Winschoter Tafeltennis Club WTTC

Bijgewerkt: 01-12-2019

Sen. 2e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Henk Pater  3727813  26  20  6  77%
Henk Scheffer  1238965  20  14  6  70%
Eline Nieborg  4080078  17  13  4  76%
Ester Valentijn  2931984  22  17  5  77%
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 WTTC  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  
 DOTO  Kugelslaan 9  9628 TK  Siddeburen  0598-431641
 Actief Vries  Kooistukken 86  9761 JZ  Eelde  
 TALO  Bosweg 27-D  9919 TG  Loppersum  0596-571821
 GTTC Groningen  Verlengde Lodewijkstraat 7  9724 EK  Groningen  0648072553
 Argus  Dorpshuisweg 36  9617 BN  Harkstede  0504041624

 

Stand in de competitie:

 WTTC 1  10-74
 DOTO 3  10-68
 Actief Vries 2  10-49
 TALO 1  10-40
 Argus 4  10-36
 GTTC Groningen 5  10-33

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 22202  DI 03 sep 19:45  Actief Vries 2 -  DOTO 3  3-7
 22203  DI 03 sep 20:00  WTTC 1 -  Argus 4  9-1
 22201  DO 05 sep 19:30  TALO 1 -  GTTC Groningen 5  5-5
           
 22204  VR 13 sep 20:15  Argus 4    TALO 1  6-4
 22205  VR 13 sep 20:15  GTTC Groningen 5    Actief Vries 2  3-7
 22206  VR 13 sep 19:30  DOTO 3    WTTC 1  5-5
           
 22207  D0 19 sep 19:30  TALO 1    Actief Vries 2  5-5
 22208  DI 01 okt 20:00  WTTC 1    GTTC Groningen 5  7-3
 22209  vr 20 sep 19:30  DOTO 3    Argus 4  9-1
           
 22210  DI 24 sep 20:00  WTTC 1    TALO 1  6-4
 22212  DI 24 sep 19:45  Actief Vries 2    Argus 4  8-2
 22211  VR 27 sep 20:15  GTTC Groningen 5    DOTO 3  2-8
           
 22215  DI 08 okt 19:45  Actief Vries 2    WTTC 1  2-8
 22213  DO 10 okt 19:30  TALO 1    DOTO 3  4-6
 22214  VR 11 okt 20:15  Argus 4    GTTC Groningen 5  8-2
           
 22216  VR 18 okt 20:15  GTTC Groningen 5    TALO 1  5-5
 22217  VR 18 okt 19:30  DOTO 3    Actief Vries 2  5-5
 22218  VR 18 okt 20:15  Argus 4    WTTC 1  1-9
           
 22220  DI 29 okt 19:45  Actief Vries 2    GTTC Groningen 5  8-2
 22221  DI 29 okt 20:00  WTTC 1    DOTO 3  6-4
 22219  DO 31 okt 19:30  TALO 1    Argus 4  8-2
           
 22222  DI 12 nov 19:45  Actief Vries 2    TALO 1  5-5
 22223  VR 15 nov 20:15  GTTC Groningen 5    WTTC 1  4-6
 22224  VR 15 nov 20:15  Argus 4    DOTO 3  4-6
           
 22225  DO 21 nov 19:30  TALO 1    WTTC 1  0-10
 22226  VR 22 nov 19:30  DOTO 3    GTTC Groningen 5  8-2
 22227  VR 22 nov 20:15  Argus 4    Actief Vries 2  4-6
           
 22230  DI 26 nov 20:00  WTTC 1    Actief Vries 2  8-2
 22228  VR 29 nov 19:30  DOTO 3    TALO 1  10-0
 22229  VR 29 nov 20:15  GTTC Groningen 5    Argus 4  5-5