Winschoter Tafeltennis Club WTTC

Bijgewerkt: 06-11-2018

Sen. 5e Klasse GFD - Poule B

Opm.: Van af nu ook de blauwe uitslagformulieren van uitwedstrijden inleveren bij Harm Jan.

Teamindeling:

 NAAM  BONDSNR.  GESPEELD  GEWONNEN  VERLOREN  PERCENTAGE
 Jack Offens  2678744  12  10  2  83%
 Ciska Dik  4207963  18  5  13  28%
 Wernar Kick  4140250  18  1  17  6%
 Jan Woelders  4189377  12  10  2  83%
 Sander Bolhuis  4215322  3  1  2  33%
           
           

 

Adressen: 

TEAM WEDSTRIJD ADRES POSTCODE PLAATS TEL. ZAAL
 GTTC  Verlengde Lodewijkstraat 7  9724 EK  Groningen  06-48072553
 WTTC  Jachtlaan 19  9675 JA  Winschoten  
 Idefix  Blauwborgje 16  9747 AC  Groningen  06-24398673
 Tjuchem  Hoofdweg 59  9939 PC  Tjuchem  0596-533573
 Actief Vries  Kooistukken 86  9761 JZ  Eelde
 
 TALO  Bosweg 27-D  9919 TG  Loppersum  0596-571821

 

Stand in de competitie:

 TALO 2  7-42
 GTTC Groningen 11  7-40
 Idefix 3  7-39
 Actief Vries 7  7-35
 WTTC 4  7-28
 Tjuchem 4  7-26

 

Uitslagen:

WEDSTRIJD DATUM/TIJD THUISPLOEG   UITPLOEG UITSLAG
           
 25202  MA 03 sep 19:45  Tjuchem 4 -  TALO 2  4-6
 25203  DI 04 sep 19:45  Actief Vries 7 -  WTTC 4  4-6
 25201  VR 07 sep 20:15  GTTC Groningen 11 -  Idefix 3  8-2
           
 25204  DI 11 sep 19:45  WTTC 4 -  GTTC Groningen 11  5-5
 25206  DO 13 sep 19:30  TALO 2 -  Actief Vries 7  4-6
 25205  VR 14 sep 19:30  Idefix 3 -  Tjuchem 4  6-4
           
 25208  DI 18 sep 19:45  Actief Vries 7 -  Idefix 3  4-6
 25209  DO 20 sep 19:30  TALO 2 -  WTTC 4  9-1
 25207  VR 21 sep 20:15  GTTC Groningen 11 -  Tjuchem 4  6-4
           
 25212  MA 24 sep 19:45  Tjuchem 4 -  WTTC 4  6-4
 25210  DI 25 sep 19:45  Actief Vries 7 -  GTTC Groningen 11  6-4
 25211  VR 19 okt 19:30  Idefix 3 -  TALO 2  6-4 (ovb)
           
 25215  MA 01 okt 19:45  Tjuchem 4 -  Actief Vries 7  1-9
 25214  DI 02 okt 20:00  WTTC 4 -  Idefix 3  4-6
 25213  VR 05 okt 20:15  GTTC Groningen 11 -  TALO 2  5-5
           
 25218  DI 09 okt 20:00  WTTC 4 -  Actief Vries 7  5-5
 25217  DO 11 okt 19:30  TALO 2 -  Tjuchem 4  5-5
 25216  VR 12 okt 19:30  Idefix 3 -  GTTC Groningen 11  5-5
           
 25220  MA 29 okt 19:45  Tjuchem 4 -  Idefix 3  2-8
 25221  DI 30 okt 19:45  Actief Vries 7 -  TALO 2  1-9
 25219  VR 02 nov 20:15  GTTC Groningen 11 -  WTTC 4  7-3
           
 25222  MA 12 nov 19:45  Tjuchem 4 -  GTTC Groningen 11  
 25224  DI 13 nov 20:00  WTTC 4 -  TALO 2  
 25223  VR 16 nov 19:30  Idefix 3 -  Actief Vries 7  
           
 25227  DI 20 nov 20:00  WTTC 4 -  Tjuchem 4  
 25226  DO 22 nov 19:30  TALO 2 -  Idefix 3  
 25225  VR 23 nov 20:15  GTTC Groningen 11 -  Actief Vries 7  
           
 25230  DI 27 nov 19:45  Actief Vries 7 -  Tjuchem 4  
 25228  DO 29 nov 19:30  TALO 2 -  GTTC Groningen 11  
 25229  VR 30 nov 19:30  Idefix 3 -  WTTC 4