema  3937125  0  0  0  00%
 Johan Klootsema  4133910  21  11  10  52%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 GTTC
 Verlengde Lodewijkstraat 7
 9724 EK
 Groningen  06-48072553
 Ritola
 Ludinge 4
 9471 JD
 Zuidlaren  050-4095988
 Detac
 Hallehuis 2
 9932 CR
 Delfzijl  
 Actief Vries
 Kooistukken 86
 9761 JZ
 Eelde  
 WTTC 
 Jachtlaan 19
 9675 JA
 Winschoten
 
 Tjuchem  Hoofdweg 59
 9939 PC
 Tjechem  0596-533573

 

Stand in de competitie:

 Tjuchem 3
 10-61
 WTTC 4
 10-59
 Ritola 3
 10-50
 GTTC Groningen 11
 10-47
 Actief Vries 7
 10-42
 Detac 2  10-41

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 25103  MA 22 jan 19:45  Tjuchem 3 -  WTTC 4  3-7
 25102  DI 23 jan 20:00  Ritola 3 -  Actief Vries 7  4-6
 25101  VR 26 jan 20:00  GTTC Gr. 11 -  Detac 2  4-6
           
 25104  DI 30 jan 20:00  WTTC 4 -  GTTC Gr. 11  6-4
 25106  DI 30 jan 19:45  Actief Vries 7 -  Tjuchem 3  5-5
 25105  WO 31 jan 19:30  Detac 2 -  Ritola 3  2-8
           
 25108  MA 19 feb 19:45  Tjuchem 3 -  Detac 2  7-3
 25109  DI 20 feb 19:45  Actief Vries 7 -  WTTC 4  5-5
 25107  VR 23 feb 20:00  GTTC Gr. 11 -  Ritola 3  7-3
           
 25110  MA 05 mrt 19:45  Tjuchem 3 -  GTTC Gr. 11  9-1
 25112  DI 06 mrt 20:00  Ritola 3 -  WTTC 4  4-6
 25111  WO 07 mrt 19:30  Detac 2 -  Actief Vries 7  7-3
           
 25114  DI 13 mrt 20:00  WTTC 4 -  Detac 2  7-3
 25115  DI 13 mrt 20:00  Ritola 3 -  Tjuchem 3  4-6
 25113  VR 16 mrt 20:00  GTTC Gr. 11 -  Actief Vries 7  4-6
           
 25117  DI 20 mrt 19:45  Actief Vries 7 -  Ritola 3  5-5
 25118  DI 20 mrt 20:00  WTTC 4 -  Tjuchem 3  6-4
 25116  WO 21 mrt 19:30  Detac 2 -  GTTC Gr. 11  4-6
           
 25121  MA 26 mrt 19:45  Tjuchem 3 -  Actief Vries 7  8-2
 25120  DI 27 mrt 20:00  Ritola 3 -  Detac 2  6-4
 25119  VR 30 mrt 20:00  GTTC Gr. 11 -  WTTC 4  5-5
           
 25122  DI 03 apr 20:00  Ritola 3 -  GTTC Gr. 11  7-3
 25124  DI 03 apr 20:00  WTTC 4 -  Actief Vries 7  6-4
 25123  WO 04 apr 19:30  Detac 2 -  Tjuchem 3  3-7
           
 25126  DI 10 apr 19:45  Actief Vries 7 -  Detac 2  4-6
 25127  DI 10 apr 20:00  WTTC 4 -  Ritola 3  4-6
 25125  VR 13 apr 20:00  GTTC Gr. 11 -  Tjuchem 3  5-5
           
 25130  MA 16 apr 19:45  Tjuchem 3 -  Ritola 3  7-3
 25128  DI 17 apr 19:45  Actief Vries 7 -  GTTC Gr. 11  2-8
 25129  WO 18 apr 19:30  Detac 2 -  WTTC 4  3-7