Winschoter Tafeltennis Club WTTC

Bijgewerkt: 01-12-2019

Sen. 3e Klasse GFD - Poule A

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

NAAM BONDSNR. GESPEELD GEWONNEN VERLOREN PERCENTAGE
Elle Zandstra  2204008  12  6  6  50%
Harm Jan Wolterman  2351499  21  16  5  76%
Marcel van der Veen  3953870  15  4  11  27%
Jan Baas  3559553  24  9  15  38%
Evelien Petstra  3983312  15  7  8  47%

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 Detac  Hallehuis 2  9932 CR  Delfzijl  
 Argus  Dorpshuisweg 36  9617 BN  Harksetede  050-4041624
 The Batswingers  Betmersweg 4  9494 RB  Yde  050-4062215
 OLDAMBT  Hardenberg 5  9684 AM  Finsterwolde  0597-331640
 DTTC '78  Pastorielaan 2  9901 CE  Appingedam  
 WTTC  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  

 

Stand in de competitie:

 Detac 1  10-67
 Argus 5  10-53
 The Batswingers  10-51
 WTTC 2  10-45
 DTTC '78 2  10-44
 OLDAMBT 3  10-40

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 23103  DI 03 sep 20:00  WTTC 2 -  Argus 5  3-7
 23101  WO 04 sep 19:30  Detac 1 -  DTTC "78 2  10-0
 23102  DI 01 okt 19:00  OLDAMBT 3 -  The Batswingers 2  4-6
           
 23105  DO 12 sep 20:00  DTTC "78 2 -  OLDAMBT 3  4-6
 23106  DO 12 sep 20:00  The Batswingers 2 -  WTTC 2  6-4
 23104  VR 13 sep 20:15  Argus 5 -  Detac 1  2-8
           
 23108  DI 17 sep 20:00  WTTC 2 -  DTTC "78 2  6-4
 23107  WO 18 sep 19:30  Detac 1 -  OLDAMBT 3  6-4
 23109  DO 19 sep 20:00  The Batswingers 2 -  Argus 5  2-8
           
 23110  DI 24 sep 20:00  WTTC 2 -  Detac 1  2-8
 23111  DO 26 sep 20:00  DTTC "78 2 -  The Batswingers 2  4-6
 23112  VR 27 sep 19:30  OLDAMBT 3 -  Argus 5  4-6
           
 23113  WO O9 okt 19:30  Detac 1 -  The Batswingers 2  7-3
 23114  VR 11 okt 20:15  Argus 5 -  DTTC "78 2  8-2
 23115  VR 11 okt 19:30  OLDAMBT 3 -  WTTC 2  5-5
           
 23116  DO 17 okt 20:00  DTTC "78 2 -  Detac 1  7-3
 23117  DO 17 okt 20:00  The Batswingers 2 -  OLDAMBT 3  7-3
 23118  VR 18 okt 20:15  Argus 5 -  WTTC 2  6-4
           
 23121  DI 29 okt 20:00  WTTC 2 -  The Batswingers 2  3-7
 23119  WO 30 okt 19:30  Detac 1 -  Argus 5  6-4
 23120  DI 05 nov 19:00  OLDAMBT 3 -  DTTC "78 2  3-7
           
 23123  DO 14 nov 20:00  DTTC "78 2 -  WTTC 2  4-6
 23122  VR 15 nov 19:30  OLDAMBT 3 -  Detac 1  2-8
 23124  VR 15 nov 20:15  Argus 5 -  The Batswingers 2  4-6
           
 23125  WO 20 nov 19:30  Detac 1 -  WTTC 2  4-6
 23126  DO 21 nov 20:00  The Batswingers 2 -  DTTC "78 2  5-5
 23127  VR 22 nov 20:15  Argus 5 -  OLDAMBT 3  
           
 23130  DI 26 nov 20:00  WTTC 2 -  OLDAMBT 3  6-4
 23128  DO 28 nov 20:00  The Batswingers 2 -  Detac 1  3-7
 23129  VR 29 nov 20:00  DTTC "78 2 -  Argus 5  7-3